IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Че садиш и копаш у дворо.
    А забравих че е зимъска че изринеш снегът пред входо.
    Дилмано, Дилберо, кажи ми, как се сади пиперо )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      А после коремчето как да прибера. И мазнинките около черното дробче.
      Че садиш и копаш у дворо.
      А забравих че е зимъска че изринеш снегът пред входо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не му се връзвай. Ще обещае Портокалия, па ще стигнете до Подгорие. Пак добре ще е, ако наместо в Мароко, се спрете в Марково. Все пак престижна вилна зона е. Така че го дръж на мушка. А аз нищо не обещавам. Ше съм ти чиста загуба на време да ме дебнеш по сокаците. Наздраве, Дрънавджийче!
        Верно си имате приказка , ма не съм забелязала да те дебне , ни по сокаците , ни по масите в Кръчмата .
        Това щот висиш в моят ъгъл сигурно
        Лека !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Като гледам кога си писала в темата за жените ( 2.54ч ) ми е ясно за каква работа става въпрос....

          пп Всъщност щом ти харесва това е без значение, важното е да ти радват .....
          Стига си ги диплил тез вестници, че женорята от бъзик не разбират кога стане дума за каймета. Направо щракат със зъби и не пускат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тянка умна и високоинтелигентна. Абсурд да гърми по 4i40 след като той сподели в друга тема, че е надиплил пачките. Портогалията и Мароко ни зовът.
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. По теб ще си глася мерника.
            Не му се връзвай. Ще обещае Портокалия, па ще стигнете до Подгорие. Пак добре ще е, ако наместо в Мароко, се спрете в Марково. Все пак престижна вилна зона е. Така че го дръж на мушка. А аз нищо не обещавам. Ше съм ти чиста загуба на време да ме дебнеш по сокаците. Наздраве, Дрънавджийче!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              [ATTACH=CONFIG]n3701796[/ATTACH] Добра нощ !
              Щъ черпя с каймак Днес за първи път пробвах , па го и разделих и мноооого компетентно обясних , на мръщещите се насреща , че няма да им е безвкусно , ако си го подобрят . Например , поръсят , намазаната с него филийка със шарена сол , мащерка или каквото им е вкусно
              Много ми се радваха . И дълго. Та взеха една баклава , намазаха каймака и беше невероятно .

              ​​​Ти може и с черен пипер да поръсиш И гледай да не кихаш от него и да решат , че си коронясан и да те въдворят За дълго
              А после коремчето как да прибера. И мазнинките около черното дробче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Като гледам кога си писала в темата за жените ( 2.54ч ) ми е ясно за каква работа става въпрос....

                пп Всъщност щом ти харесва това е без значение, важното е да ти радват .....


                Не се сещам , какво ти е станало ясно , ма усетих черна завист . Нямаш повод и причина за нея . Просто пътувах по работа .
                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Как ги правите тия неща с дипленето ?! Аз днес работих от сутрин , до среднощ и няма

                  Сетих се . Не съм габровка
                  Наздраве и лека нощ !
                  Като гледам кога си писала в темата за жените ( 2.54ч ) ми е ясно за каква работа става въпрос....

                  пп Всъщност щом ти харесва това е без значение, важното е да ти радват .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тянка умна и високоинтелигентна. Абсурд да гърми по 4i40 след като той сподели в друга тема, че е надиплил пачките. Портогалията и Мароко ни зовът.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. По теб ще си глася мерника.
                    Как ги правите тия неща с дипленето ?! Аз днес работих от сутрин , до среднощ и няма

                    Сетих се . Не съм габровка
                    Наздраве и лека нощ !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Не се подмазвай. От ласкателства не се разтапям. Само от почерпка.
                      https://www.youtube.com/watch?v=EIXc...QwC-niB6ivoGb8
                      Click image for larger version

Name:	images (30).jpeg
Views:	1
Size:	5.8 КБ
ID:	3701796 Добра нощ !
                      Щъ черпя с каймак Днес за първи път пробвах , па го и разделих и мноооого компетентно обясних , на мръщещите се насреща , че няма да им е безвкусно , ако си го подобрят . Например , поръсят , намазаната с него филийка със шарена сол , мащерка или каквото им е вкусно
                      Много ми се радваха . И дълго. Та взеха една баклава , намазаха каймака и беше невероятно .

