IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Не че нещо, ама лютеница (или както му викат на това, дето си го постнал, у Югозападата - люто-благо, т.е. чушки с доматена салца) с масло хич не ми се връзва. А за сутрин си требе шкембе - мда, даже Колчо не би възразил
    И те така, те
    И кафе

    Коментар


    • Не че нещо, ама лютеница (или както му викат на това, дето си го постнал, у Югозападата - люто-благо, т.е. чушки с доматена салца) с масло хич не ми се връзва. А за сутрин си требе шкембе - мда, даже Колчо не би възразил
      И те така, те
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        От тия тортички през ден, ще да си увеличила радиуса, диаметъра и обиколката. Коривена супичка за теб си локализираш центъра.
        Баш у центъра съм си и диети не пазя. Ти си яж копривата, аз ще си хапна торта. Дай кафе

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          И торта ми се хапва ... Някой да слага кафето и да вика наздраве
          От тия тортички през ден, ще да си увеличила радиуса, диаметъра и обиколката. Коривена супичка за теб си локализираш центъра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Книжки имам, ва. Много. Родата събирала, събирала ... пък аз съм чела, чела. Щото четенето било като пътуване без багаж.
            Наздраве!

            П.П. Ние с пирата див кога нищехме Сюркуф и думите му, че всеки си бие за това, което няма, ти още не беше се появил у форума.
            А, бил съм, но само като читател и то в спецтемите. Тази и 30-годишната тема бая скучни ми се виждаха поради неприсътвие в интригата.
            Хубаво, че четеш книжки. Там някъде не прочете ли, че особено любезно да черпиш вечно гладните язваджии? И с огнедишаща течност и с попивателна за нея (мезелък). Защото да се закусва е наложително!

            Коментар


            • И торта ми се хапва ... Някой да слага кафето и да вика наздраве
              Attached Files

              Коментар


              • Добро утро, банда! Готина седмица!
                https://m.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0
                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Вижда се, че годините житейски опит не са те научили на култура при общуването с непознат.
                  На лични ти пиша ...

                  Виж,прозрях,че разбиранията, и характерите ни са несъвместими,така,че нека не се напрягаме повече.
                  Повече от ясно е, че ти си спрял да учиш уроците на живота,понеже си помислил,че всичко вече знаеш,което е и основния ти проблем,но да не започвам да те разкривам пред всички.

                  .....

                  Хората, които сега се учат /младоците с високо самочувствие, без никакво покритие/ - използват думичката "прозрях". "Днес прозрях!" Ето в това им е трагедията.

                  Младите хора, които вървят по правилния път използват друга думичка "НАУЧИХ!" - "ДНЕС НАУЧИХ!"

                  Покланям се пред тия млади хора, които днес са научили нещо ново. Техен е животът!

                  Тия, които "са прозрели" - да си живуркат там - както си знаят... Със занижените си изисквания и некомпетентности!

                  Защо да са занижени, ли?

                  Ще обясня, за да сме наясно.

                  ........................

                  Каква кола кара тоя човек - не ме интересува. Добре,е това, че, когато отиде в сервиза - попада точно на хора - ОТГОВОРНИ и на хора, които са "научили уроците на живота..." - точно според неговото определение - горе... Тия ОТГОВОРНИ хора му правят ОТГОВОРНО ремонта, изработват ОТГОВОРНО крепежните изделия /С ФЛАШКА, в което няма нищо архаично/, сглобяват ОТГОВОРНО в обратен ред механизъма или системата и му връщат редовен автомобил - ОТГОВОРНО, защото са си научили уроците /на живота/...

                  Та, недеволният /некомпетентник/ - би им казал, че използват архаични методи и че има по-нови, съвременни /ЛЕПАЧКАТА.../. СмЕх! )) Той няма да се заинтересува дори за какви налягания се използва тая толкова съвременна "лепачка"... А това е съществено за неговата СИГУРНОСТ!

                  ..............................

                  Да, но в колата не пътуваш само ти, некомпетентнико!

                  В колата пътува твоята жена!

                  В колата пътуват твоите ДЕЦА!

                  За къде бихте пътували, ако работата беше свършена некомпетентно /с лепачката!/ и от безотговорен човек??? За къде?

                  Да не се случва!

                  И избягвай да говориш за компетенции ТУК..., но и където и да било..., освен в преводаческите среди...

                  ................................

                  Аз и друго не разбирам. Преводач, с изключително слаб български език. Неграмотен.

                  Не си длъжен да се учиш. Никой не те насилва, щом не искаш. Знанията ти в училище по естествените науки са на изключително ниско ниво. Грамотността ти - под всяка критика.

                  ...............................

                  Проявявай търпимост към мненията на околните, които искат да помогнат на другите, за да научат нещо. Ето това би било уважението ти към околните!

                  Каква е твоята култура на общуване - ако без конкретни доводи в дискусията - "ходиш по някого", за да го апострофираш? Това ли е твоята култура при общуването с непознат?

                  ................................

                  И, стига си повтарял това, че ми пишеш на лични. Това - да пишеш на някого "на лични" - някаква панацея ли е?

