IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Оххх!
    Невинна съм. Бях у Чужденеция и въобще не съм доближавала казаня.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Оххх!
      ВЪХХХ.

      Кво си правил нощеска.

      Не съм се удавил.

      Коментар


      • Оххх!

        Коментар


        • Днес е тъжен ден за българската демокрация. И ярък миг за българския тоталитаризъм и милитаризъм. На този ден преди бая години постъпих в редовете на българската казарма. Добре че бях гледал "Коса". Наздраве за милите спомени от преживявания на върховен стрес!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Ако ше има прощално напиване , ше намина ...
            Ний всяка вечер се прощаваме с култовата фраза "Ти мен уважаваш ли ме?" И понеже на другия ден се оказва, че не се чак толкова уважаваме, пак се направяме. Наздраве за редовния режим! С което не призовавам към редовна консумация. А само когато може да стане весело.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Каква си ми спестовница. Викаш, да се възползвам от кривия му вкус да предпочита такива като теб, другото да го упойва и да го обирам аз, па макар и под масата. Предлагам немедлено да въведем тоа гениален план в действие. Назначена си за главен координатор. Викай ме при всяка паднала в краката ти. Аз ще я забърсвам. Наздраве за просветванията на каките! Колкото и редки да са те.
              В кръвта ми е. Нал съм ти споменавала за многовековната планова селекция.
              Наздраве!

              П.П. Не ми търси работа, хеле пък като координатор. Навъртай се край неговата маса и се надай да ти се отвори парашута ... /може и резервния/
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Ъхъ , по двайспет грама дюлева ли ? Капки за очи ли предлагате ?
                Хммм, ми 4i40 е приятното изключение, което потвърждава правилото - да се пие като за последно.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Чужденеций, в тая Кръчма винаги се пие като за последно.
                  Наздраве!
                  Ъхъ , по двайспет грама дюлева ли ? Капки за очи ли предлагате ?

                  Коментар


                  • А,да - пропуснах....Всеки който не се кефи от някой или от нещо може да си направи (закрита) група примерно у фейсбоклука!Еврейчето дава път на недоволните и не ги закача понеже требва да му върви бизнеса с личните данни...Всичко е ОК до момента в който писъците станат оглушителни,а това е когато "помощ взора от никде не види" (както е казал Вазов в романа "Бай Ганьо" )- хаха....!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Ако ше има прощално напиване , ше намина ...
                      Чужденеций, в тая Кръчма винаги се пие като за последно.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Наистина няма. Кака не ще да ходи по други сайтове. Смятай, щом на Мечето отказах, колку съм праволинейна и лоялна на Инвестора.
                        Наздраве!

                        П.П. Ще ти пиша на лични къде се подвизава пирата диф. Мое да ти хареса там. Забавни са, но не колкото нас.
                        Ако ше има прощално напиване , ше намина ...

                        Коментар


                        • Хе-хе,чиче,ти до мамите ли опря!Там шанса ти е около Зоната на Здрача - модитата им са ненадминати инфантили което би било оправдано ако интернет-пространството ни беше колкото това на Русия .Казвам ти го от личен опит от мамата и от руските форуми...

                          А клечобиков след 30 бана продължава да дращи за 30 стинки в инста-форума!

                          Същият този форум от юли насам на два пъти ми праща мейли-подкани и аз да се включа пак при тях понеже навремето 2010-2011 имах кратък престой там и сега се присетил отново поради липса на посещаемост.А там е плитка форекс-схема с евтино обслужване предназначена само за хронични тъпаци....
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !

                            Модитата ме издразниха и даже един пуяк ме заплаши с бан, та имам питане за лични.:

                            Искам да си пия питието с вас в друг сайт...Сега е вече препълнен и няма да се получи, а мамите са малко инфантилни....

                            пп Акара е лесен - поръчвам една бира при патките и той с пояса ще доплува, но за другите няма как( а )....

                            Лелчето нещо ме притеснява ... Да не е станала мама...?

                            Наздраве !
                            Наистина няма. Кака не ще да ходи по други сайтове. Смятай, щом на Мечето отказах, колку съм праволинейна и лоялна на Инвестора.
                            Наздраве!

                            П.П. Ще ти пиша на лични къде се подвизава пирата диф. Мое да ти хареса там. Забавни са, но не колкото нас.

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Модитата ме издразниха и даже един пуяк ме заплаши с бан, та имам питане за лични.:

                              Искам да си пия питието с вас в друг сайт...Сега е вече препълнен и няма да се получи, а мамите са малко инфантилни....

                              пп Акара е лесен - поръчвам една бира при патките и той с пояса ще доплува, но за другите няма как( а )....

                              Лелчето нещо ме притеснява ... Да не е станала мама...?

                              Наздраве !
                              Аз едва в тоа се навих да дращя, ти искаш ни разкарваш по други. Стой си тук и дразни Техни Светейшества от Модаратурата. Дано и те теб да дразнат, за да си в кондиция или за да не си. Наздраве за дразнителите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Начи ..., моят съвет е да се навърташ около Събев. Щот това, дето той ще го прати под масата, мое на теб да ти свърши "работа". Пилеенето на ресурси трябва да се минимизира.
                                Наздраве!
                                Каква си ми спестовница. Викаш, да се възползвам от кривия му вкус да предпочита такива като теб, другото да го упойва и да го обирам аз, па макар и под масата. Предлагам немедлено да въведем тоа гениален план в действие. Назначена си за главен координатор. Викай ме при всяка паднала в краката ти. Аз ще я забърсвам. Наздраве за просветванията на каките! Колкото и редки да са те.

                                Коментар

                                Working...
                                X