IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Така, след вчера мислех да не пиша вече в тази, което и ще направя, но като за последно да пожелая усмихнат петък и да почерпя подобаващо за хубавите мигове във Виртуалната кръчма, като почерпя с любимото ми скъпо уиски и шоколадови портокалови корички.
    Останете със здраве и наздраве!
    П.С. Поканата отпреди 10-на месеца към тнм (не съм забравил), когато дойде в София и реши да се обади, остава - за мен ще е удоволствие да почерпя!
    За малко да кръшна и вземете се изпокарате. Нема кой ви отвори, че в заяждането се раждат истината и веселбата. Грую, не се оттегляй, кой ще поддържа националната тематика?
    П.п. И не обещавай на Тянка почерпка преди виртуално да се е обучила да черпи. После може ти веднъж я почерпиш, тя пък мене, Чиче я черпи, тя пак мене, Грахчо й налива, след това тя на мене. Ех, какъв живот ще е това!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Грую бе, седи мирен, гледай мача, бе човек къде се разбързА!?))) Сега така ще стане, че и ти и Пуха ще спрете да навестявате кръчмето. А соломоновско решение е кое !? - И двамата в кюпа да сте !!)))
      Пуха каза, че не обича да говори, та едва ли ще виси тук, да убива скуката

      Коментар


      • Грую бе, седи мирен, гледай мача, бе човек къде се разбързА!?))) Сега така ще стане, че и ти и Пуха ще спрете да навестявате кръчмето. А соломоновско решение е кое !? - И двамата в кюпа да сте !!)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Оти бре Грую, що си толкоз обидчив
          две думи казах и ти дим да те нема
          Верно... некои просто не обичаме да говориме
          Па други кат ги гледам от сутрин до вечер чешат езици, за да не им е скучно, я търгуват , я не....
          кат нещо не ни аресва ти у лево ти у десно
          па и нема за кво да си мериме портфейлите... сделки и ...т.н.
          всеки сам си взема решението, така е на пазарѝот, по -голем от него нема
          ма сметката си е твоя, акълът мой
          Айде профитен!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Така, след вчера мислех да не пиша вече в тази, което и ще направя, но като за последно да пожелая усмихнат петък и да почерпя подобаващо за хубавите мигове във Виртуалната кръчма, като почерпя с любимото ми скъпо уиски и шоколадови портокалови корички.
            Останете със здраве и наздраве!
            П.С. Поканата отпреди 10-на месеца към тнм (не съм забравил), когато дойде в София и реши да се обади, остава - за мен ще е удоволствие да почерпя!
            Не се връзвай на Пухче$ ... Ше станете приятели...

            Ама като постна тоя 50-годишния, та се сетих... каква 45-годишна ракия пих на един специален за мен ден...!

            Наздраве!

            Коментар


            • И аз му се чудя?! За някакво си пухче, генерални решения. Ще липсва, ама той си знае
              Наздраве на всички ви! И страхотен ден!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Така, след вчера мислех да не пиша вече в тази, което и ще направя, но като за последно да пожелая усмихнат петък и да почерпя подобаващо за хубавите мигове във Виртуалната кръчма, като почерпя с любимото ми скъпо уиски и шоколадови портокалови корички.
                Останете със здраве и наздраве!
                П.С. Поканата отпреди 10-на месеца към тнм (не съм забравил), когато дойде в София и реши да се обади, остава - за мен ще е удоволствие да почерпя!

                тоа па.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Така, след вчера мислех да не пиша вече в тази, което и ще направя, но като за последно да пожелая усмихнат петък и да почерпя подобаващо за хубавите мигове във Виртуалната кръчма, като почерпя с любимото ми скъпо уиски и шоколадови портокалови корички.
                  Останете със здраве и наздраве!
                  П.С. Поканата отпреди 10-на месеца към тнм (не съм забравил), когато дойде в София и реши да се обади, остава - за мен ще е удоволствие да почерпя!

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Наздраве!

                    п.п. Що смени първия ник с този добавен $...?

                    п. на п.п. Мноо твърдо му влезе на Груйчи днес..., що така...?
                    чак за твърдо, не...ама напоследък не съм от словоохотливите-кратко , точно и ясно
                    ти у лево , ти у десно
                    Ника не е сменен... но няма как да се вписа със стария, нещо там Мариян трябва да направи, ама не ща да го занимавам
                    Наздраве и лека!
                    Гледам една заря- не знам дали заради Димитър или от Софармата беше ама беше красива , в 22ч

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ти пробвай и ще се получи....
                      Ноо,.чак максималистка кът Тянка не бъди !!!

                      Наздраве !
                      Ъъъ, и що тъй /тон-заплашителен/!?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        И двете! Уча се от теб да взимам максимума Ще видим, дали ще се получи
                        Ще, ще ...
                        Наздраве, Lelq!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ти пробвай и ще се получи....
                          Ноо,.чак максималистка кът Тянка не бъди !!!

                          Наздраве !
                          Наздраве! Дано се получи, ако не на следващото отваряне на портите ще търся помощ от нея. Да удари едно рамо със сбъдването

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            И двете! Уча се от теб да взимам максимума Ще видим, дали ще се получи
                            Ти пробвай и ще се получи....
                            Ноо,.чак максималистка кът Тянка не бъди !!!

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Lelq, какво стана със списъка? Фкючили подходящите хора в него или си намисли някакво друго желание?
                              И двете! Уча се от теб да взимам максимума Ще видим, дали ще се получи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Ако има Димитър, да не се скатава, ами да взема да почерпи!
                                Наздраве, да са живи и здрави именниците и дюлгерите!
                                Освен да стана Lelq Димитричка за днес и да налея Наздраве, tnm!
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X