IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Имам нова оферта за Тянка ....
    Торба гулия и чувал рукола за кило сушеница и бутилка кайсиева....

    пп Май се минавам, но от мен да мине....
    Така като ме четеш, да давам вид на вегетарианка!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Имам нова оферта за Тянка ....
      Торба гулия и чувал рукола за кило сушеница и бутилка кайсиева....

      пп Май се минавам, но от мен да мине....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ми, дай рецептата, де. А ако под вол теле имаш предвид кво се е случило между Чиче и Пухкавелка, да знаеш, че при Чиче е така, не винаги свършва работата щото вече много забравя. От възрастта. И се налага аз да я довърша. Закупуването на боровинки, де,
        Тъй, тъй...
        На твоята възраст, някой трябва да започне а ти да завършиш....

        пп Вярно имам проблем с паметта.....Забравям някои действия и затова повтарям катъ вечер...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ти боровинки ли купува или се сговорихте да се поборите с пухкавата продавачка? Колку да пасирате ягодите.
          Чиче, Чиче, от 10 кила ягоди и 10 кила захар едва ли и 10 кила ракия ще изкараш. Пък и много захарна. Да не боли глава? Виж 30 кила ягоди с 10 кг захар по може да се получи. Но заслужава ли си, освен като експеримент. Наздраве с гроздова!
          Важното е да не те боли гъ,а, за главата има хапове....
          Познавам човек, дето от кило плод прави по 20 л ракия....Просто, като започне ферментацията слага 25кг захар....( има една подробност с инвертната захар за плодовите ракии, но вече съм я писал и обяснил защо вдига рандемана)...На дрождите им е все едно каква захар кльопат и я превръщат в алкохол...Колкото повече, толкова повече....

          Наздраве !

          Коментар


          • Бреее,че рано са мръкна,аз кат мръкне започвам да мисля само за три неща
            Наздраве.

            П.С. тая работа с часовника,архаична ми се види...
            Немаме нужда от туй нещо.
            Я вижте Рашките ,не го барат...
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пухче$
              Ей...човек да не ви каже каква ракия си е направил и започвате да дирите под вола теле
              Хубав ден!
              Ми, дай рецептата, де. А ако под вол теле имаш предвид кво се е случило между Чиче и Пухкавелка, да знаеш, че при Чиче е така, не винаги свършва работата щото вече много забравя. От възрастта. И се налага аз да я довърша. Закупуването на боровинки, де,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Чи на женския пазар има една продавачка - пухкава и сговорлива ...Продава само ягоди, малини и боровинки....
                Ако не е вървяла търговията, що да не пробва...

                пп И ти пробвай бре - 10 кила късни ягоди ( дребни,ароматни и сладки ), 10 кила захар и 30 л вода.....Бъркай и вари...С 15 л ракия, чудеса от храброст в Кръчмата ще напраиш...

                Наздраве !
                Ти боровинки ли купува или се сговорихте да се поборите с пухкавата продавачка? Колку да пасирате ягодите.
                Чиче, Чиче, от 10 кила ягоди и 10 кила захар едва ли и 10 кила ракия ще изкараш. Пък и много захарна. Да не боли глава? Виж 30 кила ягоди с 10 кг захар по може да се получи. Но заслужава ли си, освен като експеримент. Наздраве с гроздова!

                Коментар


                • Дубрутру.
                  Кафенце молим.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Че откъде толкова ягоди? Или само есенцията ягодова. Съседи имат грозде с ягодов аромат. После ракията им става такава.
                    Чи на женския пазар има една продавачка - пухкава и сговорлива ...Продава само ягоди, малини и боровинки....
                    Ако не е вървяла търговията, що да не пробва...

                    пп И ти пробвай бре - 10 кила късни ягоди ( дребни,ароматни и сладки ), 10 кила захар и 30 л вода.....Бъркай и вари...С 15 л ракия, чудеса от храброст в Кръчмата ще напраиш...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пухче$
                      Добро утро на всинца Ви!
                      Едно дъждовно, човек да си стои в леглото на топло
                      Май е време за кафе.....
                      Таз година за сефте правих ракия от ягоди стана невероятна, ароматна , уникална
                      Догодина живот и здраве ще повторя
                      Малии,тва интересно,да да опитаме,на кво мяса?
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пухче$
                        Добро утро на всинца Ви!
                        Едно дъждовно, човек да си стои в леглото на топло
                        Май е време за кафе.....
                        Таз година за сефте правих ракия от ягоди стана невероятна, ароматна , уникална
                        Догодина живот и здраве ще повторя
                        Че откъде толкова ягоди? Или само есенцията ягодова. Съседи имат грозде с ягодов аромат. После ракията им става такава.

                        Коментар


                        • Добро ви разсънване! Утре сменят времето, което е добре. Привърженик съм. Кака и Чиче ще потънат в дълбок зимен сън и аз ще мога несанкционируемо необезпокояван да шетам из хабитата или да си крадна дюлева. Моите три плода дюли ги обраха.
                          English Baroque Music for Trumpet & Organ (Michel Rondeau)

                          https://www.youtube.com/watch?v=JV7hFjn-Rpw

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Слагай кервиз, нема сбъркаш. Тая година наблегнах на сладкото, соленото от магазиня.
                            Много сол и консервати турят у магазинерските бре....
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Ко прайти уа?
                              Слагате ли алабаш у туршията,че сега съм на такваз тема гулии,мулии..
                              Слагай кервиз, нема сбъркаш. Тая година наблегнах на сладкото, соленото от магазиня.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Обожавам да се обучавам. Кой тоз учител, да го пробвам ..., как е с преподаването!?
                                Наздраве!
                                Има, има един, ама го крием от фенки ученички карабинерки да го не почерпат с нещо главокружаващо за като есе заместващо изпита. Хитри, подли и подмолни са тез фенки-менки, та го пазим за препитването кога ще им бърка в здравето и нервната мрежа с въпроса: К`во шъ почерпиш с`га?
                                Last edited by Trakatrak'; 27.10.2017, 23:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X