IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Не съм поръчвала!
    Ехххх, само празни погрешни сигнали. Чиче сигур е сдъфкал чаршафа от яд. Тамън поръча чифт крилца.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Леля, това че постваме гръцка музика, не означава, че не знам какъв съм...

      Това, колкото и пъти да го чуя... кожата ми настръхва...

      https://youtu.be/SPmiDdz55vk
      Че аз не съм казала, че незнаеш какъв си?!
      Неразбирането между пиянките се дължи или на количеството алкохол, или качеството му, или пък темата в началото на разговорът ..
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Lelq, не отиват на добре работите в Кръчмата. Един иска баница да му се направи, друг гозби да му се готвят ... Къде остана равноправието и липсата на дискриминация по двуполов признак /третия пол го изключваме/!?
        Наздраве!
        Равноправието - където му мястото. В кухнята. С равни права да се заседяват в нея. Дейностите в нея според призванието. Едни готвят, други опитват. Дегустацията е отговорна работа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Лелче, не си поръчвай боцкане, че току-виж некой папатак се жертвал. Наздраве за жертвоготовните самци!
          Не съм поръчвала!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Ми като от обяд сме на балканска музика, да се пуснем и нещо наше. Наздраве!
            https://m.youtube.com/watch?v=ixciVuqM1M4
            Леля, това че постваме гръцка музика, не означава, че не знам какъв съм...

            Това, колкото и пъти да го чуя... кожата ми настръхва...

            https://youtu.be/SPmiDdz55vk

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              И това ще изпия! Наздраве!
              Боцкането за кръвосмучещия..
              Лелче, не си поръчвай боцкане, че току-виж некой папатак се жертвал. Наздраве за жертвоготовните самци!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Кво стаа, да не са ни наложили Стамбулската конвенция силом. Или Красо Шверца пак обърнал ррре... позицията исках да кажа. Аз разбирам, че пияндетата са толерантни типове, но всеки да си гледа напитката, а не да върти поличка с изненада изотдолу. Не пускайте духа от бутилката щото да не минете от ракийка на Пина Колада. Не че не става, вместо бозичка, де.
                Пий сега узо, слушай гръцка музика и ръкоплескай на комшиите. Един вид тренировка, че като те поведа към Керкини да се впишеш в обстановката.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Кво стаа, да не са ни наложили Стамбулската конвенция силом. Или Красо Шверца пак обърнал ррре... позицията исках да кажа. Аз разбирам, че пияндетата са толерантни типове, но всеки да си гледа напитката, а не да върти поличка с изненада изотдолу. Не пускайте духа от бутилката щото да не минете от ракийка на Пина Колада. Не че не става, вместо бозичка, де.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Абе такива онакива , ама първи / и не за първи път / показаха среден пръст на Европата ... за Истанбулската конвенция и не само !
                    Хммм, византийски номера.
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Ми като от обяд сме на балканска музика, да се пуснем и нещо наше. Наздраве!
                      https://m.youtube.com/watch?v=ixciVuqM1M4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                        Айде..., да не минаваме в спор..., кой е по, по, най-....
                        Тая ми е любимка..., особено 3-та песен...

                        https://youtu.be/ByHI8reAdc8
                        Ясу !

                        Коментар


                        • Айде..., да не минаваме в спор..., кой е по, по, най-....
                          Тая ми е любимка..., особено 3-та песен...

                          https://youtu.be/ByHI8reAdc8

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Малаки, кво друго да очакваш от тях.
                            да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Малаки, кво друго да очакваш от тях.
                              Абе такива онакива , ама първи / и не за първи път / показаха среден пръст на Европата ... за Истанбулската конвенция и не само !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Пуйчат се?
                                Малаки, кво друго да очакваш от тях.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X