IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Затишие?!? Пред запиване ще да е. Нещо ви хвана есенната меланхолия. Черпете, бе, не се майте!
    Ти, Траков, си един жесток, безмилостен, сърцераздиращ емоционален провокатор!
    На което аз не мога да не отговоря подобаващо:

    Nazareth - Love Hurts

    Ха да те видя сега като те налазят едни ми ти спомени!


    Наздраве

    Коментар


    • Ай да почерпа за изгодна покупка. Извън борсата където съм съвсем заспал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Редовният ти спаринг-партньор се покри и ти подлепи Грую.
        Добро утро и наздраве!
        Ти да си мълчиш гузно, що Чиче се обезпокои, че го дебнеш с карабина в ръка и избега у друг форум с по-традиционно ласкави дружки. Форумът не е проход. Само да ти кажа. Смирено. Иззад бетонното прикритие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          оф, аз по едно време го бях намалил това разстояние на 500, че даже и си го броях... Как не разбра нищо жената тогава, идея си нямам - хем не се и криех особено, а моята жена не е от тези, дето биха разбрали нещо и след това да замълчат - щеше да ми издере очите като минимум, да не казвам с детеродните ми органи какво щеше да се случи, че него не искам и да си го помислям. Млад бях и глупав, или пък мислите ми си бяха точно на място, ама имаше времево-пространствено изкривяване не в моя полза - не ми се ще да си спомням...

          Как да е, това трабанката не беше ли мукавено едно такова - там изчукването май не вървеше - малко лепило Кале и си ти Ай наздраве от зарана, да не ставаш ти шарана, дет на куката се хвана
          Както казва Кака, а ний се вслушваме, че да не ни закача със златна пръчица, ти си наред.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.
            оф, аз по едно време го бях намалил това разстояние на 500, че даже и си го броях... Как не разбра нищо жената тогава, идея си нямам - хем не се и криех особено, а моята жена не е от тези, дето биха разбрали нещо и след това да замълчат - щеше да ми издере очите като минимум, да не казвам с детеродните ми органи какво щеше да се случи, че него не искам и да си го помислям. Млад бях и глупав, или пък мислите ми си бяха точно на място, ама имаше времево-пространствено изкривяване не в моя полза - не ми се ще да си спомням...

            Как да е, това трабанката не беше ли мукавено едно такова - там изчукването май не вървеше - малко лепило Кале и си ти Ай наздраве от зарана, да не ставаш ти шарана, дет на куката се хвана
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.
              Редовният ти спаринг-партньор се покри и ти подлепи Грую.
              Добро утро и наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тоя израз не го бях срещала. Вече пет минути не мога да спра да се смея. Ще ме изгонят от пещерата заради теб
                Наздраве!


                Понякога имам просветления. Ако и да съм пълен невежа в автомобилостроенето. Надявам се, все пак Грую да е някой брониран модел на трабантелата. Оборудван със стрелкови пособия. Да може да отвърне на огъна. Дръж се Груич! Не й се давай на благоверната, де подло иска от теб подобно поведение. В отговор може намалиш отстоянието до 50 км.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Щом има донски казаци, трябва да има и днепърски. А Запорожието е току при Днепър. Това днешните юристи прависти ли са въобще и дали могат поне себе си защитят от беззаконие и произвол. Е, виж го Груича, не смее кривне и кръшне, що оная неговата ще го очука като трабант при тенекеджия с един развод. Освен кога се измъкне извън 200-километровата зона (с радиус 100 км). Да е здраве и да го поливаме!
                  Тоя израз не го бях срещала. Вече пет минути не мога да спра да се смея. Ще ме изгонят от пещерата заради теб
                  Наздраве!



                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                    Казаците не бяха ли запорожки!?
                    Наздраве!

                    Ся, чета им отговора им на едно мое уведомление и отгоре си драскам с червен химикал, къде са налазили в самодифско. Както викаше един мой познат, ако го размятам това творение пред влак, машиниста одма ще набие спирачките, що цялото свети в червено УжасТ. И като си помисля колко паплач е назначена като юристи у тая институция ... Драго ми става.
                    В понделник ще им изпратя мотивиран отговор, че да им фгорча целата седмица.
                    Наздраве /още веднъж/!
                    Щом има донски казаци, трябва да има и днепърски. А Запорожието е току при Днепър. Това днешните юристи прависти ли са въобще и дали могат поне себе си защитят от беззаконие и произвол. Е, виж го Груича, не смее кривне и кръшне, що оная неговата ще го очука като трабант при тенекеджия с един развод. Освен кога се измъкне извън 200-километровата зона (с радиус 100 км). Да е здраве и да го поливаме!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Така те искам - да се занимаваш с разни априори виновати, а не с невинни пластикшопета, па били те и чичета. Първият член, който трябва да приложиш, глей да е кукиш. Най ще фане дикиш. А първият закон,де ще им припомниш, е Законът за всемирната гадост. В случая той гласи "Всеки чиновник е виновен, дори при доказване на противното!" Пийни сега като днепърски казак и почвай да пишеш с възклицания, ругатни и насмешка.

