IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Ухаа .., леле ..., малее ...
    Снощи в Кръчмата са се писали лозунги - и пиенето е било колкото лягането.
    Наздраве!

    Коментар


    • Ухаа .., леле ..., малее ...
      Снощи в Кръчмата са се писали лозунги - и пиенето е било колкото лягането.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Е то женките ги няма, така че няма да лягаме ..... ще пиеме до сутринта .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Вие тук пиете или се чудите с кого да си легнете?
          Само с чуденето си оставаме...

          пп Пиенето е за младите...

          Коментар


          • Вие тук пиете или се чудите с кого да си легнете?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Това е малко в стил Елин Пелин ....
              Уаууу....
              Мерси за бъзика, но не са измислили начин бирата да се точи по жицата.....

              пп "Малкото" е в селянията ми...
              Както казва жената - първите 5г, дето си бил при бабата, са безвъзвратно загубени и невъзстановими....
              Наздраве !
              Пих една ракия с купа зелена салата и съм настроен романтично ( демек за нещо 40г- +.- 10г)

              Коментар


              • Наздраве!



                ...Известна волейболистка старозагорка е снимана по бански, нещо невиждано дотогава в България. Еротика и реклама за пръв път у нас (за съжаление снимка на тази реклама не се намират, показаната тук е с друг модел). Снимката е голям формат, отпечатана върху гланциран картон, с фирмения знак и краси стените на заведения и хотели. Шофьори успяват да се докопат до снимката и украсяват с нея кабината си. Много брадясали българи са скърцали със зъби и пили бира под погледа на красавицата. Днешните собственици на „Загорка”, ако знаят какво е направила тази жена за тяхната марка, ще я издирят и ще й дадат пенсия....

                Статистиките показват, че от 60-те до 70-те години „Загорка” е утроила производството (нещо, за което сегашната „Загорка” не може и да мечтае).....
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Днес не ми се пие....
                  От вилата идвам на работа и краката ми треперят от умора....
                  Вчера ми беше поредния френетичен ден и към 4 запраших към дивото....Тъкмо започнах да се потя и като се заформи една сиренада...Гръм след гръм от всички посоки....След това град , после стихия и така до тъмно........Гушнах се с кюмбето и до зори.....Станах като младенец в 5.30. От 6 до 9 и нещо жулих с косата...Тревата свири и стене под мощните ми откоси....
                  Започнаха да звънят някакви навлеци и реших да се прибера...
                  Кефффф....
                  Това е малко в стил Елин Пелин ....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Днес не ми се пие....
                    От вилата идвам на работа и краката ми треперят от умора....
                    Вчера ми беше поредния френетичен ден и към 4 запраших към дивото....Тъкмо започнах да се потя и като се заформи една сиренада...Гръм след гръм от всички посоки....След това град , после стихия и така до тъмно........Гушнах се с кюмбето и до зори.....Станах като младенец в 5.30. От 6 до 9 и нещо жулих с косата...Тревата свири и стене под мощните ми откоси....
                    Започнаха да звънят някакви навлеци и реших да се прибера...
                    Кефффф....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Не се бех замислЯл .... Може.Приемам.
                      Пък аз редовно се замислям, щото имам нещо като професионална деформация - всичко свеждам до преговори и сключване на договори.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Това мисля,че не е възможно!По скоро някой има неоторизиран(или разрешен,но злоупотребява с него) достъп до джуджавките ти и ти трие историята на браузъра.И това след като ти е преровил всичките ти сърфирания...Номерът е доста тъп,но върши работа защото може да се докаже при залавяне единствено в момента на консумиране на деянието
                        Рано сутринта ме захвърли в тежки размисли.
                        Всичкото дразнител съм го изпратила извън пещерата - кой по Чужденеция, кой на аудиенция при баба и дядо. При мен е само дебелото псе.
                        Вярно, че докато се излежава в краката ми, фърля по някой поглед и на лаптопа, ама е голям мързел и не вярвам да се е засилило да ми ровичка из машинката. Все пак това е джаджа, а не баница - при всички положения интересът не е силен
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Къде сте бе серсемиии .... ?Сипете че ми изгоре душата .....
                          .
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Дадено, Бенджи.
                            От чисто любопитство - аз ще те глобявам ли, ако чаят ти подейства!?
                            Наздраве - с бяло вино!
                            Не се бех замислЯл .... Може.Приемам.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Инвестора отказва да ми отбелязва в черничко влизането у някоя тема.
                              Това мисля,че не е възможно!По скоро някой има неоторизиран(или разрешен,но злоупотребява с него) достъп до джуджавките ти и ти трие историята на браузъра.И това след като ти е преровил всичките ти сърфирания...Номерът е доста тъп,но върши работа защото може да се докаже при залавяне единствено в момента на консумиране на деянието
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Начи взех си от чая Демир Бозан.Ако няма ефект тънъмъ-то шъ я глобявам ....
                                Дадено, Бенджи.
                                От чисто любопитство - аз ще те глобявам ли, ако чаят ти подейства!?
                                Наздраве - с бяло вино!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X