IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро ! Само да вметна....
    Така ми е писнало тази седмица от работа ( а се очертава и през уикенда ), че само некакви разправии ми липсват в Кръчмата....
    Слагайте масата, наливайте по 25 гр ракия ( никакви 50 годишни уискита, само до 50 г мацки - тва е девиза) и да започваме с чукането....на чашите.

    Наздраве !
    Мдъъъ, дойде време да се риголват площите. Кат привършиш твойте, може да отскочиш да помогнеш на Trakatrak да си прибера хамака, че настъпват студове и може да лепне некоя пнивмония с това негово полюшкване насам - натам.
    Наздраве!

    П.П. Само цапаш чашите с това "25 гр", бре!!!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Добро утро ! Само да вметна....
      Така ми е писнало тази седмица от работа ( а се очертава и през уикенда ), че само некакви разправии ми липсват в Кръчмата....
      Слагайте масата, наливайте по 25 гр ракия ( никакви 50 годишни уискита, само до 50 г мацки - тва е девиза) и да започваме с чукането....на чашите.

      Наздраве !

      Коментар


      • Банда, някой да има инфо за Kosmonavta ...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          За малко да кръшна и вземете се изпокарате. Нема кой ви отвори, че в заяждането се раждат истината и веселбата. Грую, не се оттегляй, кой ще поддържа националната тематика?
          П.п. И не обещавай на Тянка почерпка преди виртуално да се е обучила да черпи. После може ти веднъж я почерпиш, тя пък мене, Чиче я черпи, тя пак мене, Грахчо й налива, след това тя на мене. Ех, какъв живот ще е това!
          Брях, къв си бил любител на фантастиката!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Така, след вчера мислех да не пиша вече в тази, което и ще направя, но като за последно да пожелая усмихнат петък и да почерпя подобаващо за хубавите мигове във Виртуалната кръчма, като почерпя с любимото ми скъпо уиски и шоколадови портокалови корички.
            Останете със здраве и наздраве!
            П.С. Поканата отпреди 10-на месеца към тнм (не съм забравил), когато дойде в София и реши да се обади, остава - за мен ще е удоволствие да почерпя!

            Tnm мрази да ходи у Голямото село. Но другата година, живот и здраве съм на контролен преглед при очния лекар и ще взема наистина да пия едно питие с теб. Щот аз почерпка току така не пропущам, още повече щом е от сърце.
            Колкото до писането ти в Кръчмата - решението си е твое и ние, дето се явяваме клиентела, де постоянна, де приходяща, трябва да го приемем и уважим, без да ти досаждаме със съвети.
            Лично на мен ще ми липсва присъствието на всеки един от пишещите в темата.
            Наздраве и ако и ти усетиш недостиг на размяна на високоентелегентни коментари - добре дошъл си на чаша цветно питие!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Грую бе, седи мирен, гледай мача, бе човек къде се разбързА!?))) Сега така ще стане, че и ти и Пуха ще спрете да навестявате кръчмето. А соломоновско решение е кое !? - И двамата в кюпа да сте !!)))
              Превода не ми допада, но поуката е ясна:

              Ерих Мария Ремарк
              Из „Трима другари”

