IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Ако не скитори по чуждо , няма проблеми с времето ...
    Замисли ме. Дали да не му звънна и да го питам спи ли!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      ъхъ ...и да опъва каиша цял живот ...сетне що жените живеели по-дълго ...
      Физиология, кво да на правиш ...
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        ми нали все равнопоставеност на половете искате ...на ви сега ...
        Аз съм против! Губи се равновесието, като има равнопоставеност . Чарът също

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Така е, равнопоставеност е нужна. Ама за целта физически по-силната част от човешкия род трябва да е стъпила поне две стъпала по-надолу на стълбата.
          Наздраве!
          ъхъ ...и да опъва каиша цял живот ...сетне що жените живеели по-дълго ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            ми нали все равнопоставеност на половете искате ...на ви сега ...
            Така е, равнопоставеност е нужна. Ама за целта физически по-силната част от човешкия род трябва да е стъпила поне две стъпала по-надолу на стълбата.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Хммм, чи кой ти е виновен!? За тая цел има измислен директен дебит, ама то у Чужденеция де ще да сте чували за такавата екстра. Мъкааа
              Наздраве!

              П.П. Как е времето у вашта китна част от нашата Родина? Изпратила съм по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието със специална мисия. Дан вземе да ми се прибере болен!?
              Ако не скитори по чуждо , няма проблеми с времето ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мале, малеййй ... накъде го е тръгнал света!? И мъж да ми се оправдава с тежък пристъп на мигрена.
                Наздраве, Lelq!
                Наздраве, tnm!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  или у най тънкия момент да те пита "...ти плати ли тока днеска ?! " ...е кво я правиш такваз ... продължаваш на инат !
                  Хммм, чи кой ти е виновен!? За тая цел има измислен директен дебит, ама то у Чужденеция де ще да сте чували за такавата екстра. Мъкааа
                  Наздраве!

                  П.П. Как е времето у вашта китна част от нашата Родина? Изпратила съм по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието със специална мисия. Дан вземе да ми се прибере болен!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мале, малеййй ... накъде го е тръгнал света!? И мъж да ми се оправдава с тежък пристъп на мигрена.
                    Наздраве, Lelq!
                    ми нали все равнопоставеност на половете искате ...на ви сега ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                      Четох някъде, че и обратният вариант, вече придобива популярност
                      Мале, малеййй ... накъде го е тръгнал света!? И мъж да ми се оправдава с тежък пристъп на мигрена.
                      Наздраве, Lelq!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        А аз пък четох /някъде/, че той едва ли би я будил. Направо би пристъпил към действие, а в повече от случаите тя дори не си правила труда да се буди...
                        е че то туй повече прилича на "направи си сам" бе пич ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          А аз пък четох /някъде/, че той едва ли би я будил. Направо би пристъпил към действие, а в повече от случаите тя дори не си правила труда да се буди...
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение





                            Това трябва да е прекалено сложно, но не мисля, че е за всеки - да си свирка...

                            Иначе - не мога да оприлича същества, които са особено коварни - и се нареждат след совите и чучулигите. Да не са птерозаврите - тия летящи влечуги? Обаче, не съм го казал аз, а само предполагам, след като отчитам твоята характеристика "особено коварни", която по принцип оспорвам... ))
                            След , като според теб дамите са коварни , не виждам причина да не се намират и особено коварни . А дали са летящи влечуги, може да каже някой, срещал ги

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                              Четох някъде, че и обратният вариант, вече придобива популярност

                              А аз пък четох /някъде/, че той едва ли би я будил. Направо би пристъпил към действие, а в повече от случаите тя дори не си правила труда да се буди...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                                Някои са сови, други чучулиги, а трети са особено коварни

                                Нищо, свиркай си ! Може дет се вика, зад ъгъла на магазина, да чака друга фантазия

                                https://m.youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY




                                Това трябва да е прекалено сложно, но не мисля, че е за всеки - да си свирка...

                                Иначе - не мога да оприлича същества, които са особено коварни - и се нареждат след совите и чучулигите. Да не са птерозаврите - тия летящи влечуги? Обаче, не съм го казал аз, а само предполагам, след като отчитам твоята характеристика "особено коварни", която по принцип оспорвам... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X