IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Все ще се намери и чадърче , та дори и слънцето да не ти разваля кефа

    Хубав, мързелив и напоителен ден , Кръчма ! Наздраве на пиещите !
    Имам две позиции за хамака и ги менкам според сенката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

      Е как бе, Трак, от три дена ходя по истински кръчми.
      Излез от въображаемото си партизанство, слез от планината/бункера в София и виж.
      Работят тераските. Това кръчми ли са! Кръчмата изисква опушен потон. Два дена поливаме една нова съседска беседка-барбекю, засега без барбекю, ма никой не я нарича механа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Искаш да кажеш, я с парахода "Радецки", я с крайцера "Аврора" да доплувам тайно до потурите на Рачо и оттам да бомбардирам казана на сатаната.
        И кога ще е това тайното, бре? Питам, че да мога са изпусна язовира, да моеш да доплаваш
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Рачо Ковача съвсем в крак с пандемията - загрижените съграждане му поставили маска.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Тънимъни, Трака казва кол, обаче всъщност тайно екстраполира съоръжението - кол - колон - пилон.....
          Тъкмо се бях размечтала ...
          Наздраве, Вълчо-34!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            .............................................

            пп.Кой е умрял ?
            Литъл Ричард. Едни от най-щурите рокендроли!!!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Кои кръчми, бе, те са затворени. Само оная, ефирната от настоящата тема работи.
              Е как бе, Трак, от три дена ходя по истински кръчми.
              Излез от въображаемото си партизанство, слез от планината/бункера в София и виж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Подсети ме. Отивам си опъна хамака. Дано не ме чукне слънцето, що не се е разлистило достатъчно.
                Все ще се намери и чадърче , та дори и слънцето да не ти разваля кефа

                Хубав, мързелив и напоителен ден , Кръчма ! Наздраве на пиещите !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Предполагам , че когато усилията , превишават резултата , човек се изморява . Опъни на сенчесто хамака и си почини с нещо освежаващо . И не забравяй да кажеш наздраве и на нас
                  Подсети ме. Отивам си опъна хамака. Дано не ме чукне слънцето, що не се е разлистило достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                    Мързелив; между кръчмите: https://www.youtube.com/watch?v=CCLtci0WdlY
                    Кои кръчми, бе, те са затворени. Само оная, ефирната от настоящата тема работи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Какъф страхотен ден? Това е въпросът!
                      Мързелив; между кръчмите: https://www.youtube.com/watch?v=CCLtci0WdlY

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Басейнче имам, към 2.5 метра в диаметър, но дори през лятото не може се стопли водата кога е пълно. Всъщност от пет години не съм го вадил. Сега бех по градината, бая жега ше е днес. Чувствам се от сутринта уморен. Не знам как става тая работа: Чичи много работи, аз се уморявам. Ще го държа отговорен.
                        Предполагам , че когато усилията , превишават резултата , човек се изморява . Опъни на сенчесто хамака и си почини с нещо освежаващо . И не забравяй да кажеш наздраве и на нас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Ползвай неопрен или надуваем басейн Макар и леген да става
                          Басейнче имам, към 2.5 метра в диаметър, но дори през лятото не може се стопли водата кога е пълно. Всъщност от пет години не съм го вадил. Сега бех по градината, бая жега ше е днес. Чувствам се от сутринта уморен. Не знам как става тая работа: Чичи много работи, аз се уморявам. Ще го държа отговорен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Какъф страхотен ден? Това е въпросът! Вече ми се ходи на плаж, а водата студена. Пък минерални бани нема наблизо. Ше трябва си стопля вода в легена.
                            Ползвай неопрен или надуваем басейн Макар и леген да става

                            Коментар


                            • Какъф страхотен ден? Това е въпросът! Вече ми се ходи на плаж, а водата студена. Пък минерални бани нема наблизо. Ше трябва си стопля вода в легена.

                              Коментар


                              • Добро утро ! Очертава се страхотен ден и слагам кафе за всички !
                                Click image for larger version

Name:	images (7).jpg
Views:	1
Size:	10.3 КБ
ID:	3595860




                                https://m.youtube.com/watch?v=ISrm_8q9vSA

                                пп.Кой е умрял ?

                                Коментар

                                Working...
                                X