IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Баш у центъра съм си и диети не пазя. Ти си яж копривата, аз ще си хапна торта. Дай кафе
    Аз пък въобще не съм в центъра. По-скоро имам добър център на тежестта - компенсирам ниският си ръст с невероятна обиколка откъм талията. И мразя да пазя диета, от каквото и да било естество.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Добро утро !
      Безсмислените диалози ме изморяват....Прекалено много хора, казуси и проблеми имам през деня, та да си губя енергията ( която ми трябва, хеле вечер, за по-приятни неща )....
      Човека си донесъл инструмен от Германия, дето 15 г не се затъпил, има знания и опит от 35 - 40 г работа, 7 разряд заварчик !!! и т.н., но тукашните специта го направиха на решето...
      Кво да праиш - СЪВЕТНИК да си в тази наша действителност....

      Наздраве !
      Приятен и успешен ден на работливите !
      За другата, по-голяма част от населението, дните винаги са приятни.....
      Мен и монолозите ме изморяват. Затова като видя прострян някой "чаршаф" на средата на темата, веднага го прескачам.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        А, бил съм, но само като читател и то в спецтемите. Тази и 30-годишната тема бая скучни ми се виждаха поради неприсътвие в интригата.
        Хубаво, че четеш книжки. Там някъде не прочете ли, че особено любезно да черпиш вечно гладните язваджии? И с огнедишаща течност и с попивателна за нея (мезелък). Защото да се закусва е наложително!
        И да съм прочела, веднага съм забравила. В случаите свързани с черпене, слабата памет е като дар Божи.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добър ден.
          Малиии ква софра сте направили,чудя се кое по напред всичко обичам...
          Силно отделям стомашни сокове вече

          Благодарско
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Добро утро !
            Безсмислените диалози ме изморяват....Прекалено много хора, казуси и проблеми имам през деня, та да си губя енергията ( която ми трябва, хеле вечер, за по-приятни неща )....
            Човека си донесъл инструмен от Германия, дето 15 г не се затъпил, има знания и опит от 35 - 40 г работа, 7 разряд заварчик !!! и т.н., но тукашните специта го направиха на решето...
            Кво да праиш - СЪВЕТНИК да си в тази наша действителност....

            Наздраве !
            Приятен и успешен ден на работливите !
            За другата, по-голяма част от населението, дните винаги са приятни.....
            Ще следвам твоя завет. Когато мога и желая да ми е приятно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              То и за хайвера е излишно, но го сервират с препечени филийки.
              В редки случаи, добавките обогатяват вкуса, в масовите случаи , същите го развалят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Навик ти стана на фърляш кърпата и да се оттегляш у ъгъла.
                Наздраве!
                Добро утро !
                Безсмислените диалози ме изморяват....Прекалено много хора, казуси и проблеми имам през деня, та да си губя енергията ( която ми трябва, хеле вечер, за по-приятни неща )....
                Човека си донесъл инструмен от Германия, дето 15 г не се затъпил, има знания и опит от 35 - 40 г работа, 7 разряд заварчик !!! и т.н., но тукашните специта го направиха на решето...
                Кво да праиш - СЪВЕТНИК да си в тази наша действителност....

                Наздраве !
                Приятен и успешен ден на работливите !
                За другата, по-голяма част от населението, дните винаги са приятни.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  маслото е излишно
                  То и за хайвера е излишно, но го сервират с препечени филийки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Смени копривата с друго зелено и може и да го хапна на обед, но това си яж ти
                    Добре де, гепи малце зелен хайвер.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      На теб като малък не са ли ти мазали филия с масълце и лютеница. Съотношението важно. Тънко мъсълце, дебелко лъженичка.
                      маслото е излишно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Само проверявам дали си последователна, та да се задържиш в затворения клуб на стортотъпкачите. Айде за награда една тортичка



                        Разредена, копривена!
                        Смени копривата с друго зелено и може и да го хапна на обед, но това си яж ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Не че нещо, ама лютеница (или както му викат на това, дето си го постнал, у Югозападата - люто-благо, т.е. чушки с доматена салца) с масло хич не ми се връзва. А за сутрин си требе шкембе - мда, даже Колчо не би възразил
                          И те така, те
                          На теб като малък не са ли ти мазали филия с масълце и лютеница. Съотношението важно. Тънко мъсълце, дебелко лъженичка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Баш у центъра съм си и диети не пазя. Ти си яж копривата, аз ще си хапна торта. Дай кафе
                            Само проверявам дали си последователна, та да се задържиш в затворения клуб на стортотъпкачите. Айде за награда една тортичка:














                            Разредена, копривена!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Аз кафе не пия, просто не ми харесва вкуса, но обожавам аромата - добро утро
                              Добро утро! Благодаря за кафето! Избрах си едно и скачам да си го пия . Готин ден и седмица

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                И кафе
                                Аз кафе не пия, просто не ми харесва вкуса, но обожавам аромата - добро утро
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X