IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
    ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба
    Тцъ! Бяло вино пия много рядко, по-често през лятото. Понеже не съм фен на бирата.
    Наздраве, Преци!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Не давай акъл ми черпавай. За новото парно. Не се изнизвай по чехли и по без гащи. На теб може да ти става топло с едно натискане на копчето, докато аз цепа дръва и пала печки без да съм бил в интимности с ромки. Слагай бутилка ром на масата!
      Чакам ред за включване. Най-вероятно около края на февруари. И тогава няма да почерпя, де.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не й се извивявай! Бело вино си върви с червено месо и черен дроб. Нема Кака да ни учи като еднъж не е почерила с бело вино и раци..
        Te това е приказка. Пека и аз една рибка на скаричката и чeкам да стане момента за белото винце
        ps. днес борсичката пак даде повод да се черпиме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
          ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба
          Не й се извивявай! Бело вино си върви с червено месо и черен дроб. Нема Кака да ни учи като еднъж не е почерила с бело вино и раци..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Ама то и гениите са така - едвам изкарват първи клас. Още тогава трудно ги разбират
            Наздраве tarantulcò
            Е, за мен поне нема съмнение. И досега не ме разбират кога кажа да почерпат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Еххх, Прецито ... Напусто са минали дните ти у Кръчмата. Какво бяло вино за кебапчетата, бре!?!? Ходи веднага да предоговаряш червено
              Наздраве!
              Не давай акъл ми черпавай. За новото парно. Не се изнизвай по чехли и по без гащи. На теб може да ти става топло с едно натискане на копчето, докато аз цепа дръва и пала печки без да съм бил в интимности с ромки. Слагай бутилка ром на масата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Какъв почерк, аз едвам изкарах 1-во отделение поради безобразен почерк. И така до сега.
                Ама то и гениите са така - едвам изкарват първи клас. Още тогава трудно ги разбират
                Наздраве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                  Почерка?
                  Какъв почерк, аз едвам изкарах 1-во отделение поради безобразен почерк. И така до сега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Еххх, Прецито ... Напусто са минали дните ти у Кръчмата. Какво бяло вино за кебапчетата, бре!?!? Ходи веднага да предоговаряш червено
                    Наздраве!
                    Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
                    ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      С тез кебапчета направо ми бръкна под лъжичката (и аз като тарантулчо - с неговите соц кебапчета )
                      И бира и бело вино за дамите за да могат да смелят кебапчетата на прехода. Обаче .... (чей че си загубих мисълта ) А да - онзи вашия бивш кмет на областта, който и философ малко си пада - искам да призная, че и мен ми някак симпатичен
                      Наздраве
                      ps. викам да се прехвърлим насам, че в политиката голема лумпенизация предстои като гледам
                      ps2. жалко че и Грую го нема в кръчмата. Ма то така е, усещаш липсата кога човека го нема
                      Еххх, Прецито ... Напусто са минали дните ти у Кръчмата. Какво бяло вино за кебапчетата, бре!?!? Ходи веднага да предоговаряш червено
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        РАдвам се., че ти минават и такива мисли (най-после)....

                        Два дни ходиш след диалозите ми с Бат Пешо - закачи се отникъде... Измори ли се? Още не сме стартирали диалога и ти вече вееш белият флаг...

                        Радвам се, че си почнал да мислиш самостоятелно.

                        Ето нещо да смелиш, че като гледам умозаключенията не ти са силната страна
                        Годината на видеото е 2016 . Препоръчвам да се изгледат всички 3 минути преди да се коментира
                        https://www.youtube.com/watch?v=XFB4iu7PxAM

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Странно, никога досега не ми е минавала мисълта за игнора ....

                          РАдвам се., че ти минават и такива мисли (най-после)....

                          Два дни ходиш след диалозите ми с Бат Пешо - закачи се отникъде... Измори ли се? Още не сме стартирали диалога и ти вече вееш белият флаг...

                          Радвам се, че си почнал да мислиш самостоятелно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не се подмазвай. От ласкателства не се разтапям. Само от почерпка.
                            Почерка?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Да се прехвърлим, щом си казал...

                              Я кажи сега - какво ново при Светльо? Него ли го гласиш за следващ кмет?
                              Странно, никога досега не ми е минавала мисълта за игнора ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                С тез кебапчета направо ми бръкна под лъжичката (и аз като тарантулчо - с неговите соц кебапчета )
                                И бира и бело вино за дамите за да могат да смелят кебапчетата на прехода. Обаче .... (чей че си загубих мисълта ) А да - онзи вашия бивш кмет на областта, който и философ малко си пада - искам да призная, че и мен ми някак симпатичен
                                Наздраве
                                ps. викам да се прехвърлим насам, че в политиката голема лумпенизация предстои като гледам
                                ps2. жалко че и Грую го нема в кръчмата. Ма то така е, усещаш липсата кога човека го нема

                                Да се прехвърлим, щом си казал...

                                Я кажи сега - какво ново при Светльо? Него ли го гласиш за следващ кмет?

                                Коментар

                                Working...
                                X