IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Мъдро решение
    Наздраве!
    Днес ми се подредиха работите, та шъ да почерпа едно ледено узо. Пък дано цяла седмица нататък все така.
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      И аз се подведох по една реклама преди време....
      Но като минат през стомаха, киселината ги правила да умиргат...

      Има и по - къс път до дебелото черво....Бил малко неудобен и леко болезнен, но щом е за лек, Хемилио може да го ползва... Не държа да разбера резултата...

      пп семе от копър за чай. Вечер преди лягане.
      Това е средство против колики. А коликите си е вид газификация. Което означава, че свата може да се пробва
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Трябва го парцелират и дадат на концесия за добив на инертен материал - мързел, също за биогаз.
        Мъдро решение
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Пий Газекс на Хималая, може да помогне. Също пробиотици и пребиотици да си оправиш микрофлората. И рязко ограничи биричката.
          И аз се подведох по една реклама преди време....
          Но като минат през стомаха, киселината ги правила да умиргат...

          Има и по - къс път до дебелото черво....Бил малко неудобен и леко болезнен, но щом е за лек, Хемилио може да го ползва... Не държа да разбера резултата...

          пп семе от копър за чай. Вечер преди лягане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            УжасТ - то не бяха кариери за инертни материали, то не бяха газови находища
            Наздраве!
            Трябва го парцелират и дадат на концесия за добив на инертен материал - мързел, също за биогаз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Може и направо от чучура

              Абе не е майтап-газовете лекуват ли се?
              Щото съм станал газов гигант като юпитер
              Пий Газекс на Хималая, може да помогне. Също пробиотици и пребиотици да си оправиш микрофлората. И рязко ограничи биричката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Може и направо от чучура

                Абе не е майтап-газовете лекуват ли се?
                Щото съм станал газов гигант като юпитер
                УжасТ - то не бяха кариери за инертни материали, то не бяха газови находища
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Може и направо от чучура

                  Абе не е майтап-газовете лекуват ли се?
                  Щото съм станал газов гигант като юпитер
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Добре позахладня малко времето, че в тази жеги ич не ставаше за пиене.
                    Наздраве!
                    Наздраве
                    (имам малка чаша за бира, за да не се мъча да вдигам тежко ) )))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Добре позахладня малко времето, че в тази жеги ич не ставаше за пиене.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Извън Града съм,Съпругата ги е отсвирила,и е навън,у дома са 4 чиляка,довечера ще видя какво са надробили
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Добро утро
                          Ще я видим как ще я караме днес
                          Пийни три от сутринта, облещи им се и после ходи да спиш. Ако се стреснат и свършат работа - стават, ако ли не, с банските на плажа да ловят полякините, де отдавна ги няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !

                            Чичин никога не се натиска....Ако го натиснат, добре, ако не - бачка на вилата... ( шегичка... )
                            Не знам защо, но майсторите винаги ме прецакват...По принцип уважавам усилията им и затова накрая ме прецакват....Ако си гаден или го правят или бягат....

                            Като правих ремонт на банята ( тва е кошмар при обитаем апартамент) , стигнах до ВиК и уж познавах 3-4 майстори, стана страшно....Ще дойда в понеделник бе любимата фраза....Само кой не стана ясно....С жената фанахме ножовете....

                            Накрая отидох в магазина, купих си поялник и за един ден оправих единия щранг а след седмица и втория в кухнята, че ми хареса...Оттогава мразя водопроводчиците ( вече двама съм уволнил...)
                            Един приятел що скандали им върти, тръшка се, прави се на перфекционист, ама на края си му го излъскат както той поиска. Тя и Тянка готова те приеме на обекта, но само за да ти изпили нервите и изпие мозъчето. Наздраве за обектите на изпитанието!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Те се смеят последни! Наздраве за майсторите! Дори Чичин се натиска да става майстор, та да се смее последен.
                              Добро утро !

                              Чичин никога не се натиска....Ако го натиснат, добре, ако не - бачка на вилата... ( шегичка... )
                              Не знам защо, но майсторите винаги ме прецакват...По принцип уважавам усилията им и затова накрая ме прецакват....Ако си гаден или го правят или бягат....

                              Като правих ремонт на банята ( тва е кошмар при обитаем апартамент) , стигнах до ВиК и уж познавах 3-4 майстори, стана страшно....Ще дойда в понеделник бе любимата фраза....Само кой не стана ясно....С жената фанахме ножовете....

                              Накрая отидох в магазина, купих си поялник и за един ден оправих единия щранг а след седмица и втория в кухнята, че ми хареса...Оттогава мразя водопроводчиците ( вече двама съм уволнил...)

                              Коментар


                              • Добро утро
                                Ще я видим как ще я караме днес
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X