IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Ма мани бегай, Светльо е на светлинни години пред славчо Даже чaлгата му по-добра
    Що ти казвам, че ще го пробуташ на ГЕРБ!

    Признавам те за ПР! Боко ще те направи шеф на някоя магистрала (поне до края на мандата, ама то ще ти стигне за следващите 50 години...… не ти трябва Солунската митница, да знаеш!)

    И за експерт по чалга ще те назначи (допълнителен хонорар е тва!)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тати прави всяка година червено вино от мерло. Миналата година, по изрично мое настояване за първи път направи бяло вино. Стана трепач. И както никой не искаше да чува за бяло вино, така изведнъж маймуните на клона станаха много. А то - само 70 литра. Сега съм скрила моя дял на тайно място, щото ще ми го изпият гадовете. Пък лятото още далеко.
      Наздраве, Преци!
      Веднъж и баща ми имаше време да направи вино, от дворната лозница (хамбургси мискет)
      Мале какво вино стана... не мога да го забравя. Същата тая година занесох за нова година подарък на един стар бохем и голем винен познавач. Ей така да се видим покрай общи братовчеди. Не очаквах някакво мнение ама като опита се огледа и ме пита - абе ти знаеш ли , че домашното вино поема от душата на човека - убав човек прави убаво вино и т.н.
      Наздраве, че да не става много лирично

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        И Светльо да идва! Защо го пропускаш? Сигурно няма да прави забележки за цвета на виното - ти по-добре го познаваш. Фен си му!

        Ма мани бегай, Светльо е на светлинни години пред славчо Даже чaлгата му по-добра
        Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 18:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Щото сподели у кръчмата че тати приготвя бело вино и му си се наточила и аз затова приех че го очакваш да стане арно
          Наздраве с червено бело - кой какво си му е на сърце
          Ps Грую да идва, докато не е свършило пиенето, че като свърши може да насипем още плюсове на спидито
          Тати прави всяка година червено вино от мерло. Миналата година, по изрично мое настояване за първи път направи бяло вино. Стана трепач. И както никой не искаше да чува за бяло вино, така изведнъж маймуните на клона станаха много. А то - само 70 литра. Сега съм скрила моя дял на тайно място, щото ще ми го изпият гадовете. Пък лятото още далеко.
          Наздраве, Преци!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Щото сподели у кръчмата че тати приготвя бело вино и му си се наточила и аз затова приех че го очакваш да стане арно
            Наздраве с червено бело - кой какво си му е на сърце
            Ps Грую да идва, докато не е свършило пиенето, че като свърши може да насипем още плюсове на спидито

            И Светльо да идва! Защо го пропускаш? Сигурно няма да прави забележки за цвета на виното - ти по-добре го познаваш. Фен си му!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тцъ! Бяло вино пия много рядко, по-често през лятото. Понеже не съм фен на бирата.
              Наздраве, Преци!
              Щото сподели у кръчмата че тати приготвя бело вино и му си се наточила и аз затова приех че го очакваш да стане арно
              Наздраве с червено бело - кой какво си му е на сърце
              Ps Грую да идва, докато не е свършило пиенето, че като свърши може да насипем още плюсове на спидито

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
                ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба
                Тцъ! Бяло вино пия много рядко, по-често през лятото. Понеже не съм фен на бирата.
                Наздраве, Преци!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Не давай акъл ми черпавай. За новото парно. Не се изнизвай по чехли и по без гащи. На теб може да ти става топло с едно натискане на копчето, докато аз цепа дръва и пала печки без да съм бил в интимности с ромки. Слагай бутилка ром на масата!
                  Чакам ред за включване. Най-вероятно около края на февруари. И тогава няма да почерпя, де.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Не й се извивявай! Бело вино си върви с червено месо и черен дроб. Нема Кака да ни учи като еднъж не е почерила с бело вино и раци..
                    Te това е приказка. Пека и аз една рибка на скаричката и чeкам да стане момента за белото винце
                    ps. днес борсичката пак даде повод да се черпиме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
                      ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба
                      Не й се извивявай! Бело вино си върви с червено месо и черен дроб. Нема Кака да ни учи като еднъж не е почерила с бело вино и раци..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Ама то и гениите са така - едвам изкарват първи клас. Още тогава трудно ги разбират
                        Наздраве tarantulcò
                        Е, за мен поне нема съмнение. И досега не ме разбират кога кажа да почерпат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Еххх, Прецито ... Напусто са минали дните ти у Кръчмата. Какво бяло вино за кебапчетата, бре!?!? Ходи веднага да предоговаряш червено
                          Наздраве!
                          Не давай акъл ми черпавай. За новото парно. Не се изнизвай по чехли и по без гащи. На теб може да ти става топло с едно натискане на копчето, докато аз цепа дръва и пала печки без да съм бил в интимности с ромки. Слагай бутилка ром на масата!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Какъв почерк, аз едвам изкарах 1-во отделение поради безобразен почерк. И така до сега.
                            Ама то и гениите са така - едвам изкарват първи клас. Още тогава трудно ги разбират
                            Наздраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                              Почерка?
                              Какъв почерк, аз едвам изкарах 1-во отделение поради безобразен почерк. И така до сега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Еххх, Прецито ... Напусто са минали дните ти у Кръчмата. Какво бяло вино за кебапчетата, бре!?!? Ходи веднага да предоговаряш червено
                                Наздраве!
                                Еми помислих, че ти е на сърце белото.... Грешка. Маркирай една черна точка у тефтеря с вересиите и да се надяваме да се компенсира с червеното
                                ps. ама си права - червеното дава кръвчица дет се вика. А белото - основно за риба

                                Коментар

                                Working...
                                X