IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сякаш мога да понеса чаша бело винце
    Мисля,че имам заслуги

    Наздраве

    Жалко,че нещо съм се запуснал и не съм правил от моето мезе ....дето не е за хора без здрави зъбки
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Пържена царевица. Защо трябва да търпиш критика за това мезе!? На мен ми изглежда доста добре, а от твоите думи излиза, че е станала и вкусна.
      Единият пълноправен и единият непълноправен член на фамилията ми са й заклети фенове
      Eто този филм ви черпя:
      http://www.imdb.com/title/tt1215482/?ref_=nv_sr_1

      Много силен филм, силна игра на актьорите, изключително реалистично предаване на взаимоотношенията на хората на кораба, които взаимоотношения важат и до днес (което е най-интригуващото) и най-накрая самия филм е много интересен.
      Като професионалист мога да кажа, че има някои технически "неистини", но за тях мога да си затворя очите.
      Та червено вино, филм и варено-пържено-печена царевичка - приятна вечер!!!
      Last edited by luboil; 13.11.2013, 20:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
        О'К,

        престрашавам се и съм отворен за критика, но все пак стаха страхотна:
        Пържена царевица. Защо трябва да търпиш критика за това мезе!? На мен ми изглежда доста добре, а от твоите думи излиза, че е станала и вкусна.
        Единият пълноправен и единият непълноправен член на фамилията ми са й заклети фенове
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Аааа, в тая тема сме много толерантни и ич не се сърдим. Кога решим да се чумерим, ходим в тема Политика
          О'К,

          престрашавам се и съм отворен за критика, но все пак стаха страхотна:
          Attached Files

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            Не знам дали да споделя, защото на пръв поглед изглежда ...не много класно мезе. Продава се купешко, което на мен лично ми харесва, но после болят зъбите. Сега го правих цели два дена и стана страхотно, хрупкаво отвън и мекичко отвътре.
            Съжалявам, че звучи малко снобски, хем казвам за мезе, хем не го казвам кое е.
            Та да ми простите и да не ми се сърдите.
            Аааа, в тая тема сме много толерантни и ич не се сърдим. Кога решим да се чумерим, ходим в тема Политика
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Благодаря!
              Между другото, салатата с патладжан, печен пипер и домати е любимата на по-едрата 1/3-та от моето домочадие.

              П.П. Какво е невероятното мезе?
              Не знам дали да споделя, защото на пръв поглед изглежда ...не много класно мезе. Продава се купешко, което на мен лично ми харесва, но после болят зъбите. Сега го правих цели два дена и стана страхотно, хрупкаво отвън и мекичко отвътре.
              Съжалявам, че звучи малко снобски, хем казвам за мезе, хем не го казвам кое е.
              Та да ми простите и да не ми се сърдите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                Черпя те едно червено винце, един хубав филм и едно невероятно мезе, което направих за пръв път и вече се пристрастих към него.
                Благодаря!
                Между другото, салатата с патладжан, печен пипер и домати е любимата на по-едрата 1/3-та от моето домочадие.

                П.П. Какво е невероятното мезе?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ко има някой у Кръчмата - да сипи едно питие. Щот днес бях на една среща, дет се коментираше как не могат да се изхарчат едни пари и останах с неприятното фпечетление, че само аз съм трезва
                  Наздраве!
                  Черпя те едно червено винце, един хубав филм и едно невероятно мезе, което направих за пръв път и вече се пристрастих към него.

                  Коментар


                  • Ко има някой у Кръчмата - да сипи едно питие. Щот днес бях на една среща, дет се коментираше как не могат да се изхарчат едни пари и останах с неприятното фпечетление, че само аз съм трезва
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение


                        Любоил,и за мен от същото ще искам .....че сили требе се възстановяват!!!

                        Днес се е разсеяла мъглата ....успели сте да намерите Кръчмето
                        Ето заповядай натурално и реално, а не от интернет.
                        Малко снимката не стана дизайнерска, но вътрешността е важна

                        Не е важно, кой какво яде и пие, а дали се чувства добре и конфортно когато го яде и пие
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq
                          Ние да , ама кръчмарят го е захлупила страшна мъгла . . . Или седи някъде омотан целият в розови панделки
                          Алтав той тоз кръчмар ...не го слуша главата
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Лимон, мед , орехи и "капка" ракийка си е българската виагра....
                            Това зимата всеки ден го консумирам, без ракийката.

                            Аз съм традиционалист. Обичам ракийката със салата - колкото и да не е редно.

                            Иначе на лимона, меда и орехите не мога да им се насладя ако има ракия с тях. Обаче пък на вечеря, ракийката как облагородява една салата с печен смачкан патладжан, една глава сух чеснън смачкан, с оцет и в патладжана, една-две печени питерки, 2-3 големи домата, една глава лук много на дребно, една връзка магданоз накълцан, объркано и 2 часа в хладилника. Ракийката и салатата стават като роднини

                            Коментар




                            • Любоил,и за мен от същото ще искам .....че сили требе се възстановяват!!!

                              Днес се е разсеяла мъглата ....успели сте да намерите Кръчмето
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Лимон, мед , орехи и "капка" ракийка си е българската виагра....

                                Коментар

                                Working...
                                X