Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Дали с вожда на червенокожите или с водачката на амазонките? Какво ли правеха амазонките с пленените мъжки екземпляри? Хръццц, крккккссс... Я, по-добре да питаме Марандето.
    Амазонките не са опасни.Друго си е да ти стовари на главата Вожда на червенокожите и да разваляш пари /50, 100 лв/, та да се отървеш от него.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Почнаха с магариите-днес трябваше да е първи ден-стартът демек,за.би...
      Писаха го дъждовен
      Ще има емоции с тия сладури,ама нали знаете кой се смее последен

      Наздраве.
      Те се смеят последни! Наздраве за майсторите! Дори Чичин се натиска да става майстор, та да се смее последен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Едва ли ще издържи на очарованието ми повече от 5 дни /макар че и те ми се виждат много/
        Едно към едно съм с вожда на червенокожите
        Наздраве!
        Дали с вожда на червенокожите или с водачката на амазонките? Какво ли правеха амазонките с пленените мъжки екземпляри? Хръццц, крккккссс... Я, по-добре да питаме Марандето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Това пренареждане на паркет май шса проточи до средата на зимата. Чичин така се и представи, като паркеджия, тоест "майстор", де се паркира на терена и не мърда оттам докато не му сервират 2х30, ама двесте път денем и двесте пъти вечеряска. Що българинът знае две и двеста. Ама предпочита двеста. Но като вземеш гьостерицата на втория ден още ще избяга.
          Едва ли ще издържи на очарованието ми повече от 5 дни /макар че и те ми се виждат много/
          Едно към едно съм с вожда на червенокожите
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Почнаха с магариите-днес трябваше да е първи ден-стартът демек,за.би...
            Писаха го дъждовен
            Ще има емоции с тия сладури,ама нали знаете кой се смее последен

            Наздраве.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              С идването на оглед, две седмици ще стигнат ли?
              Наздраве!
              Това пренареждане на паркет май шса проточи до средата на зимата. Чичин така се и представи, като паркеджия, тоест "майстор", де се паркира на терена и не мърда оттам докато не му сервират 2х30, ама двесте път денем и двесте пъти вечеряска. Що българинът знае две и двеста. Ама предпочита двеста. Но като вземеш гьостерицата на втория ден още ще избяга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                С идването на оглед, две седмици ще стигнат ли?
                Наздраве!
                Зависи, зависии....(замислих се....)

                Ако тавата с тортата е по-голяма и коняка по-стар...мммдаддадаа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Няма да ти стигне времето....
                  Като баш паркеджия, трябва първо да дойда на оглед....замечтах се...

                  След махането на паркета, в повечето случаи основата има нужда от замазка или кръпки, защото е само прах и хлебарки...

                  Начи, паркета се демонтира внимателно, основата се проверява с почукване, изравнява се с поне 2 м нивел, изчаква се 2-3 дни да изсъхне и тогава се реди - според мен е добре да се залепи .
                  Един ден да стегне и тогава се цикли и лакира поне три пъти....( Да има и за трите дядо Попе)....

                  Наздраве !
                  С идването на оглед, две седмици ще стигнат ли?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    В никакъв случай. За контрол си е нужна трезва глава. Казвам ти го от опит, щото ремонтите у пещерата са мое удоволствие и ужасТ за майсторите.
                    Сега съм решила да пренаредя паркета /тип американски склад/, обаче за целта по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието трябва да се позиционира у Чужденеция поне за седмица:confused:
                    Наздраве!
                    Няма да ти стигне времето....
                    Като баш паркеджия, трябва първо да дойда на оглед....замечтах се...

                    След махането на паркета, в повечето случаи основата има нужда от замазка или кръпки, защото е само прах и хлебарки...

                    Начи, паркета се демонтира внимателно, основата се проверява с почукване, изравнява се с поне 2 м нивел, изчаква се 2-3 дни да изсъхне и тогава се реди - според мен е добре да се залепи .
                    Един ден да стегне и тогава се цикли и лакира поне три пъти....( Да има и за трите дядо Попе)....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Хич не познаха този път....
                      Ракията не ми действа люто а разтапящо....Вярно не мога да стана от масата при 2х30, но не щото тропам по нея, а защото кунките ми не държат...( удря простия в краката)

                      Отивам на обяд.

                      Наздраве !
                      На мен пък никоя зодия/напитка не ми пасва да алкохолния делириум
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Дубрутру.

                        Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

                        П.П.
                        Мисля да пия с тях
                        В никакъв случай. За контрол си е нужна трезва глава. Казвам ти го от опит, щото ремонтите у пещерата са мое удоволствие и ужасТ за майсторите.
                        Сега съм решила да пренаредя паркета /тип американски склад/, обаче за целта по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието трябва да се позиционира у Чужденеция поне за седмица
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Дубрутру.

                          Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

                          П.П.
                          Мисля да пия с тях
                          Чака ме същото на три места. Ужас! Ужасът! Ще съм по принуда трезвеник.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Скивай какво прочетох у нета
                            http://woman.hotnews.bg/n/smyah-12te...types=og.likes

                            Наздраве!
                            Как пък съм си в башзодията и в двете съседни. Диапазонът ми е тесен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Дубрутру.

                              Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

                              П.П.
                              Мисля да пия с тях
                              Уууу.... Брао баце..
                              Само ге ГЛЕДАЙ, щот са си е!али мамата...
                              Ако требе, и пей с тех...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Дубрутру.

                                Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

                                П.П.
                                Мисля да пия с тях
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X