IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мдаааа...
    И аз тъй си мислех,ама пусто патриархално възпитание(баща ми беше военен)
    Ше требе да се корегираме и да сме в крак с реалността.

    Груе,много здраве и късмет
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Морген кафенце ,даже две
      Темата днес:скромността краси човека
      Дали?
      Или......

      Опитвам се да възпитавам в този дух децата си,но се оказва,че в днешно време това се приема наопаки,демек. Лузър си
      Свато, както преди съм казвала ... имам си толкова други добри качества у характера, че липсата на скромност просто не се забелязва.
      Остави това със скромността. За мен е по-важно нашите деца да са уверени в способностите си. Имат ли знания и умения, трябва да могат да ги покажат. Не говоря за случаите, когато имаме самоувереност без покритие.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Хемиле, шест кафета съм черпил доле с надежда Кака барем едно десертче поднесе, но тя като не ще, давай ти. Стига си чакал аванта!
        Ето ти сладкиша,


        ето ти и питието към него


        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Надали!
          Скромността краси човека само и единствено тогава, когато няма други добродетели - лично мнение, не е препроръкЪ за скромност
          Понеже днес чаветата навършват пълнолетие (но в месеци и то по хамериканските стандарти), та си търся поводи за наздраве - ми наздраве с тяхното уиски, обявено за уиски на годината миналата година. По стара родна традиция, закупил и запазил съм им 2 бутилки - дядо ми беше направил 30 литрова дамаджана с ракия от моето раждане, но panta rhei...
          Да с живи и здрави, майка им, баща им и цялата им рода все така! Също сътрапезниците на бащата в Кръчмата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Надали!
            Скромността краси човека само и единствено тогава, когато няма други добродетели - лично мнение, не е препроръкЪ за скромност
            Понеже днес чаветата навършват пълнолетие (но в месеци и то по хамериканските стандарти), та си търся поводи за наздраве - ми наздраве с тяхното уиски, обявено за уиски на годината миналата година. По стара родна традиция, закупил и запазил съм им 2 бутилки - дядо ми беше направил 30 литрова дамаджана с ракия от моето раждане, но panta rhei...
            Живи и здрави, ГруЙО !!!
            наздравичка.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Морген кафенце ,даже две
              Темата днес:скромността краси човека
              Дали?
              Или......

              Опитвам се да възпитавам в този дух децата си,но се оказва,че в днешно време това се приема наопаки,демек. Лузър си
              Емеля,
              ндьей лАга децата... на днешно време, скроността, НЕ Е кат преди...
              ндьей ти казвам...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Морген кафенце ,даже две
                Темата днес:скромността краси човека
                Дали?
                Или......

                Опитвам се да възпитавам в този дух децата си,но се оказва,че в днешно време това се приема наопаки,демек. Лузър си
                Хемиле, шест кафета съм черпил доле с надежда Кака барем едно десертче поднесе, но тя като не ще, давай ти. Стига си чакал аванта!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Морген кафенце ,даже две
                  Темата днес:скромността краси човека
                  Дали?
                  Или......
                  Надали!
                  Скромността краси човека само и единствено тогава, когато няма други добродетели - лично мнение, не е препроръкЪ за скромност
                  Понеже днес чаветата навършват пълнолетие (но в месеци и то по хамериканските стандарти), та си търся поводи за наздраве - ми наздраве с тяхното уиски, обявено за уиски на годината миналата година. По стара родна традиция, закупил и запазил съм им 2 бутилки - дядо ми беше направил 30 литрова дамаджана с ракия от моето раждане, но panta rhei...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Морген кафенце ,даже две
                    Темата днес:скромността краси човека
                    Дали?
                    Или......

                    Опитвам се да възпитавам в този дух децата си,но се оказва,че в днешно време това се приема наопаки,демек. Лузър си
                    Last edited by hemilio; 24.10.2017, 11:29.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Да помечтаем....

                      Дъжд, мъгла, падащи листа....Топло легло, горяща камина, младо 40г....

                      Наздраве !

                      пп Аз вече съм уморен...Старост - нерадост би констатирала някоя палава форумка...
                      Чичка,
                      КЪДЕ е винОто в целата схема ???
                      питам тА
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Да помечтаем....

                        Дъжд, мъгла, падащи листа....Топло легло, горяща камина, младо 40г....

                        Наздраве !

                        пп Аз вече съм уморен...Старост - нерадост би констатирала някоя палава форумка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Аз пък въобще не съм в центъра. По-скоро имам добър център на тежестта - компенсирам ниският си ръст с невероятна обиколка откъм талията. И мразя да пазя диета, от каквото и да било естество.
                          Наздраве!
                          Ти си разцентрирана. Един център в дясното очо кога се прицелваш и друг в петите кога търтиш да бягаш с плячката от потерята. Наздраве за разконцетрираните изяви!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            И да съм прочела, веднага съм забравила. В случаите свързани с черпене, слабата памет е като дар Божи.
                            Наздраве!
                            Ами, ний ще ти припомняме. Кога черпа Хемил с дежурното кафе, да знайш, че чакам в ответ сладкиш с напитка подходяща. Нещо като думам ти дъще, сещай се снахо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тук въпросително се замечтах....

                              Наздраве !

                              пп Вечерях мусака, но със ситно нарязано пилешко месо...Заливката е с бульона от свареното пиле....Много вкусно !..
                              Браво !

                              пп От мен да мине, утре няма да искам баница .....
                              От пилешки вратни пържоли ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Аз пък въобще не съм в центъра. По-скоро имам добър център на тежестта - компенсирам ниският си ръст с невероятна обиколка откъм талията. И мразя да пазя диета, от каквото и да било естество.
                                Наздраве!
                                Тук въпросително се замечтах....

                                Наздраве !

                                пп Вечерях мусака, но със ситно нарязано пилешко месо...Заливката е с бульона от свареното пиле....Много вкусно !..
                                Браво !

                                пп От мен да мине, утре няма да искам баница .....

                                Коментар

                                Working...
                                X