IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Тракащия, ти си бил абитуриент, когато буги-буги и туиста са били на мода, бре....
    Чак пък толкуз! Помна, Лепа Брена пееше *Вдигни ми колене*. Нещо не мога я намера таа песна. Некой, ако я има, вземе я пусне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Като ти слушам почерпката, бая време ще да е минало от как си завършил
      Наздраве!
      Дисководещите много им кеф да морят улегналите постабитуриенти с рокенрол. Много требва си заредил да издържиш. Вчера не правеше изключение. Някои ходат по такива срещи си говорат, ала аз съм във вихъра на танца с разни другарки, шо танцуват като за купон на годината поради недоимък на ретро парти. Вчера беше по некое време неудържимо. Оцеляхме все пак.
      Last edited by Trakatrak'; 29.05.2016, 22:01.

      Коментар


      • Мдаммм,
        в парковете вече се коси. До преди 2-3 години не можех да се начудя що не го правят.
        Не знам, кога ще почне Бойко да коси и по магистралите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Благородно ще подмина заяжданетоти....

          пп Просто няма какво да прекопавам....Или не е поникнало, или е изгнило от влагата, или е загинало от сланата....

          Два дена косих....Още 180 г и ще стане английска ливада....красота....
          Голяма жега и задуха....
          Снощи изпих 2 л бира....Направо заспах на верандата....МНого кеффф....

          Наздраве !
          Дълбоко съм впечатлена

          П.П. У Чужденеция културите се развиват добре. Дъжд почти не вали, а относно градушките съм дала ценни указания, свързани с брадвата и в частност- с острието й
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Наздраве!
            Май почна лятото. Сега се прибирам от парка и бирата ми излезе през челото
            Високи температури и голяма влажност на въздуха. Отврат.
            Сега като плъзнат и едни инсекти из тревата и въздуха ...
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Наздраве!
              Май почна лятото. Сега се прибирам от парка и бирата ми излезе през челото
              Мани, сега се сетих, че не знам къде ми са летните дрехи....

              пп като млада госпожица се притесних за утрешното си обличане....Я да питам жената....

              Коментар


              • Наздраве!
                Май почна лятото. Сега се прибирам от парка и бирата ми излезе през челото

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Колко пъти настъпи мотиката? Или вече се научи да прекопаваш, без да я настъпваш?

                  Наздраве!
                  Благородно ще подмина заяждането ти....

                  пп Просто няма какво да прекопавам....Или не е поникнало, или е изгнило от влагата, или е загинало от сланата....

                  Два дена косих....Още 180 г и ще стане английска ливада....красота....
                  Голяма жега и задуха....
                  Снощи изпих 2 л бира....Направо заспах на верандата....МНого кеффф....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Когато натъртването е върху " Ти"-то, звучи така ...

                    пп Добре де...може и да съм слънчасал ....може....

                    Наздраве !
                    Колко пъти настъпи мотиката? Или вече се научи да прекопаваш, без да я настъпваш?

                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Знам, знам ... ти никога не се заяждаш
                      Не ми е минавало през ума, че поздравът ми може да има и такъв "прочит"
                      Наздраве!
                      Когато натъртването е върху " Ти"-то, звучи така ...

                      пп Добре де...може и да съм слънчасал ....може....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Не че се заяждам, но "добра ти вечер" на мен ми звучи като " върви на ма.ната си".....
                        Знам, знам ... ти никога не се заяждаш
                        Не ми е минавало през ума, че поздравът ми може да има и такъв "прочит"
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Утре съм абитуриент. Постабитуриент. Няма да уточнявам колко години пост и колко по прост откакто бях млад, наивен, ентусиазиран. Важното е че има повод за почерпка и веселба. Та да почерпа:

                          http://vbox7.com/play:06ad978d&p=pla...253&order=date
                          http://vbox7.com/play:c20ca04b&p=pla...253&order=date
                          http://www.vbox7.com/play:34a1d40a
                          http://vbox7.com/play:3cf6e902ca
                          Тракащия, ти си бил абитуриент, когато буги-буги и туиста са били на мода, бре....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Kev, не че се заяждам, но в миналото думата "вечер" е била в мъжки род. Езикът ми е претърпял много промени в развитието си. Някои думи от мъжки са преминали в женски род, но смисловата им употреба си е останала същата.
                            И на мен "Добра ти вечер" ми звучи добре и обикновено така се изразявам, но правилното е "Добър вечер"
                            Наздраве!
                            Не че се заяждам, но "добра ти вечер" на мен ми звучи като " върви на ма.ната си".....

                            Коментар


                            • Добро утро ....!
                              Хайде стига сте работили, че дойде време за пиене...


                              пп Мойто вече мина, но всекиму според възможностите....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Сакън! Излежаването е съставна част от мързела, а както много пъти съм споделяла - мързелът е дар свише и не всеки го притежава
                                Наздраве!
                                Много е празна кръчмата. Сигурно момчетата са се изнесли да гледат мач. Чух че имало финал тази вечер
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X