                  Значи - какво? Апострофираш постоянно /неоснователно/ някого пред всички и после ходиш на лични /да му искаш прошка/... Или - да се сговаряте и разбирате на четири очи??? СмЕх! ))

                  Задължава ме, нашият: ЧЕТИ СИ ЛИЧНИТЕ! ))

                  Ми, да те прочета, де, ама като НЕ СИ още станал ДАНТЕ, защо да си губя с теб времето! ))

                  Има много по-важни неща, които си заслужават да бъдат прочетени, но твоите неграмотни изречения?!?

                  ...................................

                  С извинения към околните! Ще опитам да се концентрирам върху моите дела. Имам достатъчно ангажименти.

                  Уважавам всички наоколо! Не ви игнорирам! Но ще влизам все по-рядко тук. Не е необходимо да се концентрирам върху сблъсъци, които нямат смисъл за никого. Празни обвинения и опити за опровергаване след тях..., вместо човек да се концентрира върху конкретни теми и дискусии - да се защитаваш от лични нападки... Чиста загуба на време!

                  Е, времето наистина е ценно, а всеки най-добре преценява това за себе си.

                  Поздрави! Хубав ден и да е сладко кафето ви, дами и господа!

                  п.п. Уверен съм, че младите са много по-добри и разбрани от тоя - тук! Достатъчна ми е ТЯХНАТА благодарност! Да са здрави и да ни радват с постиженията си!




                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    След като Чиче го матираха с точилката, събирам материал и за теб. Ученик съм на един неслучаен мни-стър.
                    Сюркуф кооой? Малейййй, тая кака много по-зряла от мен. Глей кви филми помни от моминството си. Остава да рече, че връстничка на Тартюф. Три пъти се прекръстих. Да не се е Сатанаил притаил в нея. Наздраве за муските предпазващи от Дявола!
                    Книжки имам, ва. Много. Родата събирала, събирала ... пък аз съм чела, чела. Щото четенето било като пътуване без багаж.
                    Наздраве!

                    П.П. Ние с пирата див кога нищехме Сюркуф и думите му, че всеки си бие за това, което няма, ти още не беше се появил у форума.
                    Last edited by tnm; 22.10.2017, 22:02.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      При мен няма скрито-покрито, малък "всезнайко"... Не признавам такива лични съобщения! Всичко се казва тук, в очите - иначе - КОЙ СИ ТИ, че да си говоря задкулисно с теб? Никой!
                      Вижда се, че годините житейски опит не са те научили на култура при общуването с непознат.
                      На лични ти пиша за да не става достояние на всички,спорът който имаме,хората не са длъжни да четат шльокавицата която изливаме.
                      Само от последните ти обръщения към мен,вече съм ти направил и психопрофил,който не искам да обсъждам на всеослушание.

                      Виж,прозрях,че разбиранията, и характерите ни са несъвместими,така,че нека не се напрягаме повече.
                      Повече от ясно е, че ти си спрял да учиш уроците на живота,понеже си помислил,че всичко вече знаеш,което е и основния ти проблем,но да не започвам да те разкривам пред всички.

                      Да ме наричаш таксиджия,е безсилие от твоя страна,понеже не можеш да ме убориш с факти.

                      Общо взето много ниско падна,и затова решавам да прекратя комуникация с теб,че ще ме биеш с опит

                      Извинявам се още веднъж на всички.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        По "младият" отстъпва
                        По-младият и много по-некомпетентният. Съгласен съм да отстъпиш. Дай възможност на хората тук да научат много неща, или пък да не се съгласят с това, което казвам - защото всеки има мнение...

                        Твоето НЕ Е мнение - то е апострофи до дупка. Това не е коректно мнение. Ако щеш го разбери, но ни вярвам да схванеш за какво иде реч...

                        Живей и се подхилквай ехидно... Това ти е орисията.

                        Добре, че не всички млади са като теб! Това ме топли!

                        Коментар


                        • Даммм, аз също се извинявам на хората, които четат. Винаги съм работил за техните компетенции и съм помагал с това, което знам и мога, но ти не искаш те да знаят, защото това надхвърля и твоите компетенции, т.е. - завистта те гони, сульо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            Докато сме на темата, да попитам все пак мъничкият всезнайко: а ГНП на дизеловия двигател - пак ли с лепачката, а? ))

                            Оффф, забравих, че ти щеше да си купуваш електромобил за 200 000 € с батерия от 40 000 €..., защото то и там - все с лепачката я карат, МАЙ... ))
                            По "младият" отстъпва
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ся, това подвеждаш въпрос ли е или ма фалиш, че въртя на малкия си пръст двама кръвожадни пирати /Сандокан и Сюркуф/!?
                              Наздраве!
                              След като Чиче го матираха с точилката, събирам материал и за теб. Ученик съм на един неслучаен мни-стър.
                              Сюркуф кооой? Малейййй, тая кака много по-зряла от мен. Глей кви филми помни от моминството си. Остава да рече, че връстничка на Тартюф. Три пъти се прекръстих. Да не се е Сатанаил притаил в нея. Наздраве за муските предпазващи от Дявола!

                              Коментар


                              • При мен няма скрито-покрито, малък "всезнайко"... Не признавам такива лични съобщения! Всичко се казва тук, в очите - иначе - КОЙ СИ ТИ, че да си говоря задкулисно с теб? Никой!

                                Коментар

                                Working...
                                X