IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ааа ..., аз тез дет ма дразнеха още миналата година ги фключих в списъка и желанията ми се изпълниха. Сал един още ми се мота неотмъстен, ма и него ще го огрей месечината.
    Наздраве!

    П.П. Таз година всички се държат относително прилично, включая и ти, та не смятам да си гърмя патроните напразно
    Кой той, кой той....?
    И отговор нищъ.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Как да те светна като е притъмняло?Аз да не съм подобен на Тесла и Едисон? Я, май съм бил като тях! Цък:

      https://www.edna.bg/svobodno-vreme/v...neshto-4645361
      Благодаря! Сега остава да видя, дали Луната е пълна и да правя списък. Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добра вечер, банда! Светнете ме що се отваря днес и всякакви ли мога да си желая? И наздраве!
        Как да те светна като е притъмняло?Аз да не съм подобен на Тесла и Едисон? Я, май съм бил като тях! Цък:

        https://www.edna.bg/svobodno-vreme/v...neshto-4645361

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ааа ..., аз тез дет ма дразнеха още миналата година ги фключих в списъка и желанията ми се изпълниха. Сал един още ми се мота неотмъстен, ма и него ще го огрей месечината.
          Наздраве!

          П.П. Таз година всички се държат относително прилично, включая и ти, та не смятам да си гърмя патроните напразно
          Това направо ме обиди и засегна, прилично съм се бил държал. Казваш го сигурно, за да отклониш фхниманието от ефентуалното ти опрафомощаване от небесата да черпаваш цела година некои богоугодни личности, кои им се полага се поугоят. Съсредоточи се и се взри в звездите!

          Коментар


          • Добра вечер, банда! Светнете ме що се отваря днес и всякакви ли мога да си желая? И наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Каке, аз да предупреда, нощеска се отваряло небото за изпълнения на желанията, та фхнимавай кого включваш в списъка с отмъстителните желания. Чиче може, че вчера те досягаше на към обиколка, така сякаш шта заобикаля. Мен пък ме включи в надграждащите желания - да имаш сили и желания цела година да го черпаваш Трактракчо (не Тракторчо, той е друг). Това е правилната постановка на въпроса.
              Ааа ..., аз тез дет ма дразнеха още миналата година ги фключих в списъка и желанията ми се изпълниха. Сал един още ми се мота неотмъстен, ма и него ще го огрей месечината.
              Наздраве!

              П.П. Таз година всички се държат относително прилично, включая и ти, та не смятам да си гърмя патроните напразно
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Не се е изместил пътя. Средиземноморският циклон винаги е минавал от там през есента и зимата. Нещо ни куца превенцията. По-рано се следяха язовирите, деретата са почистваха, дигите се поддържаха ... Сега при тази осведоменост и възможност за едни що-годе точни прогнози да се допускат такива поражения, май клони към небрежност.
                Лека им пръст на загиналите!
                Каке, аз да предупреда, нощеска се отваряло небото за изпълнения на желанията, та фхнимавай кого включваш в списъка с отмъстителните желания. Чиче може, че вчера те досягаше на към обиколка, така сякаш шта заобикаля. Мен пък ме включи в надграждащите желания - да имаш сили и желания цела година да го черпаваш Трактракчо (не Тракторчо, той е друг). Това е правилната постановка на въпроса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Пак в Бургаско се изсипа! Не знам що се върти в тоя район между Несебър и Царево. Измести се пътя на циклоните ли? Жалко за хорицата, де са си отишли и останалите, де са яко подгизнали в студа! Покой за покойниците!
                  Не се е изместил пътя. Средиземноморският циклон винаги е минавал от там през есента и зимата. Нещо ни куца превенцията. По-рано се следяха язовирите, деретата са почистваха, дигите се поддържаха ... Сега при тази осведоменост и възможност за едни що-годе точни прогнози да се допускат такива поражения, май клони към небрежност.
                  Лека им пръст на загиналите!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Пак в Бургаско се изсипа! Не знам що се върти в тоя район между Несебър и Царево. Измести се пътя на циклоните ли? Жалко за хорицата, де са си отишли и останалите, де са яко подгизнали в студа! Покой за покойниците!

                    Коментар


                    • Добро утро !

                      Нека вали дъжд... ! Щото ако се извали в снег ще стане страшно...

                      Приятен ден !

                      Наздраве !

                      пп Прочетох, че има жертви....лошо... !
                      Last edited by 4i40; 25.10.2017, 10:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Баси дъжда....
                        Бедствено положение!

                        Коментар


                        • Баси дъжда....
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Лека и приятна !
                            Топлата вода ми размекна кунките и ще разтегна телеса.....
                            Стресна се горкият от бухалките. Поне точилка да беше, че на нея й фана цаката. Размекне се като тесто и лелката го разтрива отсам-натам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Моите обичаи са други. Кога на мен ми идват на гости - носят. Кога аз им отида на гости - ми дават. Ако не дай си Боже, възникне някакъв ангажимент и срещата не се случи - тогава ми пращат по Еконт.
                              Наздраве!
                              Знаем, знаем, той градът ви така е събран - от донасяне.

                              Коментар


                              • Лека и приятна !
                                Топлата вода ми размекна кунките и ще разтегна телеса.....

                                Коментар

                                Working...
                                X