                      ​​​Ти може и с черен пипер да поръсиш И гледай да не кихаш от него и да решат , че си коронясан и да те въдворят За дълго

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Най-после, случи се, каката ще вади карабината и Чиче ше бега на пресекулки. Опасявах се, че пушкалото е пропаднало, ръждясало или увредено от некой страдалец, но не! Здраво си е и отново ще излезе на сцената. А когато гръмне, ще предизвика залегаве на 2 км околовръст. Удовлетворен съм, че кръвожадната Тянка пак ще дебне в гъсталака. Нахалос.
                        П.п. Нещо се чува, че газът бил малко и недостигал за абонати с претенции. Дано, дано, дано....
                        Тянка умна и високоинтелигентна. Абсурд да гърми по 4i40 след като той сподели в друга тема, че е надиплил пачките. Портогалията и Мароко ни зовът.
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. По теб ще си глася мерника.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, решила съм да вадя карабината от касата. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е сложил като сигнал за получено съобщение на телефона чуруликане на пъдпъдък.

                          Покрай новогодишните празници не спря да ми пъдпъдъчи денем и нощем на главата. Заплашила съм вярното си другарче в живота, че при следващата актуализация на приложенията на чичко Гугъл по среднощ, ще му гръмна телефона с притежаваното от мен нарезно оръжие.

                          Та..., не ме дръзни и ти с тез кофти намеци за газификацията на кочинката, да не отнесеш и ти някой цветен метал.
                          Наздраве!
                          Най-после, случи се, каката ще вади карабината и Чиче ше бега на пресекулки. Опасявах се, че пушкалото е пропаднало, ръждясало или увредено от некой страдалец, но не! Здраво си е и отново ще излезе на сцената. А когато гръмне, ще предизвика залегаве на 2 км околовръст. Удовлетворен съм, че кръвожадната Тянка пак ще дебне в гъсталака. Нахалос.
                          П.п. Нещо се чува, че газът бил малко и недостигал за абонати с претенции. Дано, дано, дано....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Тези слова направо ме депресираха....
                            Таз година имах много сладко грозде ( отел и аржентинка ) и реших да направя 20 л вино
                            Сложих почти стафидосания материал и реших да го правя по рецепта от Монтанско...Нито бъркаш, нито цедиш, нито му баеш....Отгоре хващало тапа и всите ферментации под тапата...Дааа, ама нее....
                            Суупер оцет.....
                            Таа, от кисел човек - кисело вино ( оцет)

                            пп Преди 2 дни ме почерпиха с домашно червено за обяд...Изпих 4-5 чаши...Още съм махмурлия ....
                            Ц. - не е коректно да се самоупрекваш.
                            На практика не си участвал във винонаправата а си го оставил на самотек.
                            Ама пак може да влезе в употреба ... за разлика от троянския бълвоч. НАздраве за добрия тон(ус) чичо
                            Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 21:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Сега се сетих, че кльощавият също има участие при направата на виното. Щом пропи вино, време му е да се научи как се прави.
                              Наздраве!
                              Ами нали знаеш - баба предава опит на внучка, а дедо на внуче
                              Наздраве да е, само и само да възприемат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Виждаш ли, виждаш ли, подла жена отвсекъде, затова нема й пуснат парното. Нека се грее на рекламни дипляни. Не е на здраве, Дрънгазке!
                                Мрънкало, решила съм да вадя карабината от касата. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е сложил като сигнал за получено съобщение на телефона чуруликане на пъдпъдък.

                                Покрай новогодишните празници не спря да ми пъдпъдъчи денем и нощем на главата. Заплашила съм вярното си другарче в живота, че при следващата актуализация на приложенията на чичко Гугъл по среднощ, ще му гръмна телефона с притежаваното от мен нарезно оръжие.

                                Та..., не ме дръзни и ти с тез кофти намеци за газификацията на кочинката, да не отнесеш и ти някой цветен метал.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X