              Обърнах се. При това се блъснах в един дебел, нисък човек.
              — Ах! — казах аз гневно.
              — Отваряйте си очите, вонящ сламен вързоп! — излая дебеланът.
              Вторачих се в него.
              — Какво, не ви ли се е случвало често да виждате хора? — продължаваше да джафка той.
              Това ми беше добре дошло.
              — Хора да — казах аз, — но още не бях виждал да се разхождат бирени бурета.
              Дебелият не се замисли дори за секунда. Той спря и се изпъчи.
              — Знаете ли какво? — изръмжа. — Идете в зоологическата градина. Сънливите кенгура няма какво да търсят по улиците.
              Схванах, че имам работа с човек, който разполага с много и първокласни ругатни. Държах, въпреки цялата си угнетеност, да изляза от сблъсъка с чест.
              — Върви си по пътя, душевноболно недоносче! — казах аз и вдигнах ръка за благословия.
              Той не обърна внимание на предложението ми.
              — Трябва да ти инжектират бетон в мозъка, сбръчкана маймуно — излая той.
              Отвърнах му с едно „декадент с плоски ходила“. Той ме нарече проскубано какаду, а аз него — безработен мияч в морга. Тогава той, вече с известен респект, ме определи като болна от рак кравешка глава; за да сложа най-сетне край, аз го нарекох подвижно гробище на бифтеци.
              Лицето му изведнъж се проясни.
              — Гробище на бифтеци е добре казано! — рече той. — Не го знаех. Ще влезе в моя репертоар! Довиждане… — Мъжът повдигна леко шапката си и ние се разделихме, изпълнени с взаимно уважение.
              Ругатните ме ободриха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Пуха е добре дошъл също, знаем, че не прави слон от муха А и аз уж от мълчаливите пияндета пък я каква лакърдия направих,. та наздраве че да не приказвам много Понеже ще видиш ся какво прави втората смяна, като цъфне Коле подготвяй се, че било петък, (преди само час се стоплих, смятай какво направи светията снощЕ)
                втора смяна да заповяда
                теренът е свободен
                дрескодът обаче ако мож с работно облекло
                пиене има за всички и работа има
                Моля заповядайте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Puh
                  Йощ малко и на турска маза ще го обърнете бре момци- или по симпатии та за да има мир, нема да влизаме
                  Пуха е добре дошъл също, знаем, че не прави слон от муха А и аз уж от мълчаливите пияндета пък я каква лакърдия направих,. та наздраве че да не приказвам много Понеже ще видиш ся какво прави втората смяна, като цъфне Коле подготвяй се, че било петък, (преди само час се стоплих, смятай какво направи светията снощЕ)
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                    Йощ малко и на турска маза ще го обърнете бре момци- или по симпатии
                    та за да има мир, нема да влизаме
                    Ти пък ?
                    Турско ТУК мое да е само кафето и локумът ...
                    инак, влизанката е ЛИЧЕН избор и секи сам си носи отговора ЗАЩО ...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                      Йощ малко и на турска маза ще го обърнете бре момци- или по симпатии
                      та за да има мир, нема да влизаме
                      Що? Входът е свободен, Колето още не е сложил фейсконтрол! А всеки си има право на симпатии и антипатии. Наздраве!

                      Коментар


                      • Коле, като съдержател пускай и по бира, (покрай другото) по-дружелюбно нале?!))) - както има место за пушачи -непушачи, тъй и за други отделни случаи))..А нашето не се губи (и съботата) И да има повече по едно пак се събират да збутат бирите да не прашлясват в склада, нале?!
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          Прецко,
                          мили МОЙ,
                          Първо
                          Тука, всекой мое да си мълчи, али не, конкретно по СВОЕ преценение... За секой конткретен момент.
                          Второ.
                          ТУК, по ЕДНА бира, НЕ се предлага.
                          И Трето.
                          Тук ВИНАГЕ сме ШЕСТ.
                          налЕ...
                          Коле, спипи две бири с много пяна и наздраве!

                          Коментар


                          • Йощ малко и на турска маза ще го обърнете бре момци- или по симпатии
                            та за да има мир, нема да влизаме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Добре де, Колето го е измислел - ще сложи една маса от лево за пиеници-мълчаливци, (като мен примерно) къде ние с Грую или друг който дойде, (добре дошел) - чат-пат ще опъваме по една ладна бира, щото сухите суджуци от дедо Коледа(y) е трудно да се сдъвчат А отдесно ще сложи сложи една маса по-голема с надпис резерве - "за останалете" И кой както иска ще сяда и така. За да няма празно И да сме Шест
                              Прецко,
                              мили МОЙ,
                              Първо
                              Тука, всекой мое да си мълчи, али не, конкретно по СВОЕ преценение... За секой конткретен момент.
                              Второ.
                              ТУК, по ЕДНА бира, НЕ се предлага.
                              И Трето.
                              Тук ВИНАГЕ сме ШЕСТ.
                              налЕ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Добре де, Колето го е измислел - ще сложи една маса от лево за пиеници-мълчаливци, (като мен примерно) къде ние с Грую или друг който дойде, (добре дошел) - чат-пат ще опъваме по една ладна бира, щото сухите суджуци от дедо Коледа(y) е трудно да се сдъвчат А отдесно ще сложи сложи една маса по-голема с надпис резерве - "за останалете" И кой както иска ще сяда и така. За да няма празно И да сме Шест
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X