IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Тука с кодове ли си говорите вече?

    Обсъждаме едни изброени неща,в линк, който пуснах снощи.

    Наздраве!
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Тука с кодове ли си говорите вече?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        На мен ми допада 30. Мечо да приготвя кораб с по-голям трюм, че да има братчеда къде да вмести товарите
        Наздраве!
        Ооооо, 26 ще ми допадне в онаа жега
        Сигура

        Втрещи ме 25
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Абе вие се бъзикате,но съвсем сериозно го казвам
          Утре обръщам всички новинарски сайтове и ако не намеря нищо подобно,като новина,отивам да се прегледам
          Ако съм видял правилно,самолета може и да е рухнал у Румънско,но това дето ми се привидя на парашут,се стовари на юг от града,т.е пилота е на БГ територия.
          Замислих се,че щом може да катапултира,е военен самолет
          То, верно,заради Украйна, пренасочиха въздушните пътища и над Чужденеция е луд трафик на самолети,но си фъркат на височко .... а тоя не беше чак толкова,но и не беше на обичайната височина.Убеден съм във видяното,защото доста време хванах от най-голямото военно, действащо летище на Балканския полуостров по онова време на комунизма ,и съм с тренирано око за военни самолети.Летяха поне по 20 полета,поне един ден в седмицата .... имало е случаи да минават на метри над съседните блокове, впоследствие - потрошени прозорци ... особенно ако има гостуващи руснащи за обмяна на опит

          Абе притеснител си е факта да ти кръжат военни самолети над главата

          Наздраве!
          Last edited by katilarium; 02.02.2015, 21:06.
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Според мен трябва да се притесняваш от 23 правило......

            Що катилчета ще се появят в таз убава страна....
            На мен ми допада 30. Мечо да приготвя кораб с по-голям трюм, че да има братчеда къде да вмести товарите
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Току - що май видях самолет да се разбива
              Пуша си аз на прозореца и странна светлина ми взима погледа в осветеното от луната,небе.Поглеждам и проследявам траекторията на обекта и си личи,че е самолет.Но .... но свети някак по-червеникакво .Както си летеше на изток,направи бърз завой на север и ми се изгуби от погледа,след като къщата ми попречи на видимостта. Продължих си да пуша ..... и след секунди виждам нещо като малко облаче,летящо много странно и бързо.Загледах се и го припознах на парашут

              Наздраве! .... че както ми предстои полет,да не се окаже за последно
              Братчед, смени цигарите, бре!
              Пробвай с обикновените, че да видим дали пак ще ти се привиждат парашути
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                Току - що май видях самолет да се разбива
                Пуша си аз на прозореца и странна светлина ми взима погледа в осветеното от луната,небе.Поглеждам и проследявам траекторията на обекта и си личи,че е самолет.Но .... но свети някак по-червеникакво .Както си летеше на изток,направи бърз завой на север и ми се изгуби от погледа,след като къщата ми попречи на видимостта. Продължих си да пуша ..... и след секунди виждам нещо като малко облаче,летящо много странно и бързо.Загледах се и го припознах на парашут

                Наздраве! .... че както ми предстои полет,да не се окаже за последно
                Еййй, Катил ....да намалиш пиенето....

                пп Всичко е предпоследно на този свят....

                пп Нали съм разказвал за един стопаджия, дето го возих миналата година....Качвам един младеж със сакче..Казвам , че съм до Драгоман и го питам спокойно за къде е....
                За Лондон беше отговорът...Щях да се обърна в канавката от изненада.....
                От Видин до Лондон на стоп...С пет пари в джоба....
                Ей това е оптимист......
                Ти вече разби самолета, кораба потъна, автомобила спука гума....
                Наздраве !
                Last edited by 4i40; 02.02.2015, 20:29.

