IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лека нощ, Кръчма !

    https://m.youtube.com/watch?v=UfA2hODCVAI

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Защо пък да не се отнася до теб. Я се стегни! Дръж се на интимно положение. Скъси дистанцията.... с некоя бивша градска. Докато ти свали скалпа.
      Това, че не сме търкали едновременно, наровете в Бастилията, не те изключва автоматично Защо ти да не си една стара градска? Ще ти отива

      Коментар


      • [QUOTE=безимeн;n3451516]:

        Предполагам, че въпросът /с подвъпрос/ - е нясочен към Чичата...

        Защо мисля така? Както се казва - благородно му завиждам, защото Лелята по-долу пише за него: [QUOTE]Посещавам Кръчмата, за да съм близо до страхотен приятел и Човек, който от време на време има съмнения , че е такъв. Е, околните се стараят да внушават подобни мисли, по някакви си техни причини и усмотрения, ама що той им се връзва, остава загадка за мен.
        Не е нужно да си част от някаква общност, за да имаш приятел . Трябва ти единствено неговото доверие, разбиране и любов и това е напълно достатъчно . Не е нужен целият свят, само един човек, понякога може да ти даде вселена . И няма като как всички да се харесват. Не е човешко! И най - вече, не е нужно!

        Така де: "благородно" е! "Страхотен приятел и Човек!" - ама - с главно "Ч" /без малко да го напиша с главно "Ц"!/... ))

        ... по същество, аз мислех да бъркам яЙцата, ама така напазаруВаХ, че до яЙцата едва ли ще стигна... Онзи ден ДигАх наздравица с Виски, ама що? Както добре знае един форумен летописец /ТНМ/ - аС си падам по узото...
        Защо пък да не се отнася до теб. Я се стегни! Дръж се на интимно положение. Скъси дистанцията.... с некоя бивша градска. Докато ти свали скалпа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Казах ти да слагаш веке оптиките, бре!!! Това повече на яйца с бекон го докарва.
          Наздраве, Мрънкало!
          Таа па с подробности се занимава. Виждам, че е бекон. Ама нали требва ви възбуда въображението. Наздраве, Дрънкалке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Наздраве, Вълчо! Гагата не мога да я понасям, но заради теб ще си я пусна, та да учудя и жената
            И аз не съм фен на дамата.
            Наздраве, хаджи!

            П.П. Днес се чух по телефона с двамата си най-добри приятели. Обикновено ги редувам по един на ден, но днес някак се засякоха - през два часа.
            Единият го свързвам с бутилка ром, а другият с тази песен:
            https://www.youtube.com/watch?v=JA6id4--BDg
            Last edited by tnm; 15.03.2019, 22:51.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              Наздраве за Гагата и Брадли Купър - /Лелче, готин е, нали!/ Направили едно "Shallow" - лесно се дрънка на китара и е готино!
              Наздраве, Вълчо! Гагата не мога да я понасям, но заради теб ще си я пусна, та да учудя и жената
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Наздраве за Гагата и Брадли Купър - /Лелче, готин е, нали!/ Направили едно "Shallow" - лесно се дрънка на китара и е готино!
                Добра нощ, Дедо и наздраве ! Готино е!

                Коментар


                • [QUOTE=безимeн;n3451522][QUOTE=безимeн;n3451516]:

                  Предполагам, че въпросът /с подвъпрос/ - е нясочен към Чичата...

                  Защо мисля така? Както се казва - благородно му завиждам, защото Лелята по-долу пише за него:
                  Посещавам Кръчмата, за да съм близо до страхотен приятел и Човек, който от време на време има съмнения , че е такъв. Е, околните се стараят да внушават подобни мисли, по някакви си техни причини и усмотрения, ама що той им се връзва, остава загадка за мен.
                  Не е нужно да си част от някаква общност, за да имаш приятел . Трябва ти единствено неговото доверие, разбиране и любов и това е напълно достатъчно . Не е нужен целият свят, само един човек, понякога може да ти даде вселена . И няма като как всички да се харесват. Не е човешко! И най - вече, не е нужно!


                  Какво става с тоя форум??? Съвсем го прецакаХА... Пишех - и изведнъж - хоп - наполовина ми тръгна поста...

                  ... та, аз - по много интересни /за мен/ - причини - си падам по узото...

                  Ииии, понеже онзи ден бях свършил гръЧкото - та малко на Виски бях... /е, не заспах - както моята събеседничка/...

                  Все пак днес си взех една "Паралия" /узо/ - и се сетих на Паралия Катерини /дано го произнасям правилно/..., а там - какъв жар беше!!! Спокойствие, топло море..., мммм, горещ пясък и разните му екстри...

                  ... и интересно /за мен!/ - минавам край вила, наречена ANAIS..., пък тогавабях срещал подобен ник...

                  ...точно както сега Чичо среща никът Леля /нещо подобно...

                  Е, лошо няма: хората се срещат и после бъркат: яйца, саламчета и други неща, които са си харесАли...


                  Наздраве!
                  Какъв късмет, че имам същото! Наздраве!
                  Click image for larger version

Name:	2019-03-15 21.47.17.jpg
Views:	1
Size:	7.3 КБ
ID:	3451568

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    И що ? Какво и е на Гагата?
                    Наздраве за Гагата и Брадли Купър - /Лелче, готин е, нали!/ Направили едно "Shallow" - лесно се дрънка на китара и е готино!
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • [QUOTE=безимeн;n3451516]:

                      Предполагам, че въпросът /с подвъпрос/ - е нясочен към Чичата...

