IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЧНГ, когато сме най-зле, като на Новогодишната трапеза да сме.
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • От късмет и здраве да се не утървете!
      Налей кръчмарю....
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • наздраве на всички и много успехи през новата 2017 година!!!
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Честита Нова Година !!!

          Наздраве ! Наздраве !! Наздраве !!!
          Жив и здрав да си!
          Дано ти се отпуснат 2Х50 отлежала дюлева по повод случая!
          Last edited by tnm; 01.01.2017, 02:21.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Честита Нова Година !!!

            Наздраве ! Наздраве !! Наздраве !!!

            Коментар


            • Честита Нова 2017 Година!
              Късмет, щастие и благоденствие през новата година за всички пиещи у Кръчмата и техните семейства!
              Със здраве и наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Айде,весело изпращане,посрещане и т.н.
                Много здраве и късмет на Цялото кръчмарско съсловие.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Стааайте, бе! Веселбата почна.
                  https://www.youtube.com/watch?v=V_Bp1l13p18
                  https://www.youtube.com/watch?v=IuEN_M-bUDo
                  Специален дар за Чиче да гони по дупките къртиците:
                  https://www.youtube.com/watch?v=3f5yfXa3Xnc
                  https://www.youtube.com/watch?v=ZyW4loKq90k
                  А това е за Кака, да завижда на блондинките за уменията им и да им прави реклама сред брюнетките и по-тъпата половина на човечеството, която като види блондинка й увисва ченето:
                  https://www.youtube.com/watch?v=WfRBhs1521Q

                  За всички останали натурална пировеселба:
                  https://www.youtube.com/watch?v=pIf26cLH3lk
                  Last edited by Trakatrak'; 31.12.2016, 10:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тянка не черпи. Понякога като проява на добра воля, мое да викне по едно питие на клиентелата на Кръчмата, ма то това не е черпене.
                    Не, в никъв случай това действие не мое да бъде възприето кат почепка.
                    Наздраве!
                    Мдааа, това не е почерпка, а окуражително потупване по задника.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Уффффф, пак сте зафанали една тема.....

                      А аз исках само Тянка да почерпи преди мен.....Демак, моят ред да се не види на хоризонта, през 10 планини...

                      Нооо, ако е за внуче, ще черпя напълно реално и дет се вика на всички двойките, тройки ще направя.....

                      Дано 2017 г да е плагодатна, плодовита и мирна !!!

                      Наздраве !
                      Тянка не черпи. Понякога като проява на добра воля, мое да викне по едно питие на клиентелата на Кръчмата, ма то това не е черпене.
                      Не, в никъв случай това действие не мое да бъде възприето кат почепка.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • И греано вино за грипозните.




                        Буйно празнование утре се покажете млади, читави и държеливи. На едни преливащ с винце рог, на други грейнала препълнена каничка. Пък аз ще цоцам от павурче. Нали съм си овчарче.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Добрутро! Сложих сармите, утре мое закусим. Месото и то е в марината, ще реша утре кво да го правя. Чудя се ква торта да спретна....
                          Наздраве с коняче!!!

                          Абе тези журналя направо ми вдигат кръвното. Що тъй?
                          Потискам се кат те чета!
                          Взех зелето от тати, ама кайма още не съм купила. Месото току що го изкарах от фризера и идея си нямам как ще го приготвям.
                          За баницата с късметите и някакъв сладкиш - дори бегла мисъл не е префърчяла през умната ми главица.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Уффффф, пак сте зафанали една тема.....

                            А аз исках само Тянка да почерпи преди мен.....Демак, моят ред да се не види на хоризонта, през 10 планини...

                            Нооо, ако е за внуче, ще черпя напълно реално и дет се вика на всички двойките, тройки ще направя.....

                            Дано 2017 г да е плагодатна, плодовита и мирна !!!

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              От твоите уста в неговите уши. И тогава ще имаме две карабини в Кръчмата. И един изнервен Чиче, де наобикаля отвън и не смее влее вътре, да не му откраднат щерката кога се напие.
                              П.п. А ти престани да доминираш над мумчето и да го отклоняваш от опитните моми, че да не ти казвам къф комплекс е това. Нито Люлин, нито Младост, нито Дружба, ми по голям и от тях.

                              Време е за греяна ракия

                              Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	29.6 КБ
ID:	3154652


                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добрутро! Сложих сармите, утре мое закусим. Месото и то е в марината, ще реша утре кво да го правя. Чудя се ква торта да спретна....
                                Наздраве с коняче!!!

                                Абе тези журналя направо ми вдигат кръвното. Що тъй?

                                Коментар

                                Working...
                                X