IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Сипвам бре ....
    Ей ти една голяма 25 грамова ракия.....
    Наздраве !
    пп Мани, мани....Притеснявам се за Тянка.....Има реална опасност да спре тренировките с обръч.......щото няма да можа да влее в обръча...
    Има обръчи и за нея. Е, оттука ще свали един.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Моите обичаи са други. Кога на мен ми идват на гости - носят. Кога аз им отида на гости - ми дават. Ако не дай си Боже, възникне някакъв ангажимент и срещата не се случи - тогава ми пращат по Еконт.
      Наздраве!
      То при теб...., празно нЕма.... ))))))))
      Сипи..., ако нЕма донеси...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Софиянци много обичаме ни пращат от провинцията колети с буркани и дамаджани. Местна традиция, която може да поддържаш като подкрепа за фолклорните обичаи. На Чиче не пращай що е едър латифундист.
        Моите обичаи са други. Кога на мен ми идват на гости - носят. Кога аз им отида на гости - ми дават. Ако не дай си Боже, възникне някакъв ангажимент и срещата не се случи - тогава ми пращат по Еконт.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Сипвам бре ....
          Ей ти една голяма 25 грамова ракия.....
          Наздраве !
          пп Мани, мани....Притеснявам се за Тянка.....Има реална опасност да спре тренировките с обръч.......щото няма да можа да влее в обръча...
          Уффф, то и бухалките взе да ме намързява да ги въртя и подфърлям. Взема да ги пратя като дар на леля - от все сърце. Вярвам, тя ще им намери подходящото приложение.
          Наздраве!

          П.П. Обръчът възтесен ми е вече. И него ще трябва да даря някъде.
          Last edited by tnm; 24.10.2017, 22:15.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Остави се. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието на диета. Сега трябва да се мъча и сама да ям и да пия, това което той отгледа и затвори по буркани и бъчви.
            Наздраве!
            Софиянци много обичаме ни пращат от провинцията колети с буркани и дамаджани. Местна традиция, която може да поддържаш като подкрепа за фолклорните обичаи. На Чиче не пращай що е едър латифундист.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Чиче, сипи от дамаджанката с благата, кво си я обгърнал като овчица да е.
              Сипвам бре ....
              Ей ти една голяма 25 грамова ракия.....
              Наздраве !
              пп Мани, мани....Притеснявам се за Тянка.....Има реална опасност да спре тренировките с обръч.......щото няма да можа да влее в обръча...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Вярно, не е като двата ти гаража, мазето, терасата, зимника в Чужденеция и землянката в Балканя, дето си къташ еденето и пиенето, но поне вратата и масата му са отворени за жадните и гладните....

                Наздраве за хората, дето ще станат Човеци !
                Остави се. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието на диета. Сега трябва да се мъча и сама да ям и да пия, това което той отгледа и затвори по буркани и бъчви.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  След двучасов сън вече имам сили да поздравя Грую за празника ! Радост и късмет !
                  Конфискувам от Колето една дамаджана с блага ракия,едно буре с червено вино, поканвам нещо младо ( 60 г ) за Тракащия и сядам на масата да наливам. ( като шумкар - с чужда пита, пир правя...)

                  Наздраве !


                  Чиче, сипи от дамаджанката с благата, кво си я обгърнал като овчица да е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това не мое да е избата на Кръчмата. Колето никога не би допуснал да се стигне до такъв недоимак.
                    Наздраве!
                    Ами, Чиче тършувал вътре. Е, призна си. Напоследък се пропи се прави на млад, бодър и снажен. То пък помагало. Днес намига на 60-годишни убавици. А едва вчера подсвиркваше след 72-годишна дама. Може пък не довижда вече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Това не мое да е избата на Кръчмата. Колето никога не би допуснал да се стигне до такъв недоимак.
                      Наздраве!
                      Вярно, не е като двата ти гаража, мазето, терасата, зимника в Чужденеция и землянката в Балканя, дето си къташ еденето и пиенето, но поне вратата и масата му са отворени за жадните и гладните....

                      Наздраве за хората, дето ще станат Човеци !

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        След двучасов сън вече имам сили да поздравя Грую за празника ! Радост и късмет !
                        Конфискувам от Колето една дамаджана с блага ракия,едно буре с червено вино, поканвам нещо младо ( 60 г ) за Тракащия и сядам на масата да наливам. ( като шумкар - с чужда пита, пир правя...)

                        Наздраве !



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Притихнала тая кръчма. Сигурно очакват Кольо Кьоравото да извади от избата бъчонката с тригодишното. Ала той се запил и заспал. Ще трябва спускаме в подземието дъртото, болнаво, немощно Чиче го изнесе на гръб, а бъчонката под ръка. Бродят спасители по тая земя.

                          Това не мое да е избата на Кръчмата. Колето никога не би допуснал да се стигне до такъв недоимак.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Притихнала тая кръчма. Сигурно очакват Кольо Кьоравото да извади от избата бъчонката с тригодишното. Ала той се запил и заспал. Ще трябва спускаме в подземието дъртото, болнаво, немощно Чиче го изнесе на гръб, а бъчонката под ръка. Бродят спасители по тая земя.

                            Чак притихнала... Наздраве!

                            Коментар


                            • Его твоя човек Груе,чист Бургазлия

                              https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...87%D0%B5%D0%B2
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Благодарим,
                                поводи за пиене си търся
                                То и аз съм възпитан (или бях) доста старомодно, но като се блъснах няколко пъти челно с посредствеността и реших, че излишната скромност не е особена добродетел. Е, много съм далеч от разни мрънкалници, които се тупат в гърдите как правят всичко, а не свършват работа за 5 стинки, но здраве да е.
                                За съжаление, светът върви към почти 100% егоизъм и егоцентризъм, но това е дълга и много тегава тема, която не е за тази хубава страница и лакърдия, която сме сътворили тук, затова и няма да я подхващам. Имаше едно предаване някога си (вече не помня кое беше, забравям), в което главният герой все си повтаряше - "Малко се пие в тази държава". Та наздраве - който си пие, зло не мисли
                                Жалко, все по-малко се пие в тази държава", казва Румен Белчев, който е един от най-известните съвременни фейлетонисти. Пише във в. „Стършел”. През 90-те години има рубрика в съботното сутрешно предаване на БНТ „Добро утро”. Белчев е сред идеолозите и основателите на Бирената партия.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X