IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    за tnm, тя си знае
    Наздраве!
    П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
    Благодаря!

    П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      за tnm, тя си знае
      Наздраве!
      П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
      Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.

      Коментар


      • за tnm, тя си знае
        Наздраве!
        П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Кой горял, горял...
          Време е за една чаша червено и за Наздраве !

          пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
          Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
          Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
          Сакън, недей ... Веднага шта заподозре в неправомерно поведение
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро и наздраве !

            https://m.youtube.com/watch?v=r1daKbRGKJ4

            Неделите май са трудни за преживяване! Друго си е делника
            Last edited by Lelq; 20.01.2019, 14:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Кой горял, горял...
              Време е за една чаша червено и за Наздраве !

              пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
              Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
              Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
              Няма лошо ... само дето не верват , вече го пробвах...

              Коментар


              • Добро утро !
                Кой горял, горял...
                Време е за една чаша червено и за Наздраве !

                пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  абе да не са се запалили " уж случайно" ...стара архитектура ми се види ... па сетне там да изникне неко мол или хотел ...
                  Тцъ, инцидент е. Там е зона с действащи свлачища и от години не се позволява "високо строителство". Поне не са домовете на близки роднини, макар че там сме навързани като свински черва.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Горят къщи в стария квартал на Габрово. Там съм раждана и почти цялото ми детство е преминало в игри точно по тези улици и в близост до тези къщи.
                    абе да не са се запалили " уж случайно" ...стара архитектура ми се види ... па сетне там да изникне неко мол или хотел ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      http://epicenter.bg/article/Ognen-ad...O--/173277/3/0
                      Огнен ад! Горят няколко къщи в центъра на Габрово (СНИМКИ, ВИДЕО)

                      Абе какво правите там бе ... ?!
                      Горят къщи в стария квартал на Габрово. Там съм раждана и почти цялото ми детство е преминало в игри точно по тези улици и в близост до тези къщи.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро, тайфата!
                        http://epicenter.bg/article/Ognen-ad...O--/173277/3/0
                        Огнен ад! Горят няколко къщи в центъра на Габрово (СНИМКИ, ВИДЕО)

                        Абе какво правите там бе ... ?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                          И тая нощ не си стискала правилните палци...

                          Кой точно палец стисна /от всичките/ - я раздуй малко повече...


                          Обяснявам: трябваше да стискаш, за да се събуди /"тя"/ през нощта.



                          Рано или късно е за наздраве? /инвесторът снощи също ме отряза.../


                          https://www.youtube.com/watch?v=dceddx_eRU4
                          Останах с впечатление, че след приложеният ти тормоз с хляба, няма да те радва и прекъсване на сънят . Та смятах, че съм стискала правилните палци ..

                          А времето винаги е подходящо за наздраве!

                          Коментар


                          • Добро утро, тайфата!

                            От няколко дни дебелият добитък ми върти номера. Настроило е цялата рода напреко мен, щот малко се разболя и сега всички ме обвиняват в безстопанственост. Да му се не види и лакомията.

                            Всичко започна от моите най-добри намерения. През ловният сезон събрах де що имаше карантии от убития дивеч и дадох да му направят консерви - с истинско месо, без подобрители и разни Е-та. Нали е хищник, да похапне малко мръвка, че да не си загуби дъвкателния рефлекс. Манииии, мани.

                            Зарязахме гранулите и започнах да му давам от консервите. Първият ден добре. Вторият ден също твърде добре. Но през нощта, къде 3 часа започна настойчиво да ми скимти на главата. На моята, сякаш други хора не обитават пещерата. Дебелото псе го раздава психолог - знае, че само аз ще стана да го разхождам по късна доба. Навън - тъмница, вятърът свири в оголените клони на дървета, а от небето се сипе скреж като през сито. Хищникът се оказа с разстройство ...

                            Сутринта направих общо събрание на пълноправните членове на домочадието и набелязах мерки за справяне със ситуацията. Те веднага направиха комплот срещу ми и единодушно решиха, че аз го го водя тоз звяр на ветеринар. Единият понеже го било срам от поведението на псето, а другият - понеже му било жал ... Като цяло, мъжката част от пълноправното домочадие го раздава силно чувствително.

                            Циркът започна още на входа на амбулаторията. Дебелото псе се запъна като магаре на мост и отказа да влезе. Дофтурът, който му е джипи от 9 години излезе на крака да го приветства и покани, като подплати поканата с лакомство. Да, ама за изминалите години дунди натрупа знания и опит - след бонбончето следва инжекция. С една дума - я, си гледай работата! Молби, кандърми и най-накрая носене на ръце до залата с маса за манипулации.

                            Че като започнаха едни симулации, едно треперене, едно тресене на сланини, скимтене ..., дори опит за захапване на ликуващия лекар. УжасТ!!!. Ни бонбонки, ни мили думи, ни приятелско почесване зад ухото. Само едно зъбене и ръмжене насреща. Както и да е, тръшка се, не тръшка се, но отнесе 4 инжекции във врата. Изнежената му перисталтика, видите ли, се била повредила от смяната на хранителния режим!?!?!? Затова сега е на диета.

                            А рода изцяло е настроена негативно към мен. Щяла съм да уморя нахалния, тлъст добитък. Майка ми звъни по пет пъти на ден, баща ми й преглася ... . Сестра ми и зет ми дори идват на посещение, а наглото животно се чувства пълноправен господар на ситуацията. Вече не се задоволява с окупирането на фотьойла, а смята за съвсем нормално да се излежава на дивана. И никой не ми позволява да му отправя един чехъл в дебелия задник.

                            Наздраве!


                            П.П. Кльощавият ми беше взел лаптопа и изглежда е гледал нещо тайландско , защото като си пуснах малко музика в you tube ми тръгна следната песничка.
                            https://www.youtube.com/watch?v=y23ax0D5alA
                            Добре има преводач у Гугъла, за да разбира, че тези завъртулки били тайландски букви.


                            Last edited by tnm; 19.01.2019, 11:50.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Бая ме притесни с тоя хляб по никое време и как ти развалили фантазията ...
                              Чудя се , това :

                              https://m.youtube.com/watch?v=HXm8JdC4k4c

                              дали ще помогне на сънищата ? Ще стискам палци, да не и мине главоболието посред нощ, баш в най - неподходящият момент

                              Наздраве!


                              И тая нощ не си стискала правилните палци...

                              Кой точно палец стисна /от всичките/ - я раздуй малко повече...


                              Обяснявам: трябваше да стискаш, за да се събуди /"тя"/ през нощта.



                              Рано или късно е за наздраве? /инвесторът снощи също ме отряза.../


                              https://www.youtube.com/watch?v=dceddx_eRU4

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Бая ме притесни с тоя хляб по никое време и как ти развалили фантазията ...
                                Чудя се , това :

                                https://m.youtube.com/watch?v=HXm8JdC4k4c

                                дали ще помогне на сънищата ? Ще стискам палци, да не и мине главоболието посред нощ, баш в най - неподходящият момент

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X