IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Видех бре, видех...Тя ризата мноого убава, но няма да ти стане...Я виж какъв младежки е модела...Кът те усещам какъв си мързел, последните 8 копчета ще останат незакопчани....
    На мен направо ще ми заспи....

    Приятен ден !
    За мен ще е френетичен ! Пих половин лексотан и глътка уиски пък каквото ще да става ......

    Наздраве !
    Завиждаш ти, завиждаш, че съм млад, строен, хубавец. Е, по празниците качих три-четири килца, но ще се върна назад. Некъде към есента. А ризката е трофейна. Измъкнах я със сила, вербална, епистоларна и пр. от една опасна харамийка я измъкнах, де се разхожда с карабина в ръка и бръснарско ножче в уста. Това последното не знам защо, сигур бръсне попадналите в капана, що така чела, че требва ги обръсне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Виде ли, бе, хем я кръстих-прекръстих, хем ризка ме дариха. Има да завиждаш. А ти не засегай покойния велик войник Швейк. Къде са мери мойта скромна личност с тоз титан на вица и на фарса. Де да можех.
      Наздраве за кръстника и понеже не съглеждам карабина, наздраве и за кръщелницата.
      Ей, шъ, ако видиш се показва некоя цев, свиркай дааааа зааалегна.
      Добро утро !

      Видех бре, видех...Тя ризата мноого убава, но няма да ти стане...Я виж какъв младежки е модела...Кът те усещам какъв си мързел, последните 8 копчета ще останат незакопчани....
      На мен направо ще ми заспи....

      Приятен ден !
      За мен ще е френетичен ! Пих половин лексотан и глътка уиски пък каквото ще да става ......

      Наздраве !

      Коментар


      • "Жена ми е великолепна, децата са отличници, работата ми е страхотна, BMWто е великолепно. Къщата на брега на реката е неописуема.
        Всичко това благодарение на шизофренията."
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Да живей великият войник Швейк и неговите разсъждения, как помни дати, по номерата на вагоните......

          И неговия български братчед, кръстник на форумните Дами....

          Наздраве за Кръстника и Кръщелницата !
          Виде ли, бе, хем я кръстих-прекръстих, хем ризка ме дариха. Има да завиждаш. А ти не засегай покойния велик войник Швейк. Къде са мери мойта скромна личност с тоз титан на вица и на фарса. Де да можех.
          Наздраве за кръстника и понеже не съглеждам карабина, наздраве и за кръщелницата.
          Ей, шъ, ако видиш се показва некоя цев, свиркай дааааа зааалегна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Много хубава ризка. И ръкавите й са къси, слава Богу. Реших, че дулото на една карабина ще се покаже от монитора, но уви. Къси са й ръцете на Тянка.
            П.п. Пусни детето се прибере в къщи, че има да учи за изпит, де ще черпаваш с Хенеси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Мерсиии..От тази благинка само по 20 гр ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Да живей великият войник Швейк и неговите разсъждения, как помни дати, по номерата на вагоните......

                И неговия български братчед, кръстник на форумните Дами....

                Наздраве за Кръстника и Кръщелницата !
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Гледах в кристално кълбо и видях в него Т и Н, между тях не виждах буквичката, но накрая приложих един суфикс /може окончание да е/ "ка" и почнах да изреждам Танка, Тенка, Тинка, Тонка, Тунка, Тънка, Тюнка, Тянка и се спрех. Викам това ще е, щото набита като ТАНК, ама нема оръдие, а пушка, не ТИктака много-много, ТЕН като мен нема, не струва колку сТИНКА, щото е балканский лев, пардон лъвица, чак ТОН не тежи, че да е Тонка, не е толкоз сладка като ТУНКвана фафла, за ТЪНКА да е решително тя се изказа напротив, май тюТЮН не употребява, та остана да е Тянка. Понеже едно М се мъдри в нейните инициали, та рекох Тянка Ма, ще да е. А сега детенцето нека се хили, пък майка му да го гони в кучешката колибка. Наздраве за кръстника!
                  Да живей великият войник Швейк и неговите разсъждения, как помни дати, по номерата на вагоните......

                  И неговия български братчед, кръстник на форумните Дами....

