IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Докато сме на темата, да попитам все пак мъничкият всезнайко: а ГНП на дизеловия двигател - пак ли с лепачката, а? ))

    Оффф, забравих, че ти щеше да си купуваш електромобил за 200 000 € с батерия от 40 000 €..., защото то и там - все с лепачката я карат, МАЙ... ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
      Малкият - и за тях сме чували и сме работили с тях, но човека прави нещо на селото и това му е под ръка... Приказвай си за преводите и не се меси в моята работа. Не си ти, който ще ми даваш наклона на... ))
      Имаш Л.С. Криво старче,и преставам да се занимава с архаични номенклатури като теб,можещи и знаещи всичко,незачитащи чуждото мнение.
      Може да си на 77 години,но за форума си новобранец,съобразявай се с това, салага.
      Живей си живота,или там остатъка от него,и не се занимавай с "малки" като мене.
      Господ да те поживи и да видиш как ел.колите ще доминират само след броени години,нещо което тесногръдието ти пречи да видиш.

      П.С. извинявам се на аудиторията.

      Ще почерпя за което
      Last edited by hemilio; 22.10.2017, 21:05.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Малкият - и за тях сме чували и сме работили с тях, но човека прави нещо на селото и това му е под ръка... Приказвай си за преводите и не се меси в моята работа. Не си ти, който ще ми даваш наклона на... ))

        Коментар


        • Другия път, като дойде, му кажи - аВе майсторе, чакай да те науча нещо: в началото на работата, след като затегнеш тръбата на менгемето, хващаш пилата и снемаш доста от външния ръб, а това се нарича - скосяване /фаска му думат също/... ))

          Големият ти зор е бил именно тогава - докато флашката "заАпе"..., после вече е малко по-лесно, щом и жени съм виждал да го правят..., ама МНОГО ЗАВИСИ и от инструмента... /Струмента е важен!!!/ ))

          ... па и тоя "майстор" - очевидно понятие си няма - и дай сега - я върти тука /с изхабената си флашка/... С такива ще я правим всяка работа - умници - в тая страна... Видяла жабата /"майстор"/, че подковават коня - и тя вдигнала крак... ))

          Белким - в нета всичко си го пише, нЪл?... ))

          Коментар


          • Ей го на пак архаични работи

            Тате ми една от многото професии,които владее е ВиК.

            Та ,да сте чували за за полипропилен и лепачки?
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Предавам се ...

              пп Дал съм 120 лв на грешния човек.....
              Навик ти стана на фърляш кърпата и да се оттегляш у ъгъла.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Ай, сега пък ще почнеш се фалиш, че си пристанала на Сандокан, тигърът на Седемте морета. Ти да не си Перлата на Лабуан?
                https://www.youtube.com/watch?v=VcbRlPB_nN4
                https://www.vbox7.com/play:b472b553
                https://www.youtube.com/watch?v=_VBoD92ui70
                https://www.youtube.com/watch?v=PU4Bf1ZR158
                Ся, това подвеждаш въпрос ли е или ма фалиш, че въртя на малкия си пръст двама кръвожадни пирати /Сандокан и Сюркуф/!?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Предавам се ...

                  пп Дал съм 120 лв на грешния човек.....

                  Коментар


                  • тоя майстор си е правил /как се казваше онова, което почва с буквата "Т"/ - с теб..., като те е гледал как се мориш...

                    ...или пък е бил ПЪЛЕН дилетант /като някои хора в тоя форум/... ))

                    Коментар


                    • Яко въртене е паднало /ВЕРОЯТНО!!!/, защото "майсторът" не е направил скосяване /фаска/ в началото на резбата...

                      ... другата причина - вече ти я казах - на ВСЕКИ половин оборот напред - четвърт връщане /НАЗАД/!!!

                      Коментар


                      • Инструмента "с резците" - за външна резба се нарича точно флашка, а този за вътрешна - метчик.

                        Ти поставяш флашката 1/2 цола в гнездото на въртока и я застопоряваш /говоря за флашката/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Ми то - с 3/4 цола - жените ще минават край теб с особено възмущение... ))

                          ...или на теб ти е все тая?...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не съм, ама симпатизирам на един див пират, дето го отвлякоха сомалийци ли, малайци ли ...!? Може и китайци да са били.
                            Наздраве!
                            Ай, сега пък ще почнеш се фалиш, че си пристанала на Сандокан, тигърът на Седемте морета. Ти да не си Перлата на Лабуан?
                            https://www.youtube.com/watch?v=VcbRlPB_nN4
                            https://www.vbox7.com/play:b472b553
                            https://www.youtube.com/watch?v=_VBoD92ui70
                            https://www.youtube.com/watch?v=PU4Bf1ZR158
                            Last edited by Trakatrak'; 22.10.2017, 20:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Офффф...

                              Лека грешка в понятията...(ноо, кой за каквото си мисли )...

                              Не му знам името на инструмента дето държи флашката с резците на резбите....

                              Яко въртене падна...

                              Бахти езика любим и роден.....каквото и да напишеш все лИбофф мяза....Две напред, едно назад...После наобратно.....
                              Важното е да не протече кранчето, пък думите не са важни..

                              Наздраве !

                              пп Докато въртях флашката си мислих за живота....

                              Ако един мъж не мисли 3 дни за секс и ако не го прави три месеца, значи старостта е дошла.....( Тракащия да се замисли.)
                              За жената положението е подобно, но времето е с порядък по-кратко.... ( слава Богу, Тянка е извън таз класация...)

                              пп Аз по типично български обичай като работя мисля за секс, а като правя секс си мисля за работа....

                              Виждала съм. Тати малко водопроводчик си пада, та си имам на понятие от такивата инструменти.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Абе, що не ти ....един 3/4 цола..... със силикон....
                                Ми то - с 3/4 цола - жените ще минават край теб с особено възмущение... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X