IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Арахната обича да предизвиква шок и ужасТ в Кръчмата. Вместо дами, започна сумисти да кани за компания. Това навява тягостни мисли.
    Наздраве!
    Опитах се да кача клип, в който две мадами със задните си части пресират, валират и тушират един младеж бледен, ама клипът не ще да ходи при такива като теб. Здраве да е!

    Коментар


    • Добрио утро !
      Имам въпроси и съмнения ...
      Дрътото Тарантул си изтрил писането.
      Поради факт, че си забравил мисълта или може би простатата го алармирала....
      Кво да праиш, старост - нерадост !
      Спорен слънчев ден !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

        И как точно си отлежавал.
        Кат се въртиш лежайки от време на време на 90 градуса.
        По тая логика и кака може да вземе некои приз и да го закачи до кучешият на стената.
        Ъхъ..., ама тя е скромна, щото й иде отвътре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Тайфата, водих проклетото псе на изложба. Издавихме рибата и изтръшкахме другия наличен добитък в околността. Първо място във възрастовата група и трето от всички помияри от съответния пол. Хендлерът представи хайванчето възможно най-представително и замаза очите на целиот съдийски състав.
          Сега цялата рода ми прави забележка, кога нарека животното с обидно прозвище или река да го халосам с чехъла. Зер, расов звяр отглеждам у кочинката.
          Наздраве!
          ко гу беше изкъпала а не само вчесала щеше да вземеш 1-во място .
          Сега кат си станала расова кучка жи мой ли ний простосмъртните да говорим у кръчмата?
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Какво ще пиеш, Майсторе?
            Както обикновенно?

            Тези две госпожички с теб ли са?
            Ако не са с теб, ще ги гоня! Нямат 18!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Как па реши, че съм по-дърт? Само съм по-отлежал.

              И как точно си отлежавал.
              Кат се въртиш лежайки от време на време на 90 градуса.
              По тая логика и кака може да вземе некои приз и да го закачи до кучешият на стената.
              Last edited by Майстора233; 12.07.2022, 21:02.

              Коментар


              • Тайфата, водих проклетото псе на изложба. Издавихме рибата и изтръшкахме другия наличен добитък в околността. Първо място във възрастовата група и трето от всички помияри от съответния пол. Хендлерът представи хайванчето възможно най-представително и замаза очите на целиот съдийски състав.
                Сега цялата рода ми прави забележка, кога нарека животното с обидно прозвище или река да го халосам с чехъла. Зер, расов звяр отглеждам у кочинката.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Как па реши, че съм по-дърт? Само съм по-отлежал.

                  И залежал. На хамака.
                  Наздраве, Мрън!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Относно охраната, там нещата са по-ясни, госпожо!
                    Ще се радвам ако назначите тези:
                    Към охраната се отнасям одобрително, но гарсоните с прекалено отвличаща униформа. Ще взема се загледам, па да се задавя. Нож с две остриета е тоз подбор.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                      Проведох доста интервюта, госпожо. Предлагам ви няколко варианта.
                      Имахме голям проблем през уикенда. Един от редовните клиенти поканил двама сумисти на по птитие. Обаче единия не можа да мине през вратата... и се наложи да го вадим с кран...
                      Арахната обича да предизвиква шок и ужасТ в Кръчмата. Вместо дами, започна сумисти да кани за компания. Това навява тягостни мисли.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мръни, ем си по-дрът от мен, ем се биеш на бързея. Ако рече Господ, и кога рече - ще стана баба. А сега съм млада младина и се наслаждавам на животя.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Как па реши, че съм по-дърт? Само съм по-отлежал.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                          Проведох доста интервюта, госпожо. Предлагам ви няколко варианта.
                          Имахме голям проблем през уикенда. Един от редовните клиенти поканил двама сумисти на по птитие. Обаче единия не можа да мине през вратата... и се наложи да го вадим с кран...
                          Баш за нея.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Арахната не отговаря на изискванията.
                            Относно охраната, там нещата са по-ясни, госпожо!
                            Ще се радвам ако назначите тези:

                            Коментар


                            • А ето ги и другите:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тайният обожател да продължава да обожава, щото на това заведение персонал му трябва. Да ми подари и от него няколко бройки. Мъже. По-засукани.
                                Проведох доста интервюта, госпожо. Предлагам ви няколко варианта.
                                Имахме голям проблем през уикенда. Един от редовните клиенти поканил двама сумисти на по птитие. Обаче единия не можа да мине през вратата... и се наложи да го вадим с кран...

                                Коментар

                                Working...
                                X