IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напреко на кръвта, която тече у жилите ми и традициите на хабитата, който обитавам - черпя!
    Колето да сипИ на кой какво иска!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Offff, събудих се....
      Да питам Тракащия, че по-млад....
      - Като хапне, пийне и дремне човек в петъчна вечер, пропуска ли нещо.....?

      Наздраве !
      Пропуска Панорама!

      Коментар


      • Айде, ставайте! Вън сняг вали. Не вали ли!? Язък! Добре, де, ще ви черпа един сняг от сърце, дано ви доде ищах и за друга черпавка.
        https://www.youtube.com/watch?v=JFXuprhcLbM
        https://www.youtube.com/watch?v=9DVgmaeBiZw

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

          Само незнайно защо, течността за чистачки замръзва.

          Мерси, пих ама щом ще черпиш....
          Няма проблем с кафето ...
          Даже и цигари при бай Ставри ще ти нося....



          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Кво слънце се облещило в спалнята....Разтапя те кът черен шоколад върху бяла сметана.....

            Кафе ???
            Само незнайно защо, течността за чистачки замръзва.

            Мерси, пих ама щом ще черпиш....

            Коментар


            • Добро утро !
              Кво слънце се облещило в спалнята....Разтапя те кът черен шоколад върху бяла сметана.....

              Кафе ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ходи да четеш в Поколението на 30+, че ма мързи да пиша.
                Наздраве!

                П.П. Как е язвата и пиеш ли още антибиотик? Питам, че да знам какво питие да ти викна.
                Пооодлаааа си тииии, пак ми търсиш цаката. Ай, сипи едно от пиле мляко, видим кво ти го има в барчето или избата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Кой този Зара, да му ревизираме дамите докато се извисява?
                  Ходи да четеш в Поколението на 30+, че ма мързи да пиша.
                  Наздраве!

                  П.П. Как е язвата и пиеш ли още антибиотик? Питам, че да знам какво питие да ти викна.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Offff, събудих се....
                    Да питам Тракащия, че по-млад....
                    - Като хапне, пийне и дремне човек в петъчна вечер, пропуска ли нещо.....?

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • От 50 градусовата с кисело зеуе
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        , добре реших ,ще я стопля пачата
                        Хапвай, хапвай, млад си още.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Току-що идвам от Панаира на книгата. След огледа поседнахме с двама колеги да разменим мисли. Единият в криза от царската болест и едва на кафенце. Другият хронофицирал подаграта и я поддържа с хапове, та допря до единствена наливна бира. Оказах се най-големия пияч с една цяла бутилирана половинка. Като ти гледам менюто, скоро и ти покрай нас. Внимавайте с хапването, за да не ви се налага един ден да внимавате с пиенето.
                          , добре реших ,ще я стопля пачата
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Trakatrak' рече, че си се извисил, та затова пийш без повод. Ма, сигур си в отпуска и затова тъй си се приповдигнал.
                            Наздраве!

                            П.П. Гледам и Зарата и той се е извисил - цели четири дами, около 30 годишни / макар за имам подозрения, че двете са му дъщери/.

                            Кой този Зара, да му ревизираме дамите докато се извисява?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Тази вечер голям кеф.....
                              Сложих салатата и чашата с 50 гр ракия ( не дюлева, че има много да черпя...) с лед, нарязах нещо за мезе и в това време , жената ми се обади, че е на банкет....Долях си още малко и сега съм хепи....вери хепи.....

                              Наздраве за половинките, дето не са вкъщи......
                              При толкова подсещания сам започна се сещаш, че имаш да черпиш. Само да не фанеш гората или да прфърлиш границата, че и двете ти близу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Ха,Чиче аз съм в същото дередже

                                благоверната отива на банкет,аз ще гледам бебето,след малко го слагам да ляга,и наливам грозданка,имам и пача ,чудя се дали да си я ям желирана или да я топля
                                Току-що идвам от Панаира на книгата. След огледа поседнахме с двама колеги да разменим мисли. Единият в криза от царската болест и едва на кафенце. Другият хронофицирал подаграта и я поддържа с хапове, та допря до единствена наливна бира. Оказах се най-големия пияч с една цяла бутилирана половинка. Като ти гледам менюто, скоро и ти покрай нас. Внимавайте с хапването, за да не ви се налага един ден да внимавате с пиенето.

                                Коментар

                                Working...
                                X