IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ъхъ! Твърдо заставам зад тези ти слова. Преди години нищо не действаше по-освежаващо на проклетията ми както едно леко отложено във времето, но имащо ефекта на гръм от ясно небе отмъщение.
    Наздраве!
    Баш, това все едно аз съм го писал Сега се чудя дали да спукам гумите на един олигофрен, дето се карах с него преди година, а вече се е изпокарал и с разни други хорица, та няма да знае откъде му е? Или просто да му счупя едно огледало Гадина съм аз, и не забравям. Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Добрееее! Пий да се сгрееш и да имаш сили за мъст и разправа. Кого ще разпердушиниш след малко? Анонимко се покри, Чиче дезертира. Май сал една невинна душа и стойка останах на мушка. Пу, пу, не ми е дошъл редът, не ми е дошъл. А ако е дошъл, ще прескоча. Наздраве!

      Скрити помисли има лЕ в тея ледени сърчица или намекваш нещо за моя анатомически орган, де е изнесен в лявата горна част на гръдния ми кош!?
      Наздраве!

      П.П. И да прескачаш, и да подскачаш - все тая. Аз не пропускам
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Вместо да ми пускаш тая меланхолия, да беше налял нещо с висок спиртен градус в чашите. Тази сутрин термометъра закова на 6 градуса и не дава никви индикации, че ще мръдне нагоре.
        Наздраве!
        Добрееее! Пий да се сгрееш и да имаш сили за мъст и разправа. Кого ще разпердушиниш след малко? Анонимко се покри, Чиче дезертира. Май сал една невинна душа и стойка останах на мушка. Пу, пу, не ми е дошъл редът, не ми е дошъл. А ако е дошъл, ще прескоча. Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Добрууутруу! Нещо музикалната тема не арбайтет, та ще пусна едно кротко разсънващо на заварилите изгрева по пейките до масите. Рооомантика!
          http://www.greatmichelangelo.com/pia...es_anry_russo/
          Вместо да ми пускаш тая меланхолия, да беше налял нещо с висок спиртен градус в чашите. Тази сутрин термометъра закова на 6 градуса и не дава никви индикации, че ще мръдне нагоре.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 26.09.2018, 09:40.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Оп, Прецик, наздраве от зарана - завърших един проект, даже успешно, да се не надяваш, и сега чакам потупване по рамото Добре че си ти да мъстиш и за мен, аз там продадох на загуба и купих малко скъпичко чез-ки, но вече поусредних и съм си хорошо. Хубаво е да има поводи, а отмъщението е най-хубавото нещо, колкото и разни балъчета да твърдят друго - гиди джендъри и либерсти. Айде пак наздраве!
            Ъхъ! Твърдо заставам зад тези ти слова. Преди години нищо не действаше по-освежаващо на проклетията ми както едно леко отложено във времето, но имащо ефекта на гръм от ясно небе отмъщение.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Груйча, и на мен ми стана малко кофти, като напускат старите форумци, като нет-а. Не знам с какво са го засегнали, но поне от сериозните постове, които си постваше - все си е бил коректен и с насока към изясняване на истината. Дано не е категорично решение, а то модерацията е срещу заплащане и всъщност за нас си е едно наум. ... Наш чичо пък обикновено се шегува и си нямам идея и него за какво са го нарочили, (едва ли липса на чувство за хумор) сега научавам за него ...Съжалявам и аз, че оредяват редиците...
              Но и нещо положително да ти кажа извън горния ред на мисли : )) - докато си маал гащи из чужденецията, дадох малко мъст на евереста!!!, и не само заради твойта история с еланата, ( измахах хартиите до последната бройка преди няколко дни) ))) Но и имам ооще да му връщам
              и заради БРС-коефициента ... ))
              Та наздраве за неминуемото ))
              Оп, Прецик, наздраве от зарана - завърших един проект, даже успешно, да се не надяваш, и сега чакам потупване по рамото Добре че си ти да мъстиш и за мен, аз там продадох на загуба и купих малко скъпичко чез-ки, но вече поусредних и съм си хорошо. Хубаво е да има поводи, а отмъщението е най-хубавото нещо, колкото и разни балъчета да твърдят друго - гиди джендъри и либерсти. Айде пак наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Добрууутруу! Нещо музикалната тема не арбайтет, та ще пусна едно кротко разсънващо на заварилите изгрева по пейките до масите. Рооомантика!
                http://www.greatmichelangelo.com/pia...es_anry_russo/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Абе какво ви става на всички бе - Нет-а напуща инвестора, Импито и то напущало, Чичо и той се гласи... Ако речете да правите ное форум - на линия съм, ама не е ли по-дбре да оправим стария, макар че счупеното все си били счупено, колкото и да го лепиш
                  Айде наздраве!
                  Груйча, и на мен ми стана малко кофти, като напускат старите форумци, като нет-а. Не знам с какво са го засегнали, но поне от сериозните постове, които си постваше - все си е бил коректен и с насока към изясняване на истината. Дано не е категорично решение, а то модерацията е срещу заплащане и всъщност за нас си е едно наум. ... Наш чичо пък обикновено се шегува и си нямам идея и него за какво са го нарочили, (едва ли липса на чувство за хумор) сега научавам за него ...Съжалявам и аз, че оредяват редиците...
                  Но и нещо положително да ти кажа извън горния ред на мисли : )) - докато си маал гащи из чужденецията, дадох малко мъст на евереста!!!, и не само заради твойта история с еланата, ( измахах хартиите до последната бройка преди няколко дни) ))) Но и имам ооще да му връщам
                  и заради БРС-коефициента ... ))
                  Та наздраве за неминуемото ))
                  Last edited by precakanoto; 25.09.2018, 18:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Абе какво ви става на всички бе - Нет-а напуща инвестора, Импито и то напущало, Чичо и той се гласи... Ако речете да правите ное форум - на линия съм, ама не е ли по-дбре да оправим стария, макар че счупеното все си били счупено, колкото и да го лепиш
                    Айде наздраве!
                    Не знам що са толкова чувствителни. Тамън се опознахме, тамън навикнахме и на модистките да ни режат крачолите според сезонните тенденции, тамън почнахме си дотягаме и омръзваме, точно се разкандърдисахме да си показваме кой му най, освен да натякваме на Чичи, че е най, ама стар, та вече успокоихме кораба и те почнаха се фърлят от него в морето с викове морето не е длибоко, затова пък е широко. Грешка голема! Чиче все пак може да пише накъде се изтегля, че и там да го тешим, дето преклонната възраст не е порок, а само бреме, което той достойно носи като се отрича от благинките му и се пъне да стане прав, подпирайки се на бастунчето, дано го вземат все още само за помъдрял без продължението. Къде сте тръгнали? Стойте си у кръчмата и си пазете масите, щото пияници се навъртат наоколо и искат се наместят на местата на пияндетата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Добро утро!

