IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    .......родната щерка.

    Доста грубо си влязъл в темата с този твой пост. Наистина, ситуацията е сложна, ако се майтапим по тоя начин, а човекът отсреща - само той си знае... Дамите повече издържат на намеци, но твоето е доста различно...

    Въпрос на виждане, но аз бих се извинил.

    Коментар


    • Тъй....
      Булгаря,писател не читател,и не видел табелата.
      Карък-незнам,писано било,ше почерпа че не ми натроши костите,и не ме инвалидизира.
      Наливайте смело,требе курбан да се прай.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Не се мръщи, ми давай квото имаш за даване. Щото на един стар човек не му остава толкоз много кво да откъсне от сърцето си освен домашната ракийка и родната щерка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Бе, Чиче, аз ако забърша нещо младо, тук ли ще пиша, вземе дофтасаш на гости с дюловица да искаш правим бартер. Нъцки! Бартер само с мойта грозданка и твойта щерка. За една нощ. Щот не мож изпи бутилката за една нощ и си я прибирам, па връщам квот съм взел... ако то е склонно да се връща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Опалянка, кой задраскал още една годинка от календара!? Мойте съболезнования, както е прието да се казва, кога преминеш 50-те.
            Наздраве, за твое здраве!

            П.П. Ко се кача на масата, после ти ле ще я ремонтираш кат се счупи?
            Мълчи там, такива като мен само се заглаждат с годинките. Ше съболезноваваш на Чиче, че се съсухря. А таз, де я покачиха на масата, не ли беше ти? Възторжената й усмивка по младото на теб ще да отива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Добрутроооп!
              https://www.youtube.com/watch?v=nmZqb2VVc48

              Човек дори спокойно и скромно да живее, все някой ден му идва ред със свито сърце и стегнат стомах да почерпи. Като така ве каня на дългата маса!!! Ала понеже такива буржоазни сбирки требва бъдат разчупвани и скандализирани, съм ви малка изненада подготвил, да не може много плюскате и пиете за моа сметка. Танци обаче ще има, дори на масата, пък ще видим кого ще качим там - това Кака ли, Леля ли или Преци, абе, който се разпознае.
              Наздраве и посядайте:

              https://www.youtube.com/watch?v=feEe26IUMN4
              https://www.youtube.com/watch?v=LPeODfIRT3M
              Опалянка, кой задраскал още една годинка от календара!? Мойте съболезнования, както е прието да се казва, кога преминеш 50-те.
              Наздраве, за твое здраве!

              П.П. Ко се кача на масата, после ти ле ще я ремонтираш кат се счупи?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Имам извинение вече за всичко!!!
                Ухапа ме коня.
                В буквалния смисъл!!!
                Днес редейки се на опашка,и чакайки си чинно реда,за да се снимам до конник от личната гвардия на нейно вличество,се доближих за снимка прекалено близо,и добичето ме захапа,ама яко,даже ме поздъвка.
                Сега ръката ми е с кръвонасядания и подута,ама имало е глава да пати.
                Наздраве.
                Хемил, ти си бил за филм на Рангел Вълчанов. Кат те ухапа коня, ти не му ли извади британското чене. Поне два пръста в ноздрите да беше пъхнал. Или да му подрежеш ушичките. Трябваше му се изтъпаниш отпред, да се тупаш в гърди и да викаш "Булгар, Булгар!" Го видим къде ще ходи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !

                  Да ни е жив и здрав Тракащия !

                  Щом черпи значи има повод....Или има РД или е забърсал нещо младо ..

                  От което следва, че има Рожден ден !

                  Наздраве !
                  Бе, Чиче, аз ако забърша нещо младо, тук ли ще пиша, вземе дофтасаш на гости с дюловица да искаш правим бартер. Нъцки! Бартер само с мойта грозданка и твойта щерка. За една нощ. Щот не мож изпи бутилката за една нощ и си я прибирам, па връщам квот съм взел... ако то е склонно да се връща.

                  Коментар


                  • Емоо, не се притеснявай от възпаление....
                    На тез лични коне им миели зъбите сяка стрин......

                    пп Айде, идвай си за да почерпиш, че вече си пуснат в YouTube....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Имам извинение вече за всичко!!!
                      Ухапа ме коня.
                      В буквалния смисъл!!!
                      Днес редейки се на опашка,и чакайки си чинно реда,за да се снимам до конник от личната гвардия на нейно вличество,се доближих за снимка прекалено близо,и добичето ме захапа,ама яко,даже ме поздъвка.
                      Сега ръката ми е с кръвонасядания и подута,ама имало е глава да пати.
                      Наздраве.
                      Изтървахме коня, коняяяяя - па от толкова дрЪвета у инигилизко, баш бургаския карагьоз ли докопа, дейш и коня му, нйеден. Промивки с виски, вътрешно, и се оправят нещата. Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Добрутро!
                        Ми що не четеш табелките бре Хемиле?
                        https://www.youtube.com/watch?v=5Aas89af11o

                        Коментар


                        • Добро утро.
                          Ще оцелеем,черен гологан не се затрива лесно.
                          Наздраве.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Имам извинение вече за всичко!!!
                            Ухапа ме коня.
                            В буквалния смисъл!!!
                            Днес редейки се на опашка,и чакайки си чинно реда,за да се снимам до конник от личната гвардия на нейно вличество,се доближих за снимка прекалено близо,и добичето ме захапа,ама яко,даже ме поздъвка.
                            Сега ръката ми е с кръвонасядания и подута,ама имало е глава да пати.
                            Наздраве.


                            Замирисъл си му на българска трева....

                            пп Слагай лед и пий едно аспиринче

                            Наздраве

                            Коментар


                            • Имам извинение вече за всичко!!!
                              Ухапа ме коня.
                              В буквалния смисъл!!!
                              Днес редейки се на опашка,и чакайки си чинно реда,за да се снимам до конник от личната гвардия на нейно вличество,се доближих за снимка прекалено близо,и добичето ме захапа,ама яко,даже ме поздъвка.
                              Сега ръката ми е с кръвонасядания и подута,ама имало е глава да пати.
                              Наздраве.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Да ни е жив и здрав Тракащия !

                                Щом черпи значи има повод....Или има РД или е забърсал нещо младо ..

                                От което следва, че има Рожден ден !

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X