IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Да, бе, сбърках. За щипци ми беше мисълта, ма много бърза и избега. А може с машата си ги вадила.
    С ръка ги вадих, не ми твърде пареше. Според родовото поверие, ако горещото не ти пречи, означава, че няма да те е страх от свекървата/тъщата.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не, бре!!! Що ми е скалпел!? Аз кокоши яйца боядисвах.
      Наздраве!
      Да, бе, сбърках. За щипци ми беше мисълта, ма много бърза и избега. А може с машата си ги вадила.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        С ръкавици?? А скалпел държеше ли? На мен ми се изцапа средния десен пръст около нокътя. Жалко че нямаше повод го покажа някому.
        Не, бре!!! Що ми е скалпел!? Аз кокоши яйца боядисвах.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          и блондинка съм и не им завиждам, направо ги съжалявам горките)))))
          Аа, в сезона на самосъжаленията си, значи.

          Коментар


          • Всеки момент може да дойде Греъм (съкровището) и да каже сипете... трябва да сме на ниво))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • няма да се оплакваме сега. щом сме в кръчмата, работите са под контрол))))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Тнм, откъде такава мъка днес при вас с леля!? Какво се е случило, пропускам ли нещо !???
                За lelq не знам, аз ходих за пазарувам. Мразя да обикалям по магазините, особено по празниците. Па накрая като капак на всичко, трябваше да ходим да поръчваме домашни козунаци без консерванти. А бе ... мъка, от където и да го погледнеш.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • и блондинка съм и не им завиждам, направо ги съжалявам горките)))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    блондинки - в швецията, при талибаните, понеже са умни и красиви )))))
                    Явно не си блондинка щом така им завиждаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието дейно ми асистираше - почистваше боята, дето я капех по цялата маса. Аз бях с ръкавици, той - без. Сега мърмори, че ръцете му били оцветени.
                      Наздраве!
                      С ръкавици?? А скалпел държеше ли? На мен ми се изцапа средния десен пръст около нокътя. Жалко че нямаше повод го покажа някому.

                      Коментар


                      • блондинки - в швецията, при талибаните, понеже са умни и красиви )))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Компенсацията дойде наполовина във вид на шише от колекцията на Ной, заседнала на Арарат. Сега ако може две блондинки от същия кораб, щото знаем в него да е имало по два екземпляра от всеки вид.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Боядисвала си яйца!?!Мацала си яйчица?!? Не може да бъде!!! Боядисването и мен ма изтощи. Цели 20 /дваесе/ бройки в шест бои, некой с две бои за разнообразие. Но не вервам ти толку много си се справила.
                            По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието дейно ми асистираше - почистваше боята, дето я капех по цялата маса. Аз бях с ръкавици, той - без. Сега мърмори, че ръцете му били оцветени.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Тнм, откъде такава мъка днес при вас с леля!? Какво се е случило, пропускам ли нещо !???
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq
                                Срядата ми се е преместила днес . Някой да сипва нещо силно , че си скъсах нервите в ускорителя за елементарни частици!
                                https://www.google.bg/url?sa=t&sourc...fHtD5w2YdrFuUw
                                Сипвам едно за теб и едно за мен, че явно мъката ни е голяма.


                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X