                      Защо мисля така? Както се казва - благородно му завиждам, защото Лелята по-долу пише за него: [QUOTE]Посещавам Кръчмата, за да съм близо до страхотен приятел и Човек, който от време на време има съмнения , че е такъв. Е, околните се стараят да внушават подобни мисли, по някакви си техни причини и усмотрения, ама що той им се връзва, остава загадка за мен.
                      Не е нужно да си част от някаква общност, за да имаш приятел . Трябва ти единствено неговото доверие, разбиране и любов и това е напълно достатъчно . Не е нужен целият свят, само един човек, понякога може да ти даде вселена . И няма като как всички да се харесват. Не е човешко! И най - вече, не е нужно!

                      Така де: "благородно" е! "Страхотен приятел и Човек!" - ама - с главно "Ч" /без малко да го напиша с главно "Ц"!/... ))

                      ... по същество, аз мислех да бъркам яЙцата, ама така напазаруВаХ, че до яЙцата едва ли ще стигна... Онзи ден ДигАх наздравица с Виски, ама що? Както добре знае един форумен летописец /ТНМ/ - аС си падам по узото...

                      Какво става с тоя форум??? Съвсем го прецакаХА... Пишех - и изведнъж - хоп - наполовина ми тръгна поста...

                      ... та, аз - по много интересни /за мен/ - причини - си падам по узото...

                      Ииии, понеже онзи ден бях свършил гръЧкото - та малко на Виски бях... /е, не заспах - както моята събеседничка/...

                      Все пак днес си взех една "Паралия" /узо/ - и се сетих на Паралия Катерини /дано го произнасям правилно/..., а там - какъв жар беше!!! Спокойствие, топло море..., мммм, горещ пясък и разните му екстри...

                      ... и интересно /за мен!/ - минавам край вила, наречена ANAIS..., пък тогавабях срещал подобен ник...

                      ...точно както сега Чичо среща никът Леля /нещо подобно...

                      Е, лошо няма: хората се срещат и после бъркат: яйца, саламчета и други неща, които са си харесАли...


                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Разбъркахте ли яйцата? И саламчетата.............
                        :

                        Предполагам, че въпросът /с подвъпрос/ - е нясочен към Чичата...

                        Защо мисля така? Както се казва - благородно му завиждам, защото Лелята по-долу пише за него: [QUOTE]Посещавам Кръчмата, за да съм близо до страхотен приятел и Човек, който от време на време има съмнения , че е такъв. Е, околните се стараят да внушават подобни мисли, по някакви си техни причини и усмотрения, ама що той им се връзва, остава загадка за мен.
                        Не е нужно да си част от някаква общност, за да имаш приятел . Трябва ти единствено неговото доверие, разбиране и любов и това е напълно достатъчно . Не е нужен целият свят, само един човек, понякога може да ти даде вселена . И няма като как всички да се харесват. Не е човешко! И най - вече, не е нужно! [QUOTE]

                        Така де: "благородно" е! "Страхотен приятел и Човек!" - ама - с главно "Ч" /без малко да го напиша с главно "Ц"!/... ))

                        ... по същество, аз мислех да бъркам яЙцата, ама така напазаруВаХ, че до яЙцата едва ли ще стигна... Онзи ден ДигАх наздравица с Виски, ама що? Както добре знае един форумен летописец /ТНМ/ - аС си падам по узото...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Разбъркахте ли яйцата? И саламчетата.
                          Казах ти да слагаш веке оптиките, бре!!! Това повече на яйца с бекон го докарва.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




                            Скъпа /ТНМ/, не се притеснявай. Представи си, че /както винаги/ - водиш в резултата...

                            Споко, де, Чичата! Връщам ви Я /лелята/ - ЦЯЛА - ЦЕЛЕНИЧКА! Не съм я докосвал - Бога ми!

                            Пазете си я. Тя си е ваша!

                            А аз НЕ СЪМ от тук. Какво изобщо /по дяволите!/ правя тук!?!

                            Хубав ден и наздраве!


                            https://www.youtube.com/watch?v=k3_RU30tEIE
                            Безимен, китайците казват, че когато влезеш в леговище на тигър /в твоят случай - тигрица/, единственото нещо, което ще намериш вътре е самият тигър /в твоят случай - тигрица/

                            Написа коментар, отправен до мен - отговорих ти обстойно, точка по точка както ти пожела. Не виждам повод за недоволство от твоя страна. Но , те чувствата са си твой и твое е и правото да ги упражниш. В такъв случай и аз ще си позволя да ти отговоря.

                            Манипулираш коментара ми и вадиш написаните думи в него от контекста. Не смятам да влизам в режим на дълги и тежки обяснения, но смятам, че подобно поведение не ти прави чест.

                            Наздраве!

                            П.П. Подозренията ми относно въздействието на моята логика върху твоята психика се оправдаха почти на 100%
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Не ви знам, но съм (съгласен да съм) куфар. Защо не?

                              Коментар


                              • Разбъркахте ли яйцата? И саламчетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X