IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ща са отворят, та чак дзвезди по светлото ще видиш.
    Наздраве!
    Една от най-великите екшън фрази:
    -Знаеш ли защо се пробуди? Защото ти прерязах гърлото.
    Само не помня от кой филм беше. Старост-нерадост!
    Last edited by Trakatrak'; 19.12.2016, 19:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      А дебелото псе ще го храниш ли?
      Ще, ще, вече ще слушкам докато не ти отнема силата и карабината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Усещам, усещам.....Така ми се приспа....Очите ми се затварят...
        Ща са отворят, та чак дзвезди по светлото ще видиш.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Пу, пу, ставам нов човек, нема вече се бъзикам с вещи жени, ще им се усмихвам раболепно, ще свеждам поглед към прегънатите колена, ще им гладя кърпата за глава, ще им чистя галошките, ще им подавам метлата, ще съм РВД за полетите им, ще ловя жаби, ще събирам треви и листа ароматни, ще наклаждам огъна и ще му бая докато дойде Баба Вещарка да прави магичните знаци.
          Чиче, мажи се! Аз се намазах и засега помага, не се обаждат болежките.

          Подпис:
          А дебелото псе ще го храниш ли?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Тракащия, кви са тез картинки бре..?
            Откъде ги намираш ?

            Намери някоя Снежанка за разнообразие на чичо.....
            За теб ето това, че да се смириш пред Рождество:

            Айде, от мен да мине:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              А синьо мънисто къде е?

              П.П. Усещаш ли леката пулсираща болка в слепоочието, която се измества към тила?
              Усещам, усещам.....Така ми се приспа....Очите ми се затварят...

              Коментар


              • Тракащия, кви са тез картинки бре..?
                Откъде ги намираш ?

                Намери някоя Снежанка за разнообразие на чичо.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И ти, и ти ..., че то язви, подагри и прочие
                  Пу, пу, ставам нов човек, нема вече се бъзикам с вещи жени, ще им се усмихвам раболепно, ще свеждам поглед към прегънатите колена, ще им гладя кърпата за глава, ще им чистя галошките, ще им подавам метлата, ще съм РВД за полетите им, ще ловя жаби, ще събирам треви и листа ароматни, ще наклаждам огъна и ще му бая докато дойде Баба Вещарка да прави магичните знаци.
                  Чиче, мажи се! Аз се намазах и засега помага, не се обаждат болежките.

                  Подпис:

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Кокошката, кокошката, де се е скрила в кокошарника, казва Тянка. Тя нали изучавала "Произход на видовете и човешкото нахалство", та всичко знае и може всички ни класифицира и нареди из дървото на проклетията и простотията. Пази се от таз веща жена!
                    И ти, и ти ..., че то язви, подагри и прочие
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      Нося си глава чесън, вързал съм си червен конец и съм провисил сребърен кръст на шията......
                      А синьо мънисто къде е?

                      П.П. Усещаш ли леката пулсираща болка в слепоочието, която се измества към тила?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Нося си глава чесън, вързал съм си червен конец и съм провисил сребърен кръст на шията......
                        Може и с малко изпражнения се намажеш за всеки случай. Помагало срещу вещи жени. В това време ще проведа консултации тет а тет с вещата жена, си изясним с нея кой от двамата е по-коварен към твойта наивна, доверчива личност. Ако се намажеш, аз ще съм напред.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Кокошката, кокошката, де се е скрила в кокошарника, казва Тянка. Тя нали изучавала "Произход на видовете и човешкото нахалство", та всичко знае и може всички ни класифицира и нареди из дървото на проклетията и простотията. Пази се от таз веща жена!


                          Нося си глава чесън, вързал съм си червен конец и съм провисил сребърен кръст на шията......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            С махмурлия нама да споря кое е първичното....
                            Кокошката, кокошката, де се е скрила в кокошарника, казва Тянка. Тя нали изучавала "Произход на видовете и човешкото нахалство", та всичко знае и може всички ни класифицира и нареди из дървото на проклетията и простотията. Пази се от таз веща жена!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Е, то за това се и пее в песента - Глава Гъз затрива.
                              С махмурлия нама да споря кое е първичното....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Гъз - Глава - Затрива......

                                пп Уточнявам - ядеш и пиеш като за последно и после се жалваш.....
                                Е, то за това се и пее в песента - Глава Гъз затрива.

                                Коментар

                                Working...
                                X