IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей, нздр.... исках да кажа добрутро!
    Дедо не мое да участва в балета щото по гърдичките съм метросексуален, ама от диафрагмата надоле си седи вълната за един чиф чорапета
    Но пък ще ми бъде особено приятно да мушна едно 18 годишно ... виски. При това в малко количество, че требе и да се поработи...
    И това ще мине ...

    Коментар


    • [QUOTE=Колчо Слепеца;1059346739]
      Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Човек е голям, колкото мечти те си ...
      Може пък и Бенжи да не е прав ..
      "One man/woman nightmare is another man/woman dream"
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • [QUOTE=tnm;1059346734]
        Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        1. Долна инсинуация
        2. Внимавай какво си пожелаваш Има опасност след това да не ти се иска да погледнеш мъж повече [/QUOTE]

        Хаах, ми аз обичам да рискувам. Някак си размечтах сега
        Човек е голям, колкото мечти те си ...
        Може пък и Бенжи да не е прав ..
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Нещо за разбуждане да ми препоръчате?Моля.
          За разбуждане Бенжи,
          Две лъжици нескафе и врела вода в малка чашка, ладна количка и мелицинския канал на 168 инчовата плазма на стената ...
          БЕЗЦЕННО
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • [QUOTE=B.Graham;1059346568]1. Долна инсинуация
            2. Внимавай какво си пожелаваш Има опасност след това да не ти се иска да погледнеш мъж повече [/QUOTE]

            Хаах, ми аз обичам да рискувам. Някак си размечтах сега
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Нещо за разбуждане да ми препоръчате?Моля.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                1. Колето рече, че помещението за СПА е почти готово, пък за Максимус.... 2. Като обърнете по няколко питиета и вие вкупом мое да ги заместите
                1. Долна инсинуация
                2. Внимавай какво си пожелаваш Има опасност след това да не ти се иска да погледнеш мъж повече
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ми добре.Хвалъ за загрижеността.Само дето нема се разбереме за спъ кът и Маскисмус или като се викаха ония там пръчове.
                  Колето рече, че помещението за СПА е почти готово, пък за Максимус.... Като обърнете по няколко питиета и вие вкупом мое да ги заместите
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Кви принципи, бре!2 Аз от принципи не се ръководя.
                    Внимателни сме, щот не ви хокаме, оставяме ви да пийвате и най-важното не ви бием като изпаднете в невъзможност за самоотбрана.
                    И сме загрижени за вас - ха някой е изревал де за пиячка, де за салата, де за мезе и Артиту виднага отменя Колето, ако същия се е заблеел в 30 +. Че и музикално оформление ви прави

                    П.П Фаби също ви обгрижва,
                    Ми добре.Хвалъ за загрижеността.Само дето нема се разбереме за спъ кът и Маскисмус или като се викаха ония там пръчове.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Да взема да се очаткам тая вечер ама утре трябва с пияната глава да търгувам.
                      Полееееекинка. Тук се натаралянкваме със стил и на другия ден го раздаваме "свежарче"
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Да взема да се очаткам тая вечер ама утре трябва с пияната глава да търгувам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Как?Пак по принцип де.
                          Кви принципи, бре!2 Аз от принципи не се ръководя.
                          Внимателни сме, щот не ви хокаме, оставяме ви да пийвате и най-важното не ви бием като изпаднете в невъзможност за самоотбрана.
                          И сме загрижени за вас - ха някой е изревал де за пиячка, де за салата, де за мезе и Артиту виднага отменя Колето, ако същия се е заблеел в 30 +. Че и музикално оформление ви прави

                          П.П Фаби също ви обгрижва,
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Maлиииии .... зимам две.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Вече сте на твърдо, ама по едно хайнекенче ще откажете лЕ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                                Наздраве на всички!

                                Днес и мен ме е налегнало едно настроение...само за пийване след хубаво ядосване нали знаете какво гласи приказката "когато цъфнат теменугите е....л съм м.....а на другите"

                                ... малко е силно, макар, че днес ми беше точно на място по някое време... "Родът човешки е безплодна нива, понякога цветя цъфтят на нея, но никога не зреят плодове"!

                                И накрая "с вяра в утрешния ден" освен многото гадове по света има и не толкова големи гадове, които заслужават поне една усмивка Така де всички сме шарени, малко черни, малко сиви, друг път цветни и добри.

                                хаха сетих се за оня виц със снахата и китката дето ако е у лево не е в настроение, ако е в дЕсно йоще по-зле и накрая що не си направи икебана

                                Чиърс !

                                Тва не е приказка, а Пеньо Пенев

                                Когато цъфнат теменугите

                                и работите тръгнат зле,

                                еби им майката на другите

                                и гледай ти да си добре.





                                Еби им майката на другите

                                и в себе си утеха намери.

                                И ако в себе си утеха не намериш,

                                еби си майката и ти!

                                Коментар

                                Working...
                                X