IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Емиле, къде ги ядеш вурстчетата? По коледните базари ли? Оглеждай се, ослушвай се и ако се налага, залягай или бързо бегай... с жената на гръб. Да ти пази гърба, де. У Прибалтика неслучайно си организират такива надпревари.
    Вурстовете ги плющя на техните вайнахтсмаркове(коледни пазари) много Фкусно бре пфууууу,ще хвана подагра от толкова мЯсо.

    Днес ще прескоча до Холандия на шопинг,после пак на големите дървени маси .

    Наздраве.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Да пием по едно в памет на Паша и другите загинали в катастрофата преди 45 години.
      https://www.youtube.com/watch?v=uM2p9Eo_HjM
      Бог да ги прости!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Лесно ще е с пиене и пеене
        Наздраве !
        Лесно, ама друг път.
        Душата ми е още е стон от снощи, а довечера отново ще съм в питейно заведение. Добре, че тоз път обстановката не е претенциозна.
        Няма нужда от рокли, високи токчета и прически - напиването ще е спокойно.
        Наздраве, Lelq, и вземи се организирай, та посещавай по-често Кръчмата!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добро утро.
          Хубаво е в Германия и две мнения по въпроса няма.
          Кофти улучих момента с атентата в Берлин.......
          Емиле, къде ги ядеш вурстчетата? По коледните базари ли? Оглеждай се, ослушвай се и ако се налага, залягай или бързо бегай... с жената на гръб. Да ти пази гърба, де. У Прибалтика неслучайно си организират такива надпревари.

          Коментар


          • Таз седмица коледни банкети, другата - новогодишни. Трудно ще се издрапа до Новата 2017 година.
            Наздраве!
            https://www.youtube.com/watch?v=Mk_GmhD053E
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро.
              Хубаво е в Германия и две мнения по въпроса няма.
              Кофти улучих момента с атентата в Берлин.......
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                Тази на Анджела Дейвис мяза. Ако я знайш коя е, щото може си млад и необременен откъм соцпропаганда:
                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90...B2%D0%B8%D1%81

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=mRanFrmrAnE
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Къдет можах, наобиколих. На едно место обезпокоени мойте посрещачи, че баш аз съм им за късмет. После установиха, че ако с едно съм ги урочасал, то с друго може на късмет да съм. На кантар!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Къф пешкир? Вчера си облекох пижамата, прозях се и легнах да спа преди да дочуя за берлински събития. Така навремето пропуснах подпалването на Партийния дом.
                      До 1 часа стоях да гледам новините и сутринта отлепянето от леглото - трудно. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, като теб пропусна събитието и сутрината ме пита ква е таз шумотевица по новините.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Честит Игнажден! Първи съм в темата тая сутрин, ще й върви на паяжини, начи.
                        Честит Игнажден!
                        Племенникът и бъдещата ми племенница полазиха къщата днес. Добри деца са и двамата.
                        Наздраве!

                        П.П. Днес никви пари не се дават или земат на заем и нищо ценно не се изнася от дома. Дори боклукът се изфърля след залез слънце.



                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Фърли пешкира, начи!?
                          Къф пешкир? Вчера си облекох пижамата, прозях се и легнах да спа преди да дочуя за берлински събития. Така навремето пропуснах подпалването на Партийния дом.

                          Коментар


                          • Честит Игнажден! Първи съм в темата тая сутрин, ще й върви на паяжини, начи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Шегуваме се ние тук, ама около нас ври и кипи.
                              Лека им пръст на всички жертви от днешните атентати!
                              Амин !

                              Баси, в Германия жертвите са станали 9....
                              Last edited by 4i40; 19.12.2016, 22:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                                Ко да праи.....Старост-нерадост !
                                5 мин оправдание, пред цял живот страдание.....
                                Шегуваме се ние тук, ама около нас ври и кипи.
                                Лека им пръст на всички жертви от днешните атентати!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X