                      Казаците не бяха ли запорожки!?
                      Наздраве!

                      Ся, чета им отговора им на едно мое уведомление и отгоре си драскам с червен химикал, къде са налазили в самодифско. Както викаше един мой познат, ако го размятам това творение пред влак, машиниста одма ще набие спирачките, що цялото свети в червено УжасТ. И като си помисля колко паплач е назначена като юристи у тая институция ... Драго ми става.
                      В понделник ще им изпратя мотивиран отговор, че да им фгорча целата седмица.
                      Наздраве /още веднъж/!
                      Last edited by tnm; 27.09.2018, 21:09.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Маниии, зачела съм се в едни закони и наредби, че нещо служителите от разните администрации не са в час. Утре смятам да ги изправя на нокти, като им напиша едно писъмце, богато украсено с членове и алинеи от поне два закона и една наредба.
                        Наздраве!
                        Така те искам - да се занимаваш с разни априори виновати, а не с невинни пластикшопета, па били те и чичета. Първият член, който трябва да приложиш, глей да е кукиш. Най ще фане дикиш. А първият закон,де ще им припомниш, е Законът за всемирната гадост. В случая той гласи "Всеки чиновник е виновен, дори при доказване на противното!" Пийни сега като днепърски казак и почвай да пишеш с възклицания, ругатни и насмешка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Затишие?!? Пред запиване ще да е. Нещо ви хвана есенната меланхолия. Черпете, бе, не се майте!
                          https://www.youtube.com/watch?v=kKzEGHEXdN8
                          https://www.youtube.com/watch?v=uXm7841D3-E
                          https://www.youtube.com/watch?v=CnmwDdPUfd8
                          https://www.youtube.com/watch?v=0YnXKwfn1fc
                          Маниии, зачела съм се в едни закони и наредби, че нещо служителите от разните администрации не са в час. Утре смятам да ги изправя на нокти, като им напиша едно писъмце, богато украсено с членове и алинеи от поне два закона и една наредба.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Затишие?!? Пред запиване ще да е. Нещо ви хвана есенната меланхолия. Черпете, бе, не се майте!
                            https://www.youtube.com/watch?v=kKzEGHEXdN8
                            https://www.youtube.com/watch?v=uXm7841D3-E
                            https://www.youtube.com/watch?v=CnmwDdPUfd8
                            https://www.youtube.com/watch?v=0YnXKwfn1fc

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Оп, Прецик, наздраве от зарана - завърших един проект, даже успешно, да се не надяваш, и сега чакам потупване по рамото Добре че си ти да мъстиш и за мен, аз там продадох на загуба и купих малко скъпичко чез-ки, но вече поусредних и съм си хорошо. Хубаво е да има поводи, а отмъщението е най-хубавото нещо, колкото и разни балъчета да твърдят друго - гиди джендъри и либерсти. Айде пак наздраве!
                              Оо, за евереста каквото и да върнем все добре там съм първа писта ако се наложи, до брата скачам в множестото на мъстящите без osobeni скрупули - pri неговия случай, (законно разбира се) все пак да има компенсация за кривите му изпълнения
                              Тез 2 дни шетам из баш-най-голямото село, и аха-аха да ми се изплесне от езика "айде на реална кръчма и да черпя" че ми се е стегнала душата ама ... все се налaга да шофирам, даже утре ще се пробвам да финиширам в късното и в петък да е "шапка на тояга", но да видим дали ще ми се получи че.. все излизат неща ...
                              A и да ти кажа, недей троши за мъст, че се връща, отмини с погнуса, не си заслужава времето и нервите, имам една крива история с една неприятна адвокатка, ама друг път ще разказвам как ме издокара, без да имам вина но и май хаир не видя от това
                              Понякога им слагам учтиви и културни белжеки на чистачките, уважаеми г-не или г-жо така и така, мястото се ползва и по тъмните часове, моля за човешко разбиране и да не става нужда да си губим време и за паяка. )) (смисъла в кратце е такъв, иначе влагам и по-учтиива форма на изказа , - съчинявам го на коляно дет се вика) и има ефект но и при крайна наглост телепортирах един тежичък джип. Дойдоха с по-голям паяк за него. )) Е и веднъж бутахме една малка количка за 1 м., че ми стана жал за мамата дето се е заплеснала пак някъде с времето)) човещинка
                              Наздраве на компанията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Скрити помисли има лЕ в тея ледени сърчица или намекваш нещо за моя анатомически орган, де е изнесен в лявата горна част на гръдния ми кош!?
                                Наздраве!

                                П.П. И да прескачаш, и да подскачаш - все тая. Аз не пропускам
                                Ма, сърчица ли съм ти пуснал? Грешка, голема грешка! Всъщност грешката е верна. Леденосърдечна и отмъстителна. Требва те запозная с некои мои недоброжелатели. Дано свършиш работа.. Сега хапнах домашен хумус, та мога да почерпа ти затвора устата. Пък и Грую да не ми спука гумата. На велосипеда. Огледалцето отдавна е дало фира. Дано ви е вкусно. Аз излизам на студа.

                                Коментар

                                Working...
                                X