IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Ъхъ..Позна....
    Тва уиски, водка, коняк са за гости...
    Аз като по и най прост си пия дюлева, кайсиева или 10 годишна гроздова....( имах и една 12-13 г сливова, но сигурно е в дъното на шкафа...)

    Аз май ще подремна.....
    Като изпи дюлевата най-демонстративно самостоятелно и егоцентрично, сега ше трябва се бръкнеш до дъното на шкафа за груповите изпълнения.

    Коментар


    • Ко прайти уа?
      Слагате ли алабаш у туршията,че сега съм на такваз тема гулии,мулии..
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ти да си мълчиш щото още си в обучителна фаза и не си си взела изпитите по черпавка и пъргава работа с черпака. Първом се дипломирай и тогава преценявай кое фантастика, кое черна, тъмна, мургава действителност в черпенето.
        П.п. Виж там, както си неподготвена и без особен талант, как ще си вземеш изпитите по черпене. Ще се наложи по-така да стимулираш изпитващия. Нема споменавам кой точно той. Неее, не е Чиче. Много тънко искаш да минеш.
        Обожавам да се обучавам. Кой тоз учител, да го пробвам ..., как е с преподаването!?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Той като е, ний с по-кльощавата 1/3-та не сме. Рупай си там гулията и ич не ми я пробутвай.
          Наздраве!
          Еййй, дръта коза, не можеш я излъга.....

          Чекай, чекай...не пуцай....

          Дръта коза е с кавички - "дръта коза "( така да се чете и възприема...)

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            То... почти като една капачка...
            Той кат парфюм ползва ракията - в малки количества, само за аромат
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Загуби се бат Жоро....Дано е жив и здрав ....
              Нема начин да не пише под друг ник. Той си е същи хамелеон.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Не му давай акъл да повдига дозата, що и без това му свърши дюлевата. С кво ще черпи? Ще почне мрънка, че не му стига пиенето и ще си крънка я крушова, я кайсиева. Що е свикнал на нещо по-така.
                Ъхъ..Позна....
                Тва уиски, водка, коняк са за гости...
                Аз като по и най прост си пия дюлева, кайсиева или 10 годишна гроздова....( имах и една 12-13 г сливова, но сигурно е в дъното на шкафа...)

                Аз май ще подремна.....





                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Кво риголване, кви пет лева..?
                  Аз още не съм оскубал доматите и чушките, ти за копане ми думаш....

                  пп Имам бизнес предложение към теб .....Заменям земна ябълка за суджук или кайсиева....
                  Така и така по- едрата част от семейството е на диета..Гулията има слабителен ефект и понижава кръвната захар......
                  Две в едно за едно.....
                  Неустоимо предложение....
                  Ако не го приемеш, мога да си помисля, че не обгрижваш достатъчно по- едрата част от семейството.......
                  Точилка, бухалки и др инструменти няма да пращам по пощата, но едни боксови ръкавици - като нищо....
                  Наздраве !
                  Той като е, ний с по-кльощавата 1/3-та не сме. Рупай си там гулията и ич не ми я пробутвай.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Кво риголване, кви пет лева..?
                    Аз още не съм оскубал доматите и чушките, ти за копане ми думаш....

                    пп Имам бизнес предложение към теб .....Заменям земна ябълка за суджук или кайсиева....
                    Така и така по- едрата част от семейството е на диета..Гулията има слабителен ефект и понижава кръвната захар......
                    Две в едно за едно.....
                    Неустоимо предложение....
                    Ако не го приемеш, мога да си помисля, че не обгрижваш достатъчно по- едрата част от семейството.......
                    Точилка, бухалки и др инструменти няма да пращам по пощата, но едни боксови ръкавици - като нищо....
                    Наздраве !
                    Горкият, пак стана цел №1!
                    П.п. Чиче, ти наш човек, бе. И язека чушките днеска измъкнах, а тиквичките още ги кътам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мдъъъ, дойде време да се риголват площите. Кат привършиш твойте, може да отскочиш да помогнеш на Trakatrak да си прибера хамака, че настъпват студове и може да лепне некоя пнивмония с това негово полюшкване насам - натам.
                      Наздраве!

                      П.П. Само цапаш чашите с това "25 гр", бре!!!
                      Не му давай акъл да повдига дозата, що и без това му свърши дюлевата. С кво ще черпи? Ще почне мрънка, че не му стига пиенето и ще си крънка я крушова, я кайсиева. Що е свикнал на нещо по-така.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Банда, някой да има инфо за Kosmonavta ...?
                        Загуби се бат Жоро....Дано е жив и здрав ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          То... почти като една капачка...
                          Да, но може още една и още една и ... на всекиму според възможностите...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мдъъъ, дойде време да се риголват площите. Кат привършиш твойте, може да отскочиш да помогнеш на Trakatrak да си прибера хамака, че настъпват студове и може да лепне некоя пнивмония с това негово полюшкване насам - натам.
                            Наздраве!

                            П.П. Само цапаш чашите с това "25 гр", бре!!!
                            Кво риголване, кви пет лева..?
                            Аз още не съм оскубал доматите и чушките, ти за копане ми думаш....

                            пп Имам бизнес предложение към теб .....Заменям земна ябълка за суджук или кайсиева....
                            Така и така по- едрата част от семейството е на диета..Гулията има слабителен ефект и понижава кръвната захар......
                            Две в едно за едно.....
                            Неустоимо предложение....
                            Ако не го приемеш, мога да си помисля, че не обгрижваш достатъчно по- едрата част от семейството.......
                            Точилка, бухалки и др инструменти няма да пращам по пощата, но едни боксови ръкавици - като нищо....
                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Брях, къв си бил любител на фантастиката!?
                              Наздраве!
                              Ти да си мълчиш щото още си в обучителна фаза и не си си взела изпитите по черпавка и пъргава работа с черпака. Първом се дипломирай и тогава преценявай кое фантастика, кое черна, тъмна, мургава действителност в черпенето.
                              П.п. Виж там, както си неподготвена и без особен талант, как ще си вземеш изпитите по черпене. Ще се наложи по-така да стимулираш изпитващия. Нема споменавам кой точно той. Неее, не е Чиче. Много тънко искаш да минеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                ...

                                П.П. Само цапаш чашите с това "25 гр", бре!!!
                                То... почти като една капачка...

                                Коментар

                                Working...
                                X