IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Добро утро, тайфата!
    Честит празник на автохтонното и приходящо население на Голямо село!
    Почерпете!
    Само за теб.


    Коментар


    • Добро утро, тайфата!
      Честит празник на автохтонното и приходящо население на Голямо село!
      Почерпете!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Стига си се пъчила и фалила. Само ни се превъзнасяш, а си като магьосника от Оз - много джабъл, малко поразии. Едно Чиче не можеш уцелиш между очите, нито пък да му изпиеш парите нейде из Португезията, пък се правиш на точна. Ама, не си. Наздраве, Дрънкьоравелке!


        Ся, аз 4i40 съм го оставила на по-младите. Щот преди време ми се изяви с претенции.

        Благородно го отстъпвам на Криситу, а той да му мисли какви ще ги къдри, ако девойката паркира колата с една маневра на кофти място.
        Наздраве, Мрънкало!


        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Бе ти ако беше като пр грипчето, досега да сме ти видели спатиите набързо, ама хич не си като него. Неслучайно у песента се пее - ще се престорам на църна чума и пак при тебе ке дойдам, а за ковида гада гулема и един ред няма, освен евнтуално някой кючек на тъмнозелените братя

          Наздраве, тнм
          Добре, може и кат чума да му се явя на Арахната.
          Наздраве, хаджи!
          Last edited by tnm; 17.09.2020, 08:39.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И коварна, и непредвидима ..., точно като Ковид 19
            Наздраве, Мрънкало!
            Стига си се пъчила и фалила. Само ни се превъзнасяш, а си като магьосника от Оз - много джабъл, малко поразии. Едно Чиче не можеш уцелиш между очите, нито пък да му изпиеш парите нейде из Португезията, пък се правиш на точна. Ама, не си. Наздраве, Дрънкьоравелке!



            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              И коварна, и непредвидима ..., точно като Ковид 19
              Наздраве, Мрънкало!
              Бе ти ако беше като пр грипчето, досега да сме ти видели спатиите набързо, ама хич не си като него. Неслучайно у песента се пее - ще се престорам на църна чума и пак при тебе ке дойдам, а за ковида гада гулема и един ред няма, освен евнтуално някой кючек на тъмнозелените братя

              Наздраве, тнм
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Пооодла си ти! Опитваш се ме накараш да влеза в онаа тема и да разлиствам писаници за два дена да вида какво толкова е ставало. Нема пък! Оставам си у кръчмето.
                И коварна, и непредвидима ..., точно като Ковид 19
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ич не ща да влизам в тежък диалог с теб, ама детската градина на Инвестор оня ден се помещаваше в темата за мераците на жените.
                  Наздраве на Трета група от същата целодневна градина.!
                  Пооодла си ти! Опитваш се ме накараш да влеза в онаа тема и да разлиствам писаници за два дена да вида какво толкова е ставало. Нема пък! Оставам си у кръчмето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ми, то при тая заспала търговия лакърдията на Бг-мама е най-подходяща за кръчмата. Очаквам Чиче да се позаинтересува коя марка превръзки ползваш и може ли да помогне с доставката им от Южна Португалия. Пък аз ще се изтъпаня и ще заявя, че искам издръжка задето не могат ми осигурят място в детска градина. Кръчмето може да мине за частна такава. Наздраве, Дрънка от Първа група на ЦДГ "Искрящо питие"!
                    Ич не ща да влизам в тежък диалог с теб, ама детската градина на Инвестор оня ден се помещаваше в темата за мераците на жените.
                    Наздраве на Трета група от същата целодневна градина.!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Изкара ми акъла, бре!!! Рекох, че съм объркала Инвестор с БГ МАМА.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Ми, то при тая заспала търговия лакърдията на Бг-мама е най-подходяща за кръчмата. Очаквам Чиче да се позаинтересува коя марка превръзки ползваш и може ли да помогне с доставката им от Южна Португалия. Пък аз ще се изтъпаня и ще заявя, че искам издръжка задето не могат ми осигурят място в детска градина. Кръчмето може да мине за частна такава. Наздраве, Дрънка от Първа група на ЦДГ "Искрящо питие"!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Не се кахъри...
                        Всички знаем, че си БГ БАБА.....

                        Наздраве за запазените БАБИ !
                        От кого и за кого запазени?

                        Рекла съм ти, че културно ще се спазя реда - първо ти ще станеш дядо.
                        Наздраве4i40!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Изкара ми акъла, бре!!! Рекох, че съм объркала Инвестор с БГ МАМА.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Не се кахъри...
                          Всички знаем, че си БГ БАБА.....

                          Наздраве за запазените БАБИ !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ъхъ, загледах се. Може пък да тафна биберончето с ромчето, пардон, с ликьорето. Наздраве, Дрънбебешонак!

                            Изкара ми акъла, бре!!! Рекох, че съм объркала Инвестор с БГ МАМА.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Оххоо, трети поглед!? Заглеждаш се, значи
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Ъхъ, загледах се. Може пък да тафна биберончето с ромчето, пардон, с ликьорето. Наздраве, Дрънбебешонак!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Трети път майка и баща! Важен е третият поглед, при който си проличава изметнатия взор и взирането в една точка неясно къде. При него се забелязват тиковете на веждата, лявата, провисването на устната, долната, ръкомахането без вербална обосновка и вербалната нападка без фиксиране на обекта. Важното е веселбата да върви, затова налей си ти. Който е захранен от малък е ентелектуално нахранен за цел живот. Наздраве, Дрънликьорче!
                                Оххоо, трети поглед!? Заглеждаш се, значи
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X