                  Наздраве за Кръстника и Кръщелницата !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Гледах в кристално кълбо и видях в него Т и Н, между тях не виждах буквичката, но накрая приложих един суфикс /може окончание да е/ "ка" и почнах да изреждам Танка, Тенка, Тинка, Тонка, Тунка, Тънка, Тюнка, Тянка и се спрех. Викам това ще е, щото набита като ТАНК, ама нема оръдие, а пушка, не ТИктака много-много, ТЕН като мен нема, не струва колку сТИНКА, щото е балканский лев, пардон лъвица, чак ТОН не тежи, че да е Тонка, не е толкоз сладка като ТУНКвана фафла, за ТЪНКА да е решително тя се изказа напротив, май тюТЮН не употребява, та остана да е Тянка. Понеже едно М се мъдри в нейните инициали, та рекох Тянка Ма, ще да е. А сега детенцето нека се хили, пък майка му да го гони в кучешката колибка. Наздраве за кръстника!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Браво, Тянке ..!!! ( Тракащия е виновен за туй обръщение - вкара го в масово производство..)
                      Точно от туй питие имам нужда..
                      Наздраве !


                      пп Коле, и аз от седмица не пия бира....Разбих си нервната система от системен недостиг на В - комплекс...Мъка .....
                      Гледах в кристално кълбо и видях в него Т и Н, между тях не виждах буквичката, но накрая приложих един суфикс /може окончание да е/ "ка" и почнах да изреждам Танка, Тенка, Тинка, Тонка, Тунка, Тънка, Тюнка, Тянка и се спрех. Викам това ще е, щото набита като ТАНК, ама нема оръдие, а пушка, не ТИктака много-много, ТЕН като мен нема, не струва колку сТИНКА, щото е балканский лев, пардон лъвица, чак ТОН не тежи, че да е Тонка, не е толкоз сладка като ТУНКвана фафла, за ТЪНКА да е решително тя се изказа напротив, май тюТЮН не употребява, та остана да е Тянка. Понеже едно М се мъдри в нейните инициали, та рекох Тянка Ма, ще да е. А сега детенцето нека се хили, пък майка му да го гони в кучешката колибка. Наздраве за кръстника!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        ММммнеь, в нашия район се очакват сутрешни температури 1-2 градуса и може ни мине бялата постелка като нищо. И престани да депресираш детето кога се смее, щото от смях пряка полза няма, но поне следва градската ви традиция. Да питам, на горкото животинче резнала ли си опашката и подстригваш ли го, че като влиза през вратата да не се отваря много широко.
                        Че как иначе
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Сезонът на късните пролетни слани премина. Сега може некоя градушка да очука зеленчуците. Затова - балтията с острието нагоре.
                          Наздраве!
                          ММммнеь, в нашия район се очакват сутрешни температури 1-2 градуса и може ни мине бялата постелка като нищо. И престани да депресираш детето кога се смее, щото от смях пряка полза няма, но поне следва градската ви традиция. Да питам, на горкото животинче резнала ли си опашката и подстригваш ли го, че като влиза през вратата да не се отваря много широко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Браво, Тянке ..!!! ( Тракащия е виновен за туй обръщение - вкара го в масово производство..)
                            Точно от туй питие имам нужда..
                            Наздраве !


                            пп Коле, и аз от седмица не пия бира....Разбих си нервната система от системен недостиг на В - комплекс...Мъка .....
                            По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието се покъса да се хили. Казах му, че ако не спре, ще стане непълноправен член, досущ като дебелото псе.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Ти глей как праволинейно утре и другиден сланата ще те повтори. Пази Боже! Отиде и зарзавата. Ще мезим с фъстъчки... от Виетнам. Препечени с напалм.
                              Сезонът на късните пролетни слани премина. Сега може некоя градушка да очука зеленчуците. Затова - балтията с острието нагоре.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Няма значение - винаги съм против правата линия....

                                пп Всяка права линия в безкрайността е крива....
                                Ти глей как праволинейно утре и другиден сланата ще те повтори. Пази Боже! Отиде и зарзавата. Ще мезим с фъстъчки... от Виетнам. Препечени с напалм.

                                Коментар

                                Working...
                                X