                Коментар


                • Току - що май видях самолет да се разбива
                  Пуша си аз на прозореца и странна светлина ми взима погледа в осветеното от луната,небе.Поглеждам и проследявам траекторията на обекта и си личи,че е самолет.Но .... но свети някак по-червеникакво .Както си летеше на изток,направи бърз завой на север и ми се изгуби от погледа,след като къщата ми попречи на видимостта. Продължих си да пуша ..... и след секунди виждам нещо като малко облаче,летящо много странно и бързо.Загледах се и го припознах на парашут

                  Наздраве! .... че както ми предстои полет,да не се окаже за последно
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

                    Я гледай ти .... без да искам попаднах на отговора на въпрос,който ме тормозеше най-много ..... отговорът е под номер 36 в линка

                    http://www.tialoto.bg/a/64-na-pyt/40...--chast-vtora/

                    Изключително съм доволен от текущото положение
                    Според мен трябва да се притесняваш от 23 правило......

                    Що катилчета ще се появят в таз убава страна....

                    Коментар



                    • Я гледай ти .... без да искам попаднах на отговора на въпрос,който ме тормозеше най-много ..... отговорът е под номер 36 в линка

                      http://www.tialoto.bg/a/64-na-pyt/40...--chast-vtora/

                      Изключително съм доволен от текущото положение
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        100%-това при това. Ама баирите ги катеря бавно и полека, като давам време на центъра на равновесието да свикне с промяната.
                        Наздраве!

                        П.П. И що в Еквадор, бре, братчед!?
                        То вярно, там бая злато ще намериш с машинката, ако си упорит ..., ама за едното злато да се дигнеш и да хукнеш до другия край на света...

                        П.П.П. Явно нещо се е разбутала тая Чужденеция. Братчедка ти /моята племенница/ и тя се тръшна и рече, че заминава. Мъ като начало - у мъгливия Албион
                        Е как що .... нъл съм казвал,че отивам на топло (щото съм заморничаво псе ) ;отивам, щото да си карам старините рахат (мисля,че ми е време ) ,не отивам да търся облага ,а приемлив начин на живот - живот без големи кахъри.
                        Подсигурил съм си месечен доход около 300-350 долара,а там стандарта на живот е горе-долу толкова.Природата повече от добра - кеф ти планина (до 5 000м надморска височина) ,кеф ти плажове (в топ5 по сърф ) .Имотите ефтинки - хасиенда с парцела - 20 - 25к долара .

                        Мъ както каза - първо при снобите у Кралството
                        Мисля,че малко по-лесно ще се отварят врати по пътя към Еквадор

                        Наздраве!
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Трудно,даже невъзможно,за преживяване
                          Тайничко ще се надявам, до последно, да те видя там



                          Балканджийка ли каза че си

                          Наздраве!
                          100%-това при това. Ама баирите ги катеря бавно и полека, като давам време на центъра на равновесието да свикне с промяната.
                          Наздраве!

                          П.П. И що в Еквадор, бре, братчед!?
                          То вярно, там бая злато ще намериш с машинката, ако си упорит ..., ама за едното злато да се дигнеш и да хукнеш до другия край на света...

                          П.П.П. Явно нещо се е разбутала тая Чужденеция. Братчедка ти /моята племенница/ и тя се тръшна и рече, че заминава. Мъ като начало - у мъгливия Албион
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Не е проблема в ходенето а в това , че нещо те лашна напред-назад. без главата ти да го иска....
                            И аз има ужасен миниер, когато се возя на подвижната пътека в центъра ....
                            Даже когато гледам хората да се возят и ми се мае тиквата...

                            В Еквадор е топло и там ухото не страда.......БананЕ много ....И еквадорки....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Братчед, отидеш ли у Еквадор, губиш ме кат братчедка.
                              Трудно,даже невъзможно,за преживяване
                              Тайничко ще се надявам, до последно, да те видя там

                              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Фчера качих два етажа у мола с ескалатора и започнах да си търся хаповете.
                              Наздраве!
                              Балканджийка ли каза че си

                              Наздраве!
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Плановете са да изкарам година - година и половина при снобите .... да окърша езика , и някоя стинка да заделя .Тъкмо през това време ще настъпи и момента да си подновя личните документи и да се разпоредя с иманетата си
                                После => Еквадор

                                Наздраве!
                                Братчед, отидеш ли у Еквадор, губиш ме кат братчедка.
                                Фчера качих два етажа у мола с ескалатора и започнах да си търся хаповете.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X