IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На Тарантул аз му казвам Траки, дано не се сърди, че му земем една риза ако требе, ама пожеланията за здраве са ми от сърце! Наздраве !
    ПП - Я, па той бил също зодия Говедо....
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Честит 80-ти рожден ден бе, Тарантуле!
      Жив и здрав да си още 2 пъти по толкова!

      https://youtu.be/tAG2cCGbQi0

      Коментар


      • Добро утро !
        Да не се бъзикате с Трантул, че за рожден ден поздравленията фащат дикиш...
        Да ни е жив и здрав !
        Да го кара лежерно и на по-високо от женски корем да се не качва ...( най-вече по покрива на пилчарника...)
        Днес, в негова чест ще отсипя цели 40 гр от дюлевата !!!
        Наздраве !

        Коментар


        • Тънимъни - сега да ти изопонирам: Дето каза че си проклета! Ти си толко далече от проклета, колко ... 8,5 минути от Слънчо
          Свали оптиката, че току виш некоя вълчица измяука....
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Класният Арманяк се смята за един от най-изисканите подаръци за жена у Франция. Спомням си, че преди време на дълго и на широко обсъждахме това питие с Ender, което затвърди у него впечатлението, че съм доволно заядлива
            Наздраве!
            Ахъ.... ама на мене ми го подари жена....не рачи да провери дали аз съм жена ..... е затова го унищожавам. Ама по малко - по-дълго време да ми е гадно
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              така и не се навих да ида до Армения и изобщо Кавказ, пък и конякът не ми е особена страст. Имах едни Курвоазиета дома - ми не ме кефят, сигурно 10 години ми отне да ги изпия, и то само като "залупване" накрая. Не ги разбирам тези коняци и това си е - проЗ левскар, баце
              Това арманяче си е чистокръвно френче - Saint Merac Armagnac, верно само VS, ама явно се пие за Светия Мерак, както пише, а всички знаем кое е най-мерак.....
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                така и не се навих да ида до Армения и изобщо Кавказ, пък и конякът не ми е особена страст. Имах едни Курвоазиета дома - ми не ме кефят, сигурно 10 години ми отне да ги изпия, и то само като "залупване" накрая. Не ги разбирам тези коняци и това си е - проЗ левскар, баце
                Мен навремето щяха да ме заколят едни азери, че се опитах да си поръчам арменски коняк. Ама те хората не от лошотия... оказа се, че азербайджанските коняци са в пъти по-добри. Наздраве!

                Click image for larger version

Name:	0_0_orig.jpg
Views:	1
Size:	41.2 КБ
ID:	3601601

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Уауууу, отиде коня у .... ох как се разлива (реалното ми е арманяк, още малко има, кътам си) Бай Стамен отатъка - жени та жени - се едно не знае как некои пречат на пиьеньето......
                  Класният Арманяк се смята за един от най-изисканите подаръци за жена у Франция. Спомням си, че преди време на дълго и на широко обсъждахме това питие с Ender, което затвърди у него впечатлението, че съм доволно заядлива
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А аз откъде да знам, че и на теб ти квака жабчето?



                    Хайде още една наздравица за здравето на Арахната /де си крие годините като госпожа/ и за наше здраве!
                    Па то за годините само Вълчо и аз не си мълчим, всички други сте страшна омерта, ще рече човек, че не се знаем Е, в многоникието може да се объркат някои, та им е простено, но все пак
                    Наздраве, тнм
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Уауууу, отиде коня у .... ох как се разлива (реалното ми е арманяк, още малко има, кътам си) Бай Стамен отатъка - жени та жени - се едно не знае как некои пречат на пиьеньето......
                      така и не се навих да ида до Армения и изобщо Кавказ, пък и конякът не ми е особена страст. Имах едни Курвоазиета дома - ми не ме кефят, сигурно 10 години ми отне да ги изпия, и то само като "залупване" накрая. Не ги разбирам тези коняци и това си е - проЗ левскар, баце
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Е само Вълчо ли е човек...?
                        А аз откъде да знам, че и на теб ти квака жабчето?



                        Хайде още една наздравица за здравето на Арахната /де си крие годините като госпожа/ и за наше здраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Е само Вълчо ли е човек...?
                          Енди, тук, в храма, за всички е едно - ако имам две питета, давам едно на ближните....След обедси пускам един Акорд 104, дето сам леко го подобрих. Не крушките - артията и механиката.
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Сега с Вълчо ще пием по едно голямо Хенеси за здравето на Арахната и за наше здраве!
                            Наздраве!

                            Уауууу, отиде коня у .... ох как се разлива (реалното ми е арманяк, още малко има, кътам си) Бай Стамен отатъка - жени та жени - се едно не знае как некои пречат на пиьеньето......
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Сега с Вълчо ще пием по едно голямо Хенеси за здравето на Арахната и за наше здраве!
                              Наздраве!
                              Е само Вълчо ли е човек...?

                              Коментар


                              • Сега с Вълчо ще пием по едно голямо Хенеси за здравето на Арахната и за наше здраве!
                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X