IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Друго си е Кръчмарят да си е тук , дори и в склада Наздраве !
    Ще кажа само на тебе. Той е ерген !!!
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
      Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
      Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
      М
      За най-едра жалос, Бенжи ...
      За най-едра жалос...
      Имаше времена, когат тук имаше МНОГО(като качества) читави съфорумци, с които контакта беше също юдоволствие...
      полека, ... червеният текст ...
      Иначе,
      Не мислете, че НЕ ВЕ НАБЛЮДАВАМ и съм остаил обекта на самотек !!! ...
      И на Мечев, жалките опити за пуч, ВИЖДАМ...
      И сладкарницирането на КРЪЧМАТА и СКЛАДА, от незаинтересовани в алкохолът болни люде СЪЩО ВИЖДАМ...
      Просто не пиша ...
      Нещо съм тъжен напоследък (сигур и Бенжевите размисли имат местО.. ) и не ми се пише...
      седА си в СКЛАДА и размишлявам.. ( За жиуота и смисъла му, революцията и свободата, Костов, Доган и другите предатели, новата Alfa 4C и рекордите на Байерн, за белото и черното, доброто и злото, долара и златото, мирът и наближаващата война, природата и заводите, пчелите, мобифоните и пестицидите, БИРАТА и излишните килограми, нервите и разумът..
      Абе мани ... )
      ЗАВЕДЕНИЕТО ЧЕРПИ ...
      На коремите ВИ !!!
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
        Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
        Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
        Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира !!!



        От капитан далечно плаване Мечо, с пожелание за бързо Възкръсване !!!

        А, бре прати моля те стихотворението на лични, или в тая тема или в моя форум, че не мога да го намеря в нета.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Джордж Лукас Разгледай мнение
          Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
          Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите
          Сакън, съкровище! Не бива да предприемаш чак такива крайни мерки.
          Всички ставаме от време на време любимци на някой модератор
          Ама питието , дет ни го викаш, ще го изпием с удоволствие
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • много добро
            Attached Files

            Коментар


            • Здравейте другари, аз съм Стария Бен или както ми викат повечето от тук присъстващите – Бенджи. От вчера съм БАННАТ и затова съм принуден да ползвам един ник с два поста до момента и създаден за да се измайтапя с Императорът,Йода и баща и син Скайуокър Вчера постнах една снимка от протестите с плачещото момиче и един полицай и едно стихотворение „Не бийте нашите деца“. Два пъти Голямата гума изтри постовете ми докато в същото време търпеше да се пействат огромни статии от други източници а също така и снимки с прекалено голяма резолюция.Голямата гума търпеше как форума се превърна в клоака и единственото място за свестни „форумджий“ остана Кръчмата. Но мен ме триеше.И аз написах следния пост: „Модераторът да е жив и здрав … и неговата мамка също“…… и ме баннаха до 20.11. в 18,00 часа Серизоно обмислям след тази дата да самобанна во век и веков.
              Затуй изпийто по едно питие за Стария Бен и счУпете ги чашите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Може ли да споделя нещо, докато сме трезви, прави ми впечатление, че в сайтовете, които следя и чета, вече масово не може да се пише коментар, ако не си туитърчанин или сураттефтерничанин. Това ми се вижда гадничко, предвид обстоятелството, че има определен кръг от хора, които не ползваме тези "социални" мрежи. ?!?
                Гадно си е. Аз имам фейс, но го ползвам само да гледам фотото, дето го помества Киро.
                И въобще не сфащам как мое да ме кани некой у туитъра, кат нямам регистрация там.
                Побъркаха ми абв-то с покани.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Може ли да споделя нещо, докато сме трезви, прави ми впечатление, че в сайтовете, които следя и чета, вече масово не може да се пише коментар, ако не си туитърчанин или сураттефтерничанин. Това ми се вижда гадничко, предвид обстоятелството, че има определен кръг от хора, които не ползваме тези "социални" мрежи. ?!?
                  Ми и на мене. Ма аз веке се записах у сурат тефтеря !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Може ли да споделя нещо, докато сме трезви, прави ми впечатление, че в сайтовете, които следя и чета, вече масово не може да се пише коментар, ако не си туитърчанин или сураттефтерничанин. Това ми се вижда гадничко, предвид обстоятелството, че има определен кръг от хора, които не ползваме тези "социални" мрежи. ?!?
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Ей, закъснех за отварянето на храма, хубав ден желая на всички, ще се почерпя тук с една малка бира, че в реалността хапнах торта!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        Eто този филм ви черпя:
                        http://www.imdb.com/title/tt1215482/?ref_=nv_sr_1

                        Много силен филм, силна игра на актьорите, изключително реалистично предаване на взаимоотношенията на хората на кораба, които взаимоотношения важат и до днес (което е най-интригуващото) и най-накрая самия филм е много интересен.
                        Като професионалист мога да кажа, че има някои технически "неистини", но за тях мога да си затворя очите.
                        Та червено вино, филм и варено-пържено-печена царевичка - приятна вечер!!!
                        Значи от добра книга се е получил интересен филм
                        Наздраве с едно ирландско кафе!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Сякаш мога да понеса чаша бело винце
                          Мисля,че имам заслуги

                          Наздраве

                          Жалко,че нещо съм се запуснал и не съм правил от моето мезе ....дето не е за хора без здрави зъбки
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Пържена царевица. Защо трябва да търпиш критика за това мезе!? На мен ми изглежда доста добре, а от твоите думи излиза, че е станала и вкусна.
                            Единият пълноправен и единият непълноправен член на фамилията ми са й заклети фенове
                            Eто този филм ви черпя:
                            http://www.imdb.com/title/tt1215482/?ref_=nv_sr_1

                            Много силен филм, силна игра на актьорите, изключително реалистично предаване на взаимоотношенията на хората на кораба, които взаимоотношения важат и до днес (което е най-интригуващото) и най-накрая самия филм е много интересен.
                            Като професионалист мога да кажа, че има някои технически "неистини", но за тях мога да си затворя очите.
                            Та червено вино, филм и варено-пържено-печена царевичка - приятна вечер!!!
                            Last edited by luboil; 13.11.2013, 20:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                              О'К,

                              престрашавам се и съм отворен за критика, но все пак стаха страхотна:
                              Пържена царевица. Защо трябва да търпиш критика за това мезе!? На мен ми изглежда доста добре, а от твоите думи излиза, че е станала и вкусна.
                              Единият пълноправен и единият непълноправен член на фамилията ми са й заклети фенове
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Аааа, в тая тема сме много толерантни и ич не се сърдим. Кога решим да се чумерим, ходим в тема Политика
                                О'К,

                                престрашавам се и съм отворен за критика, но все пак стаха страхотна:
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X