IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве (с гола вода)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      В тавата и в тъмнината кой ти придиря...козичка, сърничка, кошутка....
      Не успя да стигне до тавата. Ний ли го пожалихме, то ли нас, сигур още си подскача на воля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Сърничка / женската на сръндака/ няма как да те отнесе, Trakatrak'. Щот тя колкото една коза /горе - долу/ Сигурно някоя кошута /женската на елена/ сте изплашили.
        Наздраве!
        Не мога ги различа много, ма не беше особено едра. Кога се раздвижи зад един самотен храсталак, си рекох, откъде пък такова рижо куче тук. Изненадата, засилката отгоре, голямата инерция и неудобното местоположение на тримата пишман туристи можеше да има сериозни последици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          В тавата и в тъмнината кой ти придиря...козичка, сърничка, кошутка....
          E..., точно за тавата трябва да възникнат претенции. Едно е да печеш яре, съвсем друго - теле По друг начин стои пълна тавата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • В тавата и в тъмнината кой ти придиря...козичка, сърничка, кошутка....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Това че имаш големи сълзливи очички не тъй прави автоматически сърничка. Требва умееш скачаш грациозно. Една такава щеше ни отнесе в планината на изкачване към зъберите. Аз бях малко встрани от пътя й, но тоя пред мен едва се сведе кога прелетя над него и падна на ребра до тоя зад мен, който отчаяно бе разперил ръце и крака, та да се отмести от пътя й. Тянке Ма, това да не си била ти?
              Сърничка / женската на сръндака/ няма как да те отнесе, Trakatrak'. Щот тя колкото една коза /горе - долу/ Сигурно някоя кошута /женската на елена/ сте изплашили.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Сърничка, бре, ква уфтсъ!?
                Това че имаш големи сълзливи очички не тъй прави автоматически сърничка. Требва умееш скачаш грациозно. Една такава щеше ни отнесе в планината на изкачване към зъберите. Аз бях малко встрани от пътя й, но тоя пред мен едва се сведе кога прелетя над него и падна на ребра до тоя зад мен, който отчаяно бе разперил ръце и крака, та да се отмести от пътя й. Тянке Ма, това да не си била ти?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Бая трябва попасеш. Но щом искаш се правиш на овчица за радост на съседските очи, давай. Иииии, забравих, че си веща жена.
                  Сърничка, бре, ква уфтсъ!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Мое ли директно да опаса гераниума /здравец/ дето е пред пещерата?
                    наздраве!
                    Бая трябва попасеш. Но щом искаш се правиш на овчица за радост на съседските очи, давай. Иииии, забравих, че си веща жена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Каке, благодара, като любител на студеното всяка сутрин съм на студено чайче без да подозирам, че щадял чревцата. Бих ти препоръчал след танцово изтощение да глътнеш един Герисан. Чудодейно действа. Наздраве с чайче!
                      Мое ли директно да опаса гераниума /здравец/ дето е пред пещерата?
                      наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        След такивити мероприятия винаги осъмвам с мускулна треска.
                        Студен чай за твойта деликатна перисталтика:

                        И кафе за всички останалЕ

                        Наздраве!
                        Каке, благодара, като любител на студеното всяка сутрин съм на студено чайче без да подозирам, че щадял чревцата. Бих ти препоръчал след танцово изтощение да глътнеш един Герисан. Чудодейно действа. Наздраве с чайче!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро ( Ви) утро !

                          Днес никакво преуморяване в Кръчмата....

                          Приятен ден !
                          Да се заяждам ли или да те пропусна!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро ( Ви) утро !

                            Днес никакво преуморяване в Кръчмата....

                            Приятен ден !
                            Къде бе ???
                            Понеделник !!!
                            Убаф и спорен ден и седмица !!!
                            Айдееееее ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Добро ( Ви) утро !

                              Днес никакво преуморяване в Кръчмата....

                              Приятен ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Дисководещите много им кеф да морят улегналите постабитуриенти с рокенрол. Много требва си заредил да издържиш. Вчера не правеше изключение. Някои ходат по такива срещи си говорат, ала аз съм във вихъра на танца с разни другарки, шо танцуват като за купон на годината поради недоимък на ретро парти. Вчера беше по некое време неудържимо. Оцеляхме все пак.
                                След такивити мероприятия винаги осъмвам с мускулна треска.
                                Студен чай за твойта деликатна перисталтика:

                                И кафе за всички останалЕ

                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X