IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Морген.
    Тоз месец много натоварващ за черния дроб.
    Днес отивам до Кьолн да видя таз голямата им църква.
    Наздраве.
    Задължително се качи до горе

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Знам, знам че идва от Татянка - уааааа... Я да видим кога е? Опааалааа, 12 януари. Ми то наближило.
      Тогаз ща отсъствам от виртуалното пространство.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Морген.
        Тоз месец много натоварващ за черния дроб.
        Днес отивам до Кьолн да видя таз голямата им църква.
        Наздраве.
        Не си навдигай главата продължително докато й оглеждаш шпицовете, че ште заболи врата и не ще можеш надига.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Става, ма да знаеш, че Тянка не произлаза от Стоянка.
          Наздраве!
          Знам, знам че идва от Татянка - уааааа... Я да видим кога е? Опааалааа, 12 януари. Ми то наближило.

          Коментар


          • Морген.
            Тоз месец много натоварващ за черния дроб.
            Днес отивам до Кьолн да видя таз голямата им църква.
            Наздраве.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              И Стоянките, и Стойките, и Стояновците!
              Става, ма да знаеш, че Тянка не произлаза от Стоянка.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Днес е Стефановден. Мамун да земи да почерпи, щот отрочето му от мъжки пол днес е именник.
                Да са живи и здрави и другите Стефановци и Стефани у форума.
                Наздраве!
                И Стоянките, и Стойките, и Стояновците!

                Коментар


                • Днес е Стефановден. Мамун да земи да почерпи, щот отрочето му от мъжки пол днес е именник.
                  Да са живи и здрави и другите Стефановци и Стефани у форума.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мързи ма, бре!!! Пък виж ти колку си работен.
                    Наздраве!
                    Мдааа, кога е за маса съм особено пъргав. Сам спретвам купон за дружина над дузина. Но предпочитам каките да месят, а аз да се намествам. Наздраве за всеки да си уцели мястото!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Честито Рождество Христово! Светло да е в душата загрята от благословени течности в блещящи чаши и усмивки зад тях. Кака ка не ще да прави питка, аз пък направих. Отвън попрегорелка, вътре малце клисава, но гордост за майстора. Лошо, че малко се яде и малко се пие празнично. Все някво прегаряне от очакването. Или от остаряването. На коледната трапеза дори забих за пръв път Мезим форте. Помага! Наздраве за уместно приложените лекове!
                      Мързи ма, бре!!! Пък виж ти колку си работен.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Честито Рождество Христово! Светло да е в душата загрята от благословени течности в блещящи чаши и усмивки зад тях. Кака ка не ще да прави питка, аз пък направих. Отвън попрегорелка, вътре малце клисава, но гордост за майстора. Лошо, че малко се яде и малко се пие празнично. Все някво прегаряне от очакването. Или от остаряването. На коледната трапеза дори забих за пръв път Мезим форте. Помага! Наздраве за уместно приложените лекове!

                        Коментар


                        • Добро утро глювайн за закуска и отскок

                          Преядохте ли бре?
                          Аз да.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Честита Коледа !
                            Здраве и късмет !
                            Да ви се сбъднат всички мечти и пожелания !

                            пп Днес редувам свинско, сангрия, сън.....

                            Утре заминавам на вилата само с крайче питка...Ще си мъча тялото и прочиствам душата....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Кака да меси питка, Чиче да лълни чушки с боб, Лела да повие сърми, Мамунчо да извърти тиквеник, ХЕмил да тури на трапеза греано винце, Грахчо да се провиква "Сипете!", а Тракалото ритмично да трака за ритъм на приготовленията и озвучаване на атмосферата. Нощес е Бъдни вечер. Смирено посрещане на Рождество Христово!
                              Голям си шегаджия, начи. Кака седи до масата и тропа с вилицата и лъжицата.
                              Наздраве!

                              П.П. Честита Коледа на всичката изискана клиентела на Кръчмата!
                              Живи и здрави да сте - щастие и благоденствие на вас и семействата ви.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Весела коледа.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X