IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Глей, на теб се не разсърди некой овчерин кога му отмъкваш ягнето, те подгони с гегата. Наздраве за угощенията с хайдушки адреналин!
    Ти вземи, та дай някво по-обстойно описание на овчаря, че да знам да бягам ли или да се спъна, па да падна.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • tnm, нещо от теб ме прихвана. От известно време , каквото време си пожелая , такова ми се случва и без да паля казана . Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Разсърди ти Св. Илия. Сега като нищо ще ти издрънчи това една мълния.
        Наздраве!
        Глей, на теб се не разсърди некой овчерин кога му отмъкваш ягнето, те подгони с гегата. Наздраве за угощенията с хайдушки адреналин!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Мина градушка. Сега чакам гръмотевична буря. Наздраве за природните спектакли!
          Разсърди ти Св. Илия. Сега като нищо ще ти издрънчи това една мълния.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Мина градушка. Сега чакам гръмотевична буря. Наздраве за природните спектакли!

            Коментар


            • Добро утро ! Да ви е усмихнат и напоителен денят ! Наздраве , Кръчма !

              Коментар


              • Добра вечер и наздраве и от мен!
                https://m.youtube.com/watch?v=r4pI-k85uro

                Коментар


                • Наздраве с 2ра чашка биричка)))) Колко е хубаво на бфб !?))))))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Бачкане, предполагам. Ама ако греша - поправи ме.
                    Наздраве!
                    Ти си като Партията ..- кога грешиш, си пак права

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Да, лесно се пие. Особено ако искаш на по-късен етап да се облееш в собствен сос.
                      Наздраве!
                      Не, рядко се потя, но животът на другия ден не е особено щастлив. Дори доспиването.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Фъчера е така фърчех под безоблачното небе. Само дето не бе Жасмин-мънче, ами домашна ракийка, пък мезето по-простичко - саламчи, качкафалчи, пастет от тиквички. Но лед решително си носих горе в планината. За газиранкото. Лесно се пие студенкото у жегата, после трудно излиза.
                        Да, лесно се пие. Особено ако искаш на по-късен етап да се облееш в собствен сос.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Прекалено много е мрънкането, това е истината, а друго е подхранването на медиите на "новини", които задължително трябва да са тип "шок и ужас, земята ни наказва". Най-готиното е как примерно бтв-то на кОлтурата вземе да интервюира някоя баба с Алцхаймер и тя рече - пък ние у Самоводене такваз жега/студ/дъжд/суша не помним да е имало нивгаш.

                          После включваш 2-3 "достоверни" източника, които обясняват с пламнал поглед, като след 5-6 ракии, но при тях е душевно-пламенно едно такова, как сащ насочили ХААРП-а насам или пък руснаците пуснали към България СУРА (а, това не го знаехте, нали ), та затова са тези катаклизми. Сега и земетресение гаранция ще има и въобще - абе дайте да мрем направо...

                          Та аз затова си жуля Жемисон-а, както ми казаха, че се казва у северозапада и съм си добре. И си прав, чиче, че нямаха ядки, дейш - аз им викам шам фъстък, те ми викат - те точно такъв фъстък нямаме. То малко като онзи виц, дето двама тъмнозелени се питат - ти медицинска сестра еВал ли си, а другият му отгворя - е, точно медицинска не съм Та и тук така, само дето не е виц. Иначе в дивия северозад Жемисон-а е 3,50 малкото, та има и шастие в нещастието - тук го плащам с 50% отгоре, ама има и шам фъстък

                          Наздраве, че стана икиндия

                          Фъчера е така фърчех под безоблачното небе. Само дето не бе Жасмин-мънче, ами домашна ракийка, пък мезето по-простичко - саламчи, качкафалчи, пастет от тиквички. Но лед решително си носих горе в планината. За газиранкото. Лесно се пие студенкото у жегата, после трудно излиза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Да не прозвучи пораженчески, но вече се съмнявам, че ще оживея в тази жега.....
                            Ни за ядене, ни за пиене, ни за........

                            Наздраве !
                            Бачкане, предполагам. Ама ако греша - поправи ме.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Прекалено много е мрънкането, това е истината, а друго е подхранването на медиите на "новини", които задължително трябва да са тип "шок и ужас, земята ни наказва". Най-готиното е как примерно бтв-то на кОлтурата вземе да интервюира някоя баба с Алцхаймер и тя рече - пък ние у Самоводене такваз жега/студ/дъжд/суша не помним да е имало нивгаш.

                              После включваш 2-3 "достоверни" източника, които обясняват с пламнал поглед, като след 5-6 ракии, но при тях е душевно-пламенно едно такова, как сащ насочили ХААРП-а насам или пък руснаците пуснали към България СУРА (а, това не го знаехте, нали ), та затова са тези катаклизми. Сега и земетресение гаранция ще има и въобще - абе дайте да мрем направо...

                              Та аз затова си жуля Жемисон-а, както ми казаха, че се казва у северозапада и съм си добре. И си прав, чиче, че нямаха ядки, дейш - аз им викам шам фъстък, те ми викат - те точно такъв фъстък нямаме. То малко като онзи виц, дето двама тъмнозелени се питат - ти медицинска сестра еВал ли си, а другият му отгворя - е, точно медицинска не съм Та и тук така, само дето не е виц. Иначе в дивия северозад Жемисон-а е 3,50 малкото, та има и шастие в нещастието - тук го плащам с 50% отгоре, ама има и шам фъстък

                              Наздраве, че стана икиндия

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Наздраве.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X