IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



    Приятелство и пиене? Нещо не хващам смисъла в съчетанието на подобни ценности..., приятелко...


    Много е грубо това - с куфара! Защо тълкуваш така нещата? Не зная кой/коя - ти внушават подобни мисли /че си куфар/?


    Със сигурност си част от общност, в която /долу го казах/ - не се вписваМ.
    Обикновено , хората се срещат на по питие да отпразнуват миговете заедно! Да споделят с приятели, познати и т.н. болки и радости , музика, усмивки, сълзи... И т.н. с една дума приятелство . Чисто човешко отношение и емоции . Понякога се случва количеството изпит алкохол да е различно и да не се получи добре, дори да прехвърчат искри, но между приятели, не е страшно. Щом има доверие и разбиране!


    Относно куфара - така се почувствах ! Така се постъпва с багаж - на мен ми тежи, носи го ти ! И споделих . С приятел . На приятел можеш да кажеш!


    Не съм част от общност! Или поне не тази ! Посещавам Кръчмата, за да съм близо до страхотен приятел и Човек, който от време на време има съмнения , че е такъв. Е, околните се стараят да внушават подобни мисли, по някакви си техни причини и усмотрения, ама що той им се връзва, остава загадка за мен.
    Не е нужно да си част от някаква общност, за да имаш приятел . Трябва ти единствено неговото доверие, разбиране и любов и това е напълно достатъчно . Не е нужен целият свят, само един човек, понякога може да ти даде вселена . И няма като как всички да се харесват. Не е човешко! И най - вече, не е нужно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Добро утро!


      Раздаваш прошка , забавляваш се и пиеш с приятели Надявам се


      Аз не съм куфар , че ти да ме връщаш , а някой да ме пази .
      Сънувах нещо красиво - любимият мъж и само това доближава, та ще изтърпите повторението


      https://m.youtube.com/watch?v=VJ5mPzdfV14

      Усмихнат ден и наздраве, приятелю!


      Приятелство и пиене? Нещо не хващам смисъла в съчетанието на подобни ценности..., приятелко...


      Много е грубо това - с куфара! Защо тълкуваш така нещата? Не зная кой/коя - ти внушават подобни мисли /че си куфар/?


      Със сигурност си част от общност, в която /долу го казах/ - не се вписваМ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




        Скъпа /ТНМ/, не се притеснявай. Представи си, че /както винаги/ - водиш в резултата...

        Споко, де, Чичата! Връщам ви Я /лелята/ - ЦЯЛА - ЦЕЛЕНИЧКА! Не съм я докосвал - Бога ми!

        Пазете си я. Тя си е ваша!

        А аз НЕ СЪМ от тук. Какво изобщо /по дяволите!/ правя тук!?!

        Хубав ден и наздраве!


        https://www.youtube.com/watch?v=k3_RU30tEIE
        Добро утро!


        Раздаваш прошка , забавляваш се и пиеш с приятели Надявам се


        Аз не съм куфар , че ти да ме връщаш , а някой да ме пази .
        Сънувах нещо красиво - любимият мъж и само това доближава, та ще изтърпите повторението


        https://m.youtube.com/watch?v=VJ5mPzdfV14

        Усмихнат ден и наздраве, приятелю!
        Last edited by Lelq; 15.03.2019, 07:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          пп Извинявам се на Lelq и tnm за това, че им намесиха имената с моята особа. .............. ...

          ..........Едно изравняване на резултата ми е напълно достатъчно.
          Наздраве!

          П.П.....................



          Скъпа /ТНМ/, не се притеснявай. Представи си, че /както винаги/ - водиш в резултата...

          Споко, де, Чичата! Връщам ви Я /лелята/ - ЦЯЛА - ЦЕЛЕНИЧКА! Не съм я докосвал - Бога ми!

          Пазете си я. Тя си е ваша!

          А аз НЕ СЪМ от тук. Какво изобщо /по дяволите!/ правя тук!?!

          Хубав ден и наздраве!


          https://www.youtube.com/watch?v=k3_RU30tEIE

          Коментар


          • Вкусове различни. Но металика са жива легенда, гагата е как да кажа за масовката...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Да така беше. До 91. Металика преди това беше друга. Имаше я светата иновативна троица - Джеймс(Хетфийлд), Ларс(Улрих), Клиф(Бъртън)...После се изкомерсиализира,. Щом и с Гагата записаха ... без коментар
              И що ? Какво и е на Гагата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Черния албум е 91 и им е най лекия.
                Да така беше. До 91. Металика преди това беше друга. Имаше я светата иновативна троица - Джеймс(Хетфийлд), Ларс(Улрих), Клиф(Бъртън)...После се изкомерсиализира,. Щом и с Гагата записаха ... без коментар
                Last edited by precakanoto; 14.03.2019, 23:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Странно, но като видях адрес (гол) и аз автоматично се запитах, какво си избрал: Мойте залози бяха:

                  1. Рони Дио
                  2. Висоцки
                  Не познах
                  Благодаря за подсещането, nachev !

                  https://m.youtube.com/watch?v=H7KTRpmeTdM

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Странно, но като видях адрес (гол) и аз автоматично се запитах, какво си избрал: Мойте залози бяха:

                    1. Рони Дио
                    2. Висоцки
                    Не познах
                    YES
                    нещо акустично - https://www.youtube.com/watch?v=kvUryWI1oDY

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                      Странно, но като видях адрес (гол) и аз автоматично се запитах, какво си избрал: Мойте залози бяха:

                      1. Рони Дио
                      2. Висоцки
                      Не познах

                      Коментар


                      • Черния албум е 91 и им е най лекия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Обичам пънкария! Наздраве!

                          https://m.youtube.com/watch?v=YF3kKrZEUMM

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Бива, бива, За малко да позная, помислих, че ще пуснеш некой поручик Галицин от Висоцки
                            Днес обаче, сабалян докато пътувах, чух разбиващ дует - испански, Мъжът беше бащата на Енрике,(Хулио) а жената така и не познах. Така се заслушвах, че ми свиреха на свтофарите (щото забравях да тръгвам на зелено )
                            мхм ... не тръгвай на друго ...щото много боли после ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Бива, бива, За малко да позная, помислих, че ще пуснеш некой поручик Галицин от Висоцки
                              Днес обаче, сабалян докато пътувах, чух разбиващ дует - испански, Мъжът беше бащата на Енрике,(Хулио) а жената така и не познах. Така се заслушвах, че ми свиреха на свтофарите (щото забравях да тръгвам на зелено )

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=Ra0ozaE-oy0

                                Коментар

                                Working...
                                X