IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Тея направо са излезли от вица за секса с огромен мъж, дето затискал дамата като четирикрилен гардероб и я мушкал периодически с ключенцето си.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тайният обожател да продължава да обожава, щото на това заведение персонал му трябва. Да ми подари и от него няколко бройки. Мъже. По-засукани.
      Наздраве!

      Арахната не отговаря на изискванията.
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Грешите господине!

        Таен обожател на г-жа tnm купи Виртуалната кръчма и й я подари.
        Де факто тя е новия собственик
        Тайният обожател да продължава да обожава, щото на това заведение персонал му трябва. Да ми подари и от него няколко бройки. Мъже. По-засукани.
        Наздраве!

        Арахната не отговаря на изискванията.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Хъъъъ, она не може една асма да ореже, къде пък цела кръчма ще върти. Да си седи на бара, оттам да върти очички и с полата да си ги бърши кога се просълзи от умиление. Все пак държи ключа за избата.
          П.п. А тайният почитател ще го качим на масата, за да не е таен и да не смее повече да откупува кръчмата за свой кеф.
          У Инвестор има мъже с вкус. Не като теб.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

            Тук съм, госпожо!
            Какво ще поръчате?
            Колегите ми са в командировка, по морските обекти на Шефа - основно в Бургас...
            Аз съм барман, сервитьор, и каквото друго пожелаете до края на Август, госпожо...

            Какво ще поръчате?
            Бяло вино, изстудено.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Грешите господине!

              Таен обожател на г-жа tnm купи Виртуалната кръчма и й я подари.
              Де факто тя е новия собственик
              Хъъъъ, она не може една асма да ореже, къде пък цела кръчма ще върти. Да си седи на бара, оттам да върти очички и с полата да си ги бърши кога се просълзи от умиление. Все пак държи ключа за избата.
              П.п. А тайният почитател ще го качим на масата, за да не е таен и да не смее повече да откупува кръчмата за свой кеф.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                тъй, нямаше ме последно време - ма работа, почивка, работа. Гледам, че ТНМ е отразила рд на мама, пък то и на тате вече мина (все на култови дати - той на 4-ти юли), та да почерпя все пак, макар и със закъснение слагам масата



                Туй отдясно с леба (щото е важно леба, боба и тия три неща) е Тракчо, а отдолу, откъм мръвката е тнм, щото тя все обича да се прави на света вода ненапита, та заела е правилната позиция, ама скромно замезва с апетайзърите. Отгоре подава ръка и леля, дето съвсем се загуби нещо, - гледа да грабне коктейла, преди чиче да я е преварил. Наздраве и от здраве да се не отървете
                А така, такива трапези уважавам и по средата им сядам! Всичко да ми е наблизо и Чиче да не мое ме превари. Пък и да плескам Кака по ръка коги се увлече със закусването. Щото да не се разхубави съвсем, що ще я откраднат с две камили и музика ще свири. Да си жив и здрав, родата също да цъфти!

                Коментар


                • Лелеее, не мога да схвана нещо?

                  TNM и Грую имат общи мама и тате?
                  Леля... коя е леля, и на кой е леля?
                  Тракчо посяга към леба, а не към коктейла, значи не е той чичо? Тракчо не е мъжа на леля?

                  Коментар


                  • тъй, нямаше ме последно време - ма работа, почивка, работа. Гледам, че ТНМ е отразила рд на мама, пък то и на тате вече мина (все на култови дати - той на 4-ти юли), та да почерпя все пак, макар и със закъснение слагам масата



                    Туй отдясно с леба (щото е важно леба, боба и тия три неща) е Тракчо, а отдолу, откъм мръвката е тнм, щото тя все обича да се прави на света вода ненапита, та заела е правилната позиция, ама скромно замезва с апетайзърите. Отгоре подава ръка и леля, дето съвсем се загуби нещо, - гледа да грабне коктейла, преди чиче да я е преварил. Наздраве и от здраве да се не отървете
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      тя ще страда, ще си стои гладна и ще се стопи
                      Грешите господине!

                      Таен обожател на г-жа tnm купи Виртуалната кръчма и й я подари.
                      Де факто тя е новия собственик

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Тук съм, госпожо!
                        Какво ще поръчате?
                        Колегите ми са в командировка, по морските обекти на Шефа - основно в Бургас...
                        Аз съм барман, сервитьор, и каквото друго пожелаете до края на Август, госпожо...

                        Какво ще поръчате?
                        Хаааа, те сега прибраха бакшишите на Кака и тя ще страда, ще си стои гладна и ще се стопи в бузките, както и в това под блузката. Ще престане да е търсена жена. На кого ли му е притрябвала мършава кака?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
                          Тук съм, госпожо!
                          Какво ще поръчате?
                          Колегите ми са в командировка, по морските обекти на Шефа - основно в Бургас...
                          Аз съм барман, сервитьор, и каквото друго пожелаете до края на Август, госпожо...

                          Какво ще поръчате?
                          Last edited by sunny; 05.07.2022, 03:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мръни, в погрешка си изпаднал. Хърбав си ти, аз съм сочна и апетитна
                            Наздраве!

                            Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
                            Пием реално на теферич. Добре че пауза дойде. Сочна и апетитна си за некой туземен вожд. За емира на .... си хърбава и изпосталяла. За мен пък си ръбата, що все се ръбиш и остриш. Ше требва те поизпилим и загладим. За да станеш лъскава жена. Ако това въобще е постижимо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Помним, помним онаа снимка, на коя беше хърба и щърба. Не на нас тия.
                              Мръни, в погрешка си изпаднал. Хърбав си ти, аз съм сочна и апетитна
                              Наздраве!

                              Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                                Днес, биле за напиване
                                или биле за отрезвяване се руча!?
                                М?
                                Немски разузнавач, внедрен при руски партизани, изпраща информация:
                                - Днес пих с руснаците. Едва не умрях.
                                На следващият ден отново изпраща информация.
                                - Днес изтрезнявах с руснаците. Ех, защо те умрях вчера.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X