IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    На студено не става. На студено такива като теб ги пращаме да дебнат по проходите и чакалата за търговчета и керванджийчета. Мръзни там и си трай, що, ако те чуат и усетат, ще заобиколат през Хаинбоаз и друг ще намаже. Наздраве за тлъстата плячка!
    Викаш, да те пращаме на Карибите с пояса с патенцето, па там да се изживяваш като спасител. Ама там пък акули има, ще изживяваш стрес, пак няма да става ...
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Воайорка....

      Лека нощ и да сънуваш Тарантул....
      Тцъ! При мен сезона на кошмарите е късна зима и до към средата на пролетта. Ще трябва да почакаш до следващата година.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Знаем, знаем ... Нали сме свидетели как изтръсква нафталина от време на време.
        Наздраве!
        Воайорка....

        Лека нощ и да сънуваш Тарантул....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Само на теб ли? Някоя дама ако рече да се дави, нима ще й откажеш ..., таковата де, пояса с патенцето.
          Наздраве!

          П.П. Жалко, че не си бил на Титаник. Колко народ можеше да спасиш
          На студено не става. На студено такива като теб ги пращаме да дебнат по проходите и чакалата за търговчета и керванджийчета. Мръзни там и си трай, що, ако те чуат и усетат, ще заобиколат през Хаинбоаз и друг ще намаже. Наздраве за тлъстата плячка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



            Тарантул разбира историята и нищо човешко не му с чуждо....( всички методи за да направиш една млада мама щастлива, са допустими.....така си мисля...)
            Знаем, знаем ... Нали сме свидетели как изтръсква нафталина от време на време.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              С патенце най си падам. Ма, не знам що некои ми викат да не си размятам патката. Тя мий спасителен пояс. А Чичии си няяямаа...
              Само на теб ли? Някоя дама ако рече да се дави, нима ще й откажеш ..., таковата де, пояса с патенцето.
              Наздраве!

              П.П. Жалко, че не си бил на Титаник. Колко народ можеше да спасиш
              Last edited by tnm; 17.09.2018, 20:35.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Досега плашеха с него гаргите, сега започнаха и малките деца
                Наздраве!

                П.П. Всъщност, май Христос беше рекъл да му доведат деца, а майките сами ще дойдат при него ... Може и Арахната да е възприел тая тактика
                По-точния израз е: Доведете при мен наркопласьорите, наркоманите сами ще се завтекат насам. Наздраве за примамките и гьометата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Убаво си го написал,, но си забравил да споменеш думите на мамата..

                  " Спри да цивриш, че ще те дам на оня стар торбалан..."

                  Наздраве !
                  Мамата гледаше възторжено каква наследничка е създала и се мазнеше на детенцето *Ако слушаш, като пораснеш ште дам за булка в харема на оня убав батко да влезеш." Наздраве за четирите булки на агаряните!
                  Last edited by Trakatrak; 17.09.2018, 19:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Гледай колко глупости си изписал, наместо да заредиш масата с пиене. Нали "пънчетата" днес имате градски празник!?
                    Наздраве!
                    Банкетите ги даваме вечеряска. Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не са смей, ами върви ми търси на мен едни плавници, а на мрънкалото - спасителен пояс с патенце. След това се гласи да го раздаваш спасител на плажа.
                      Наздраве!

                      П.П. И басейн с олимписки размери търси, че на язовирите нещо не съм им фен.
                      С патенце най си падам. Ма, не знам що некои ми викат да не си размятам патката. Тя мий спасителен пояс. А Чичии си няяямаа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Досега плашеха с него гаргите, сега започнаха и малките деца
                        Наздраве!

                        П.П. Всъщност, май Христос беше рекъл да му доведат деца, а майките сами ще дойдат при него ... Може и Арахната да е възприел тая тактика


                        Тарантул разбира историята и нищо човешко не му с чуждо....( всички методи за да направиш една млада мама щастлива, са допустими.....така си мисля...)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Убаво си го написал,, но си забравил да споменеш думите на мамата..

                          " Спри да цивриш, че ще те дам на оня стар торбалан..."

                          Наздраве !
                          Досега плашеха с него гаргите, сега започнаха и малките деца
                          Наздраве!

                          П.П. Всъщност, май Христос беше рекъл да му доведат деца, а майките сами ще дойдат при него ... Може и Арахната да е възприел тая тактика
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                            а... кръчмата; кат видя темата и ми става едно хубаво; Невга я създадохме с Цезар за да не се тъпче излишен спам по темите
                            ха Наздраве! Вервам, че сте успешни в инвестициите или поне в спекулата
                            ЪЪЪЪ, убава тема...
                            Не като заглавие или създание, а като съдържание...
                            Брависимо на създателите !
                            Да си давате снимките, та с Дъртия акар да издялкаме по една скулптура....Той ще очертава контурите, а аз ще чукам...

                            Наздраве !


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Честит празник! Особено на столичани. И на всички като Кака и Чичи, де от днес тръгват на вечерно школо да си наваксат. Също на всички майки и татковци с ученичета.
                              Колкото до радващите се дечица, сега идвам от една медлаборатория, де бях да ми вземат пробите, че джипито се тръшка, че не съм се следял. А аз редовно се следя в огледалото и се тюхкам що заприличвам на гореупоменатите по-горе дваминца по теглина и старина. Аааааа, рано ми е още да ги дублирам. Та преди мен влиза майка с нафрицано и нацупено момиченце с ония повдигнатите широки поли на рокличката. Явно некъде в предучилищна или съвсем начална школска възраст. И като се почна едно убеждаване, че няма страшно, че боцкането е като гъделичкане. А две по-малки сестрички към 3 и 5-годишни, минали вече процедурата, го гледаха окуражаващо укорно. Но си тръгнаха. Като влезе онова с майка си зад завеската се почна пищене, врещене, ъкане, циврене към две минути. Явно майката го държеше насила да го боднат. По едно време медсестрата го заплаши, че пак ще го дупчи, ако не млъкне. Онова излезе зад завеската със страдална физиономия, като че ли излизаше от подземията на снощната милиция. И се продължи с мънкането, а майката, засрамена, бързо го отведе. При тая стресираща сценка едва ми дойде урина за проба, а на кръвоизточването бях готов и аз да поврещя. Та не знам колко им радостен тоя ден надечицата, що останах със съмнение, че мъничкото гръмогласие може и да е симулирало болнавост, за да не тръгва на училище, а те го водят на пробождане и кръвоизточване. Като порасне може стане кръвожадно като нашта кака. Наздраве за медицинските обследвания!
                              Убаво си го написал,, но си забравил да споменеш думите на мамата..

                              " Спри да цивриш, че ще те дам на оня стар торбалан..."

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • а... кръчмата; кат видя темата и ми става едно хубаво; Невга я създадохме с Цезар за да не се тъпче излишен спам по темите
                                ха Наздраве! Вервам, че сте успешни в инвестициите или поне в спекулата

                                Коментар

                                Working...
                                X