IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Дубрутру.

    Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

    П.П.
    Мисля да пия с тях
    В никакъв случай. За контрол си е нужна трезва глава. Казвам ти го от опит, щото ремонтите у пещерата са мое удоволствие и ужасТ за майсторите.
    Сега съм решила да пренаредя паркета /тип американски склад/, обаче за целта по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието трябва да се позиционира у Чужденеция поне за седмица
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Дубрутру.

      Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

      П.П.
      Мисля да пия с тях
      Чака ме същото на три места. Ужас! Ужасът! Ще съм по принуда трезвеник.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Скивай какво прочетох у нета
        http://woman.hotnews.bg/n/smyah-12te...types=og.likes

        Наздраве!
        Как пък съм си в башзодията и в двете съседни. Диапазонът ми е тесен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дубрутру.

          Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

          П.П.
          Мисля да пия с тях
          Уууу.... Брао баце..
          Само ге ГЛЕДАЙ, щот са си е!али мамата...
          Ако требе, и пей с тех...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Дубрутру.

            Ремонт започнах у дома-нали знаете какво е майстори да ти влезнат в къщата

            П.П.
            Мисля да пия с тях
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Скивай какво прочетох у нета
              http://woman.hotnews.bg/n/smyah-12te...types=og.likes

              Наздраве!
              Хич не познаха този път....
              Ракията не ми действа люто а разтапящо....Вярно не мога да стана от масата при 2х30, но не щото тропам по нея, а защото кунките ми не държат...( удря простия в краката)

              Отивам на обяд.

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Аааа, извинявам се, че се намесвам ....

                пп Лека и хладна......Лелчето беше писала, че иска дъжд, студ, вятър, облаци и гръмотевици.... Тнм да и сипе един коняк за да се сгрее.

                Наздраве и лека...
                Скивай какво прочетох у нета
                http://woman.hotnews.bg/n/smyah-12te...types=og.likes

                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Тва гюм за мляко бре...
                  Не тъй. Кофа за пепел, модернизирана. Нема се излагами, я. Тянка съвременна, напредничава жена, знае как да си служи с техниката. Ще я назначат за оператор на кофи с пепел - две. Едната га става, другата га ляга. Дано не е пийнала много тогава, че може не уцели главата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Защо пък ритуално? Посипването трябва ти стане машинално. Напишеш коментар и оп пепелта. За по-сигурно.
                    Щото звучи по-трогателно
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      П.П. И аз ще ти издам една тайна - поръчах си почерпка с Хенеси в една друга тема.
                      Аааа, извинявам се, че се намесвам ....

                      пп Лека и хладна......Лелчето беше писала, че иска дъжд, студ, вятър, облаци и гръмотевици.... Тнм да и сипе един коняк за да се сгрее.

                      Наздраве и лека...
                      Last edited by 4i40; 17.07.2016, 23:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Глей ся, Грую...
                        Не е културно, да вдигаш наздравица само с Тнм, когато сме на една маса.....
                        Имай малко уважение към по-възрастните....Ние говорим за доматЕ, ти излизаш с колекция от коняцЕ....Не е честно, особено към двете ти прекрасни щерки и то близнета....

                        пп Една тайна - Тнм не се впечатлява от коняци ....ром и дай на нея, ром....
                        П.П. И аз ще ти издам една тайна - поръчах си почерпка с Хенеси в една друга тема.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Чак сега сколасвам - наздраве, тнм
                          Уважавам хората, които се придържат към дадената дума
                          Наздраве и на теб!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Защо пък ритуално?
                            Тва гюм за мляко бре...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Някоя добра душа да вземе да ми изпрати една кофа с пепел, че да си посипя ритуално главата
                              Защо пък ритуално? Посипването трябва ти стане машинално. Напишеш коментар и оп пепелта. За по-сигурно.
                              Attached Files
                              Last edited by Trakatrak'; 17.07.2016, 23:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Чак сега сколасвам - наздраве, тнм
                                Глей ся, Грую...
                                Не е културно, да вдигаш наздравица само с Тнм, когато сме на една маса.....
                                Имай малко уважение към по-възрастните....Ние говорим за доматЕ, ти излизаш с колекция от коняцЕ....Не е честно, особено към двете ти прекрасни щерки и то близнета....

                                пп Една тайна - Тнм не се впечатлява от коняци ....ром и дай на нея, ром....

                                Коментар

                                Working...
                                X