IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Току-що идвам от Панаира на книгата. След огледа поседнахме с двама колеги да разменим мисли. Единият в криза от царската болест и едва на кафенце. Другият хронофицирал подаграта и я поддържа с хапове, та допря до единствена наливна бира. Оказах се най-големия пияч с една цяла бутилирана половинка. Като ти гледам менюто, скоро и ти покрай нас. Внимавайте с хапването, за да не ви се налага един ден да внимавате с пиенето.
    , добре реших ,ще я стопля пачата
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Trakatrak' рече, че си се извисил, та затова пийш без повод. Ма, сигур си в отпуска и затова тъй си се приповдигнал.
      Наздраве!

      П.П. Гледам и Зарата и той се е извисил - цели четири дами, около 30 годишни / макар за имам подозрения, че двете са му дъщери/.

      Кой този Зара, да му ревизираме дамите докато се извисява?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Тази вечер голям кеф.....
        Сложих салатата и чашата с 50 гр ракия ( не дюлева, че има много да черпя...) с лед, нарязах нещо за мезе и в това време , жената ми се обади, че е на банкет....Долях си още малко и сега съм хепи....вери хепи.....

        Наздраве за половинките, дето не са вкъщи......
        При толкова подсещания сам започна се сещаш, че имаш да черпиш. Само да не фанеш гората или да прфърлиш границата, че и двете ти близу.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Ха,Чиче аз съм в същото дередже

          благоверната отива на банкет,аз ще гледам бебето,след малко го слагам да ляга,и наливам грозданка,имам и пача ,чудя се дали да си я ям желирана или да я топля
          Току-що идвам от Панаира на книгата. След огледа поседнахме с двама колеги да разменим мисли. Единият в криза от царската болест и едва на кафенце. Другият хронофицирал подаграта и я поддържа с хапове, та допря до единствена наливна бира. Оказах се най-големия пияч с една цяла бутилирана половинка. Като ти гледам менюто, скоро и ти покрай нас. Внимавайте с хапването, за да не ви се налага един ден да внимавате с пиенето.

          Коментар


          • Ха,Чиче аз съм в същото дередже

            благоверната отива на банкет,аз ще гледам бебето,след малко го слагам да ляга,и наливам грозданка,имам и пача ,чудя се дали да си я ям желирана или да я топля
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Тази вечер голям кеф.....
              Сложих салатата и чашата с 50 гр ракия ( не дюлева, че има много да черпя...) с лед, нарязах нещо за мезе и в това време , жената ми се обади, че е на банкет....Долях си още малко и сега съм хепи....вери хепи.....

              Наздраве за половинките, дето не са вкъщи......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Не съм в отпуска.Има още време.Ама пак ми се пие да го е'а.....
                Запомнила съм, че излизаш в отпуска в края на година, та затова рекох, че вече си запразнил.
                Времето таквоз, съкровище - все на пиене ни пали.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Trakatrak' рече, че си се извисил, та затова пийш без повод. Ма, сигур си в отпуска и затова тъй си се приповдигнал.
                  Наздраве!
                  Не съм в отпуска.Има още време.Ама пак ми се пие да го е'а.....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Просто ми се пиеше .... изобщо не съм замилсЯл .... и днеска пак ми се пие ..... баси .... А'е наздраве на целокупната Кръчма ....
                    Trakatrak' рече, че си се извисил, та затова пийш без повод. Ма, сигур си в отпуска и затова тъй си се приповдигнал.
                    Наздраве!

                    П.П. Гледам и Зарата и той се е извисил - цели четири дами, около 30 годишни / макар за имам подозрения, че двете са му дъщери/.


                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Една легенда се завръща:
                      http://lifestyle.framar.bg/%D1%82%D1...B0%D0%BB%D0%BE
                      Туй за резерва
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Тва обяд без пиене и нещо сладко за завършек, не е обяд......

                        Наздраве !

                        пп Вече съм по-добре.....Изядох две препълнени супени лъжици с мед и ми мина нервността.....
                        Last edited by 4i40; 16.12.2016, 13:40.

                        Коментар


                        • Една легенда се завръща:
                          http://lifestyle.framar.bg/%D1%82%D1...B0%D0%BB%D0%BE

                          Коментар


                          • Празно! Празно и в душата нестройна кога нема дори одеколон Тройной.
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Днес ще ГО съзерцавам....

                              Приятен ден !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Съкровище, пияниците пият без повод. Ние, изисканите и изтънчени ценители на алкохолните питиета винаги си намираме повод - пием, защото вали сняг или, защото снегът е спрял да вали /примерно/.
                                Наздраве!
                                Просто ми се пиеше .... изобщо не съм замилсЯл .... и днеска пак ми се пие ..... баси .... А'е наздраве на целокупната Кръчма ....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X