IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Притихнала тая кръчма. Сигурно очакват Кольо Кьоравото да извади от избата бъчонката с тригодишното. Ала той се запил и заспал. Ще трябва спускаме в подземието дъртото, болнаво, немощно Чиче го изнесе на гръб, а бъчонката под ръка. Бродят спасители по тая земя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

      Къде бе ?
      В Кръчмата. Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Коле, какво направи в тоя СКЛАД? Да не копаеш контрабанден тунел?! Влезеш там и се забравиш! Излизай от време на време си нагледаш клиентелата
        Къде бе ?
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Чичка,
          КЪДЕ е винОто в целата схема ???
          питам тА
          Коле, какво направи в тоя СКЛАД? Да не копаеш контрабанден тунел?! Влезеш там и се забравиш! Излизай от време на време си нагледаш клиентелата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Надали!
            Скромността краси човека само и единствено тогава, когато няма други добродетели - лично мнение, не е препроръкЪ за скромност
            Понеже днес чаветата навършват пълнолетие (но в месеци и то по хамериканските стандарти), та си търся поводи за наздраве - ми наздраве с тяхното уиски, обявено за уиски на годината миналата година. По стара родна традиция, закупил и запазил съм им 2 бутилки - дядо ми беше направил 30 литрова дамаджана с ракия от моето раждане, но panta rhei...
            Да са ти живи и здрави! И родителите им, също! Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не съм загрижена за теб, бре!!! Това ми е една от любимите комбинации - шоколадов сладкиш с портокалови корички и ром. За мен е единия, лакомийо.
              Наздраве!
              Е, аз затова изядох и твойта, гаааааа!!! Да те свие стомахчето и ти сгорчи под лъжичката. Останаха коричките само ми не тормозят зъбките. Бих ти пожелал добър апетит, но гледам съм по-надалеч. И да махам с ръка, както и да го приемаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Че аз вече ги хапнах. Така е като ве чета, дето скромността не чак толкова красяла пияндето. А към сладкото никога не съм бил безчувствен, неприсъствен или скромен. Благодаря все пак за загрижеността здравна, но Чиче май повече се нуждае от такава. Да му се спрат дюлевата, бифтека, бедрата и само некоя кисела медсестра да му мери температурата, кръвното и захарта.... в кафето.
                Не съм загрижена за теб, бре!!! Това ми е една от любимите комбинации - шоколадов сладкиш с портокалови корички и ром. За мен е единия, лакомийо.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Бе аз да ти кажа, моята ракия я отворих за сватбата - 30+ годишна, ама нещо не ми хареса. Личеше си, че е стара, но имаше един гаден послевкус, като на метал леко биеше, и на мен лично не ми хареса. Иначе и при нас се пи ракията основно, но тази на свата - уискито почти сам си го пих, водката не се и опита, а други питиета май не се поръчаха. Какво да правиш - нашенецът си е нашенец - малко се мръщиха на салатите от треви с пармезан и кедрови ядки, но като пиха по 2 ракии и си оправиха настроението
                  Наздраве
                  Ракията първо беше отлежала в дъбово буре е беше поела доволно количество танини и миризми. После я прехвърлихме в стъклени съдове. Сега като я отворихме, добра беше на вкус - мека, пивка и ароматна.
                  Важното е поводи да има, пиене винаги ще се намери ... или беше обратното!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не са за теб и двете. При толкава дефекти, остава и новото на кръвната захар да покачиш.
                    Наздраве!
                    Че аз вече ги хапнах. Така е като ве чета, дето скромността не чак толкова красяла пияндето. А към сладкото никога не съм бил безчувствен, неприсъствен или скромен. Благодаря все пак за загрижеността здравна, но Чиче май повече се нуждае от такава. Да му се спрат дюлевата, бифтека, бедрата и само некоя кисела медсестра да му мери температурата, кръвното и захарта.... в кафето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Обърна ми целата постановка. Тамън се бях нагласил да се подиграам и гавра с габроуската сдържаност в даването и ти да ми пробуташ тез възхитителни негърчета. И двете са за мен, нали? Та сега така извъртя ситуацията, че трябва нова концепция изковавам. Чиче е по-последователен. Като е рекъл, че е стар и немощен, не се отрича току-така. Дори некое 40-годишно, за него младо и ефирно, създание да се навърти около леглото му. Веднага се сеща, че ще е болногледачка неква. Наздраве!
                      Не са за теб и двете. При толкава дефекти, остава и новото на кръвната захар да покачиш.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        На хабитуриентският бал на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието извадихме няква такава отлежала ракия. Уискито остана, ракията свърши ...
                        Да са ти живи и здрави момите!
                        Бе аз да ти кажа, моята ракия я отворих за сватбата - 30+ годишна, ама нещо не ми хареса. Личеше си, че е стара, но имаше един гаден послевкус, като на метал леко биеше, и на мен лично не ми хареса. Иначе и при нас се пи ракията основно, но тази на свата - уискито почти сам си го пих, водката не се и опита, а други питиета май не се поръчаха. Какво да правиш - нашенецът си е нашенец - малко се мръщиха на салатите от треви с пармезан и кедрови ядки, но като пиха по 2 ракии и си оправиха настроението
                        Наздраве
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Мдаааа...
                          И аз тъй си мислех,ама пусто патриархално възпитание(баща ми беше военен)
                          Ше требе да се корегираме и да сме в крак с реалността.

