IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Важното е да не те боли гъ,а, за главата има хапове....
    Познавам човек, дето от кило плод прави по 20 л ракия....Просто, като започне ферментацията слага 25кг захар....( има една подробност с инвертната захар за плодовите ракии, но вече съм я писал и обяснил защо вдига рандемана)...На дрождите им е все едно каква захар кльопат и я превръщат в алкохол...Колкото повече, толкова повече....

    Наздраве !
    Без да те боли г..а нема стане, бачкане трябва.
    https://www.youtube.com/watch?v=PfLNuS7EclQ
    https://www.youtube.com/watch?v=iVTVpfQU_RA
    И аз познавам такива хора, но говорим за ракия, а не за ром. С доматено пюре на водка биело.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Тъй, тъй...
      На твоята възраст, някой трябва да започне а ти да завършиш....

      пп Вярно имам проблем с паметта.....Забравям някои действия и затова повтарям катъ вечер...
      Така де, ти я сваляш с букет теменужки, аз я полягам чрез ракийка с виолетки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Имам нова оферта за Тянка ....
        Торба гулия и чувал рукола за кило сушеница и бутилка кайсиева....

        пп Май се минавам, но от мен да мине....
        И от мен стрък киселец, пък ще делим кво прати в отфет. А, и неколка охлюфа добавям, че била месоядна и кръвожадна. Охлюфите дали имат кръфчица за пиене? Да ги бодне с кърфица провери.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Явно ти си по битовизмите, аз - по пейзажа.
          Наздраве!

          П.П. Водих дебелото псе на разходка. Северният вятър се оказа западен - студен, с влажен дъх. Добре че бях сложила у единия джоб полвин литър червено вино, а в другия две петали суджук, инак щеше да ме отвее къде Чужденеция.
          На дебелото, зло, кривогледо псе даде ли? От винцето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

            Есен е! Поредната цигара догаря в пепелника. Алармата на телефона звъни за десети път. От кафето е останала само утайката. На вън грее хубаво сутрешно слънце, но знам че това е само измама. Докато мина през задръстването и след това стотина километра, ще сменя отново четири сезона. За пореден път се чудя да слагам ли топла дреха или да си карам по сако и кола. Като казах кола, да не забравя да заредя. Гадно е да ти свърши бензина на магистралата. Синковецът каза да го събудя, дали това не беше вчера? Ставам, колкото и да е приятно на тридневното парно, трябва да ставам. Есен и понеделник
            Още един лирик на работната мобилизация. А аз се гуша под юрганя, щото не съм при парното, а навън ме чака студ и кастрене с малко брадве. Аааа, не, още пет минути.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

              Есен е! Поредната цигара догаря в пепелника. Алармата на телефона звъни за десети път. От кафето е останала само утайката. На вън грее хубаво сутрешно слънце, но знам че това е само измама. Докато мина през задръстването и след това стотина километра, ще сменя отново четири сезона. За пореден път се чудя да слагам ли топла дреха или да си карам по сако и кола. Като казах кола, да не забравя да заредя. Гадно е да ти свърши бензина на магистралата. Синковецът каза да го събудя, дали това не беше вчера? Ставам, колкото и да е приятно на тридневното парно, трябва да ставам. Есен и понеделник
              Явно ти си по битовизмите, аз - по пейзажа.
              Наздраве!

              П.П. Водих дебелото псе на разходка. Северният вятър се оказа западен - студен, с влажен дъх. Добре че бях сложила у единия джоб полвин литър червено вино, а в другия две петали суджук, инак щеше да ме отвее къде Чужденеция.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро на уважаемата клиентела на Кръчмата!
                Сипала съм си едно кафе и гледам през прозореца как нощта бавно отстъпва пред унилото утро. Мрачни, черни облаци препускат из студеното октомврийско небе и се блъскат в нащърбените върхове на Балканя. Розовите лъчи на изгряващото слънце мътно проблясват като жарава, показваща се от сивкава пепел на огнището. Хладният северен вятър се заиграва в короните на дърветата и с хищни пръсти откъсва последните златни и бакърени листа, за да ги постели като дебел килим, който шумоли при всяка направена стъпка. Сребърната мъгла провлачено се отдръпва и денят се ражда.
                Есен е.
                ]
                Есен е! Поредната цигара догаря в пепелника. Алармата на телефона звъни за десети път. От кафето е останала само утайката. На вън грее хубаво сутрешно слънце, но знам че това е само измама. Докато мина през задръстването и след това стотина километра, ще сменя отново четири сезона. За пореден път се чудя да слагам ли топла дреха или да си карам по сако и кола. Като казах кола, да не забравя да заредя. Гадно е да ти свърши бензина на магистралата. Синковецът каза да го събудя, дали това не беше вчера? Ставам, колкото и да е приятно на тридневното парно, трябва да ставам. Есен и понеделник

                Коментар


                • Добро утро на уважаемата клиентела на Кръчмата!
                  Сипала съм си едно кафе и гледам през прозореца как нощта бавно отстъпва пред унилото утро. Мрачни, черни облаци препускат из студеното октомврийско небе и се блъскат в нащърбените върхове на Балканя. Розовите лъчи на изгряващото слънце мътно проблясват като жарава, показваща се от сивкава пепел на огнището. Хладният северен вятър се заиграва в короните на дърветата и с хищни пръсти откъсва последните златни и бакърени листа, за да ги постели като дебел килим, който шумоли при всяка направена стъпка. Сребърната мъгла провлачено се отдръпва и денят се ражда.
                  Есен е.

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добрутро. Одих на чаршията за уискита. Освен че не спечелих 60-те бутилки, останах крайно разочарован и от друго. Ми аз повече от половината не бях ги чувал Нещо съм мноу назад с матриала
                    Наздраве! Добре че имаше и коняци дет ги знам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Съкровище, атмосферните температури падат и като съответствие, алкохолните трябва да се покачват.


                      Наздраве!
                      Право рече, съкровище ..... Наздраве!
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Това Кръчма ли е или парфюмарник?Айде сИпете ....
                        Съкровище, атмосферните температури падат и като съответствие, алкохолните трябва да се покачват.


                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Това Кръчма ли е или парфюмарник?Айде сИпете ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче$

                            кажи му да мине под женско гинко билоба и да ти набере малко плод
                            да не ти купува парфюм
                            Като знам каква смрад е ... УжасТ.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тъй, тъй...
                              На твоята възраст, някой трябва да започне а ти да завършиш....

                              пп Вярно имам проблем с паметта.....Забравям някои действия и затова повтарям катъ вечер...
                              До двамата убавци, дето единия почва, па другия довършва!!!
                              Гинко билобата у Чужденеция вече е близо два метра. Тая есен девера е набрал едно кашонче листа. Наместо суджук и кайсиева ракия взема ви пратя малко листа, че да си опресните позабравените умения.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пухче$

                                по скоро тя ще се мине
                                аз мога да предложа една тиква и шепа люти чушки
                                По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието е виден представител на Чужденеция и като такъв е тясно свързан с производството на селскостопанска продукция. Това домати, това пипери - сладки и люти, това тикви бели и цигулки, зеле, моркови ... При желание мое да стъкне един малък цех за преработка. Вярно, тоя година поливната система се прецака, поради липса на вода, ама пак има доста.
                                Но ..., благодаря за предложението, все пак
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X