                      Веднага ще обясня - хората са страхотни, докато не ги опознаеш . Та за това се изнизват усетилите се. Наздраве, Кръчма!


                      https://m.youtube.com/watch?v=Q6UThfBjwss
                      Mчи пишете де ще одите тогава, може и на лично Аз не съм се венчал за форума, пък и нямам проблем да поддържам 2 връзки едновременно, макар инвестора някога да бе голямата ми любов, преди да го осерат уж за добро - стана като зле направена силиконова жена на средна възраст, а аз принципно не съм против силикона, даже го уважавам и собтвеничките му барабар с него
                      Айде наздраве, аз да ида и да хапна малко
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Абе какво ви става на всички бе - Нет-а напуща инвестора, Импито и то напущало, Чичо и той се гласи... Ако речете да правите ное форум - на линия съм, ама не е ли по-дбре да оправим стария, макар че счупеното все си били счупено, колкото и да го лепиш
                        Айде наздраве!
                        Добро утро!

                        Веднага ще обясня - хората са страхотни, докато не ги опознаеш . Та за това се изнизват усетилите се. Наздраве, Кръчма!


                        https://m.youtube.com/watch?v=Q6UThfBjwss

                        Коментар


                        • Абе какво ви става на всички бе - Нет-а напуща инвестора, Импито и то напущало, Чичо и той се гласи... Ако речете да правите ное форум - на линия съм, ама не е ли по-дбре да оправим стария, макар че счупеното все си били счупено, колкото и да го лепиш
                          Айде наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Невинна съм. Бях у Чужденеция и въобще не съм доближавала казаня.
                            Ти си винаги под подозрение. Особено когато се изкарваш невинна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              ВЪХХХ.

                              Кво си правил нощеска.

                              Не съм се удавил.
                              Вчера пийвах паралелно със здравословни затруднения. Днеска пак. Да борим болестите с ефективни лекове. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                ВЪХХХ.

                                Кво си правил нощеска.

                                Не съм се удавил.
                                Щом не си се удавил, значи ти е харесало.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X