                          Груе,много здраве и късмет
                          Язе пък имах честта да получа шантаво възпитание, сравнено с това на моите набори. Може би щото с мен се занимаваше майката на баща ми.
                          Сега гледам да приобщя и по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието към същата философска школа, ама фнимавам решението да си е лично негово.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ето ти сладкиша,


                            ето ти и питието към него


                            Наздраве!
                            Обърна ми целата постановка. Тамън се бях нагласил да се подиграам и гавра с габроуската сдържаност в даването и ти да ми пробуташ тез възхитителни негърчета. И двете са за мен, нали? Та сега така извъртя ситуацията, че трябва нова концепция изковавам. Чиче е по-последователен. Като е рекъл, че е стар и немощен, не се отрича току-така. Дори некое 40-годишно, за него младо и ефирно, създание да се навърти около леглото му. Веднага се сеща, че ще е болногледачка неква. Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Надали!
                              Скромността краси човека само и единствено тогава, когато няма други добродетели - лично мнение, не е препроръкЪ за скромност
                              Понеже днес чаветата навършват пълнолетие (но в месеци и то по хамериканските стандарти), та си търся поводи за наздраве - ми наздраве с тяхното уиски, обявено за уиски на годината миналата година. По стара родна традиция, закупил и запазил съм им 2 бутилки - дядо ми беше направил 30 литрова дамаджана с ракия от моето раждане, но panta rhei...
                              На хабитуриентският бал на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието извадихме няква такава отлежала ракия. Уискито остана, ракията свърши ...
                              Да са ти живи и здрави момите!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Мдаааа...
                                И аз тъй си мислех,ама пусто патриархално възпитание(баща ми беше военен)
                                Ше требе да се корегираме и да сме в крак с реалността.

                                Груе,много здраве и късмет
                                Благодарим,
                                поводи за пиене си търся
                                То и аз съм възпитан (или бях) доста старомодно, но като се блъснах няколко пъти челно с посредствеността и реших, че излишната скромност не е особена добродетел. Е, много съм далеч от разни мрънкалници, които се тупат в гърдите как правят всичко, а не свършват работа за 5 стинки, но здраве да е.
                                За съжаление, светът върви към почти 100% егоизъм и егоцентризъм, но това е дълга и много тегава тема, която не е за тази хубава страница и лакърдия, която сме сътворили тук, затова и няма да я подхващам. Имаше едно предаване някога си (вече не помня кое беше, забравям), в което главният герой все си повтаряше - "Малко се пие в тази държава". Та наздраве - който си пие, зло не мисли
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X