IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Затова не искам черешова градина. С прасковите е също така - трябва да се оберат и да реализират в най-кратък срок. Разпоредила съм при желание за нови агроподвизи, да се повишават декарите с орехите и сините сливи. Може и с ябълки да се пробват.
    Наздраве, Преци!
    Ама хубави са и черешките. Може би и орехите. А сините сливи ги харесвам като се изпекат със захар и после - в бурканчета като сладко Сливова ракия не ща, а особено троянска - неща и да чуя , (Също като при чичо)
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Съм ти рекла, че си дедо на унуките си. У Кръчмата си пич, като всички останали господа от клуба.
      Наздраве!
      "Дедо" - да не се разбира буквално. Казваме му понякога дедо, но само за благозвучие И Защото обича много унуците

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Помагах на приятели, в друго село. Черешова градина 8 декара, та им трябваше помощ, за да не презреят и да не станат на стафиди, благите череши. Миналата година не успели да ги съберат навреме и 400 кг отишли за ракия Катерих се като не видяло, та си спомних децките години Поръси ни и дъждец и не можахме да оползотворим напълно деня, но то за да нямам мускулна треска А утре пак сме на черешата...
        Наздраве!
        Затова не искам черешова градина. С прасковите е също така - трябва да се оберат и да реализират в най-кратък срок. Разпоредила съм при желание за нови агроподвизи, да се повишават декарите с орехите и сините сливи. Може и с ябълки да се пробват.
        Наздраве, Преци!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Пилешка супичка, дедовото!
          Мислех, че само кюмюр е така, ама явно 3-ките по БЕЛ си казват своето.... Може пък и въглищата да бъркам....
          Съм ти рекла, че си дедо на унуките си. У Кръчмата си пич, като всички останали господа от клуба.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Е това е готино!!! Много обичам птички да ми чуруликат! Блазе ти - къде живееш? Е, не казвай, да не вземат да ни трият...
            По-важно, че с пилешката супа върви една ракийка, просто не съм я написал! Наздраве!
            Помагах на приятели, в друго село. Черешова градина 8 декара, та им трябваше помощ, за да не презреят и да не станат на стафиди, благите череши. Миналата година не успели да ги съберат навреме и 400 кг отишли за ракия Катерих се като не видяло, та си спомних децките години Поръси ни и дъждец и не можахме да оползотворим напълно деня, но то за да нямам мускулна треска А утре пак сме на черешата...
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              ................................................
              От време на време се обаждаше кукувичка, По-късно и два фазана се опитваха да си дават сигнали, изобщо горе на черешата, човек се доближава до пилците и до природата
              Е това е готино!!! Много обичам птички да ми чуруликат! Блазе ти - къде живееш? Е, не казвай, да не вземат да ни трият...
              По-важно, че с пилешката супа върви една ракийка, просто не съм я написал! Наздраве!

              И това ще мине ...

              Коментар


              • Щом дедо Вълчо е казал за пилешка супа - наздраве на пиленцата
                Днес брах череши От време на време се обаждаше кукувичка, По-късно и два фазана се опитваха да си дават сигнали, изобщо горе на черешата, човек се доближава до пилците и до природата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Правилното изписване на думата е с 2 "ю"-та.
                  Наздраве, Вълчо-34!

                  П.П. В момента изтрезнявам за довечерашното напиване
                  Пилешка супичка, дедовото!
                  Мислех, че само кюмюр е така, ама явно 3-ките по БЕЛ си казват своето.... Може пък и въглищата да бъркам....
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Ей, това алкохолът, на никой не прощава....
                    Или нарочно го пишеш с две Ю-та - а, сетих се, за по-стабилно да изглежда дръвото....
                    Наздраве, за Тънимъни ментичка, че рано се е нафъргала....
                    Щот става симетрична дума бре !
                    И от ляво на дясно, и отгоре - надолу, и отпред - отзад, все става...за четене...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Ей, това алкохолът, на никой не прощава....
                      Или нарочно го пишеш с две Ю-та - а, сетих се, за по-стабилно да изглежда дръвото....
                      Наздраве, за Тънимъни ментичка, че рано се е нафъргала....
                      Правилното изписване на думата е с 2 "ю"-та.
                      Наздраве, Вълчо-34!

                      П.П. В момента изтрезнявам за довечерашното напиване
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кютюк.
                        Ей, това алкохолът, на никой не прощава....
                        Или нарочно го пишеш с две Ю-та - а, сетих се, за по-стабилно да изглежда дръвото....
                        Наздраве, за Тънимъни ментичка, че рано се е нафъргала....
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ясно, значи си чешмянка засмянка.
                          Къдей тук наздравицата и най-вече обръщението?
                          Наздраве, дърво неокастрено!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Къф е той "тюк"? Аз че съм енергичен като ток, енергичен съм. Че съм непредотвратим като тик, непредотвратим съм. Че съм напорист като тек, напорист съм. Ама "тюк" нищо не ми говори. Да не би да е "тюх"?
                            Кютюк.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ся, колибарите живеят по колиби - тук колиба, след два баира - още една колиба. А у хабитатя още изначално са живели около една чешма, която не е замръзвала през зимата, около 100 рода. Поселище или планинско село, ама не е колиби.

                              Боженци също е било такова селище - цял болярски род с крепостните си селяни.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Ясно, значи си чешмянка засмянка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                тюк
                                Къф е той "тюк"? Аз че съм енергичен като ток, енергичен съм. Че съм непредотвратим като тик, непредотвратим съм. Че съм напорист като тек, напорист съм. Ама "тюк" нищо не ми говори. Да не би да е "тюх"?

                                Коментар

